Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 07. Jun 2024, 07:25:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pripadajuce dushe  (Pročitano 32596 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Zasto mislis da u pitanju mora biti "ponovni susret"????
apsolutno netacno.
kad spoznas, shvatices:)
Ne razumijem tvoj komentar,da li to znaci da se ti nisi nikada ni odvajala od tvoje pripadajuce dushe da si imala tu srecu,sto malo ko ima? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
..."Ponekad se dogadja da u trenutku kad se muskarac i žena sretu,oboje instinktivno prepoznaju svoje drugo ja i to u očima onog drugog.Oči se ne zovu bez razloga ogledalo duse.Ovakvih dvoje ljudi u trenutku osjete nepobitnu činjenicu da su već bili,jesu,i da će uvjek biti jedno;čak i onda kada je moguće da se vjekovima opiru svojoj sudbini i pokušavaju da izbjegnu jedno drugo."...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Danas sam srela moju pripadajucu dusu,na uglu dvije ulice,samo sto se nismo sudarili.On je pomorac,nisam ocekivala da se iskrcao...odavno nismo zajedno,samo se sretnemo ponekad,bez pozdrava,danas se cak javio...iznanadjenje,njegova progresivna Venera na mom natalnom AC...
A natalno imamo u sinastriji,konjukciju Mjeseca i Urana i to uzajamno,da bude potvrdjeno.Eto sto donese,odnosno odnese Uran,nade  djetinje,snove,bar u ovom mom slucaju...a u njegovom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Razmisljala sam,sigurno su pripadajuce dushe osobe koje imaju u sinastriji konjukciju 2 Mjeseca,ili Mjeseca i Sunca....
Pa,da posto Mjesec prestavlja dushu :!:duhovno slaganje sa osobom u kom se znaku nadje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

[quote
 Pa,da posto Mjesec prestavlja dushu :!:duhovno slaganje sa osobom u kom se znaku nadje.
Citat
Da ,upravo se ozenio tip koji ima Sunce u Jarcu,Mjesec u Blizancu,a njegova saputnica,Sunce u Raku,Mjesec u Jarcu,znaci konjukcija Sunca i Mjeseca u Jarcu,egzaktna,al ispada mi kao da je on njen izbor,jer ipak njegov Mjesec je u Blizancu?
Moze neko da prokomentarise? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Interesuje me shta moderator "tralalala..." ima da kazhe na ovu temu. Smiley
IP sačuvana
social share
...all the perfect drugs and superheroes wouldn't be enough to bring me up to zero...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47161
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
meni pojam pripadajuce duse nije najjasniji. U tekstu pise da svako ima pripadajucju dusu, a da je opiranje sudbini bezuspjesno, sto znaci da svako mora pripasti toj dusi i postati jedno. Ovo ozbiljno ugrozava prirodni koncept covjeka kao slobodnog bica, koje ima pravo da cini sta mu je volja, bez ikakve agresije ili prisile na njega da cini postupke koje ne zeli. Suprostavljanje sudbini ne moze biti bezuspjesno. Ono je bezuspjesna tek kada se izgubi ljudski princip koji ga cini, a kad se to desi tu vise nema ni traga od covjeka. Dogadjaje ne mozemo kontrolisati jer njima upravlja Bog, dok je dozivljaj nesto sto zavisi od covjeka. Ne znam da li je pojam o pripadajucoj dusi vise "dozivljaj" ili "dogadjaj" ?       Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Magic Master
Mozda i dogadjaj i dozivljaj,uvazavam svacije misljenje i stav,neko voli jednu osobu,neko cijeo covecanstvo,i kako onda ovaj drugi da se da, kompletno jednoj osobi?Nemoguce,ja imam potrebu samo da pripadam jednoj osobi,da dodje do duhovnog sjedinjenja,tek onda uzivam i u fizicnom,a ovaj tekst dozivljavam u astroloskom svijetlu,da ne ponavljam svoje misljenje.
A analizom mog zivota-astroloski,sagledala sam da su susreti sudbonosni,da se pripadajuce duse nadju,bas kao u tekstu...al mlad si..mozda to jednom shvatis Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47161
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
@ luminosa

nisam ja toliko mlad da ne mogu da shvatim. Smile  Ima jedna djevojka koja se meni jako dopada, i dosta razmisljam o njoj, pa me zanima da li je ona moja srodna dusa.
Mozda astrologija moze uciniti da nesto vise saznam o ovome  Smile ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ luminosa

nisam ja toliko mlad da ne mogu da shvatim. Smile Ima jedna djevojka koja se meni jako dopada, i dosta razmisljam o njoj, pa me zanima da li je ona moja srodna dusa.
Mozda astrologija moze uciniti da nesto vise saznam o ovome Smile ?
Postavi podatke za tebe i nju pa mozda se sto vidi?sto ti odgovara Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 07. Jun 2024, 07:25:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.