Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privatnih čuvara kao i policije  (Pročitano 2096 puta)
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
Ja ti kazem da kod nas radnik obezbedjenja nema dozvolu za pistolj osim ako spada u tip obezbedjenja gde je to obavezno. Znaci prevoz novca, banke i tako neki objekat gde je to potrebno. Kod nas zakonom pripadnik obezbedjenja nema pravo da puca na nekoga osim ako ovaj prvi nije pucao na njega, znaci nema ono mislio sam da ce da puca, kao kod Amera.  Smile

pisao sam vec par puta.prosto mi zvuci nevjerovatno da zatitar nema dozvolu za pistolj kad je (barem) kod nas to jebeni uslov da dobijes posao.nebitno da li ces biti postavljen na jebenu trznicu ili prevoziti pare ti dozvolu za pistolj dobijas 6ti dan obuke (naravno ako je upjesno prodjes)
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
mob
Samsung SGH-E590
Kod nas vidis nije tako.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
mob
Nokia 33-10
I ovi po bankama su glineni golubovi.
Ovde se vidi na polovini snimka kako govnarci od 19 godina prebijaju čuvara komercijalne banke.
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/536458/DRAMATICNI-SNIMCI-Beogradski-bandit-upada-u-banku-ljudi-u-panici-padaju-na-pod-pljackas-bezi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
iskreno ne vidim ovdje nikakvog zastitara,mislim da se gurao sa nekim bankarom.ako ga aje bilo OTKAZ! zatitar treba da bude pred vratima.ako je unutra i ovaj bane kako je vec ovdje banuo onda se mozes slikati.da je bio napolju primjetio bi maskirano lice i imao bi vremena da reaguje.ne znam bas da je ovo noc vjestica pa da je normalno da se neko šeće s maskom na licu.

sto se tice banaka kamere su i unutra i pred bankom.primjetis maskiranu osobu,pripremis se za ono najgore,ukoliko posegne za oruzjem pucaš.bio to kod te osobe pravi ili fejk pistolj nema veze,posegnuo je za njim,imas snimku situacije na kameri i ako ces zbog toga da odgovaras onda nabijem na kurac komplet balkan i pravosudje.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
Citat
i ako ces zbog toga da odgovaras
- a hoćeš, budi siguran.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
Citat
i ako ces zbog toga da odgovaras
- a hoćeš, budi siguran.

samo americki odvjetnik.on bi skontao moj problem,uz video zapise prolazim na sudu jos dobivam odstetu za nanosenje dusevne boli.zatrazio bi sudjenje u strazburu.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.056 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.