Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privatni izvršitelji od maja uteruju dugove za struju !!!  (Pročitano 31640 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Rok za naplatu je 20. februar a poslednju platu dobijes u decembru i to za septembar ja vidim u cemu je problem.

Stek. Smiley

Moji su bili godinama podstanari, ponekad su plate kasnile, ponekad ih nije ni bilo. Ali, uvek je bio stek da se pokriju rezije za bar par meseci.  Moja majka je od svake plate odvajala bar 10e. Zlu ne trebalo. A nisu imali neke bozanstvene plate... tacno onoliko da se zivi skromno, nekada vrlo skromno (citaj - klot tost za dorucak) i pokriju sve rezije.
Kada nije bilo duge, bogami se radilo sve i svasta.






IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Dakle puske na gotovs, pa im ga uterajte  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Rok za naplatu je 20. februar a poslednju platu dobijes u decembru i to za septembar ja vidim u cemu je problem.

Stek. Smiley

Moji su bili godinama podstanari, ponekad su plate kasnile, ponekad ih nije ni bilo. Ali, uvek je bio stek da se pokriju rezije za bar par meseci.  Moja majka je od svake plate odvajala bar 10e. Zlu ne trebalo. A nisu imali neke bozanstvene plate... tacno onoliko da se zivi skromno, nekada vrlo skromno (citaj - klot tost za dorucak) i pokriju sve rezije.
Kada nije bilo duge, bogami se radilo sve i svasta.

Ziveo drug Tito.
U to vreme su plate ponekad kasnile, sad poneka dodje i to obicno posle najave strajka. Nekad se od pola plate islo u Dubrovnik 15 dana, danas ti pola plate ode na dorucka da ne majkas gladan na poslu. Drzava svesno i zakonom dozvoljava kasnjenje plata od tri meseca a do uterivanja uterivaca nam poklanja 10 dana bez kamate. Ajde. Zbog cega se dazbine ne odbijaju preko platnog spiska? Kad lepo dobijem februarsku platu vi meni lepo skinite 5k za struju, 1k za telefon i 1k za vodu, vazduh i D2. Od septembarske plate koju dobijem u decembru ja placam struju za februar. Nisu daleko ni one puske sto spomenu kolega odozgo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
LG Nexus 5
Svakako.

Ako zakasnis deset dana, odmah dodju isterivaci dugova, porazbijaju sve po kuci i otmu pare koje nse Fet Toniju...

Pre ce biti da ce uterivati dugove neplatisama koji neplacaju po 6 i vise meseci, a da nisu u nekom sporu, vec se samo prave mutavi i slicno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Nokia 6220
Citat
Pre ce biti da ce uterivati dugove neplatisama koji neplacaju po 6 i vise meseci, a da nisu u nekom sporu, vec se samo prave mutavi i slicno.
Kako neko moze da se pravi mutav pored ovako dobro reformisanog pravosudja? Nije li ovaj potez priznanje drzave da su normalne zakonske procedure sviranje kurcu ? Ajde onda da se lepo raspusti pravosudje, pa ko kome utera  Smile
« Poslednja izmena: 08. Feb 2012, 22:43:23 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
LG Nexus 5
Moze. Zivkovic je svojevremeno lupetao i pricao nislijama da ne placaju milosevicevu struju, neki su ga poslusali i nastavili tradiciju i nakon dolaska DOS-a.

Ovo i jeste indirektno priznanje ove posrnule drzave da je apsolutno nemocna da sprovede bilo sta, pa su resili da salju neke "cike" kod Milutina u dvoriste. A milutin ima pusku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Samsung 111111
Citat
Ziveo drug Tito.

Dok smo bili drugovi ziveli smo kao gospoda,sad smo gospoda..a zivimo kako ?  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Nece posle 10 dana ali posle dva meseca hoce. Rade na procenat tako sigurno nece da cekaju 6 meseci.

Ne pricam o onima koji se prave mutavi, to su isti oni koji smeju da parkiraju biemdablju preko zutih invalidskih kolica ili pored "zabranjeno parkiranje" znaka. Koliko ti daju da mi uteras dug (za struju mislim)... dovoljno... e ja ti dam tri puta dovoljnoo da predjes kod mene na televiziju. Pricam o obicnom narodu koji ce opet da najebe... kao da iz besa niko ne placa struju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Ovu vest treba posmatrati iz perspektive rezultata: ako se ovako poveća naplata dugova onda je dobro što su uvedeni privatni izvršitelji, ako se ne poveća naplata onda nije dobro.

Da dobijamo platu na vreme placali bi i racune na vreme

Nije kriva elektrodistribucija ako se plata ne isplaćuje na vreme

Nece posle 10 dana ali posle dva meseca hoce. Rade na procenat tako sigurno nece da cekaju 6 meseci.
Ne pricam o onima koji se prave mutavi, to su isti oni koji smeju da parkiraju biemdablju preko zutih invalidskih kolica ili pored "zabranjeno parkiranje" znaka. Koliko ti daju da mi uteras dug (za struju mislim)... dovoljno... e ja ti dam tri puta dovoljnoo da predjes kod mene na televiziju. Pricam o obicnom narodu koji ce opet da najebe... kao da iz besa niko ne placa struju...

parkiranje nije isti problem kao plaćanje struije, ali nije pametno prodavati priču o neravnopravnosti kada je reč o parkingu - svima se pišu kazne za parking to je jasno i nema tu izuzetaka osim ako si zaposlen u komunalnom preduzeću - jedino se njima to oprašta
« Poslednja izmena: 08. Feb 2012, 23:00:41 od maslinazelena »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Nije kriva elektrodistribucija ako se plata ne isplaćuje na vreme

Elektrodistribucija je u drzavnom vlasnistvu. UO se sastavlja po stranackoj liniji. Tamo sede svi oni koji nam uteruju od 5.oktobra. Jebiga sami smo birali. Nisam stranacki opredeljen i ne bih da se ovo pretvori u politicku temu ali riba smrdi od glave... i cisti se od repa.
« Poslednja izmena: 08. Feb 2012, 23:03:49 od Farfalla Vendetta »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.