Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:02:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: prijavljivanje  (Pročitano 3745 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
Meni je samo cudno zasto povezuje face i msn... ako mu je "sjebo" pass na face-u, zasto bi uopste imao problema sa ulaskom na msn...  Smile

evo da odgovorim...kada tako nesto radi...lakse se provali u msn...poso 20min...max...i onda ide na fb i kaze da je zaboravio pass.i oni glupaci daju nov...i onda promeni i msn pass...i sve sto ide posle...a lakse je da naucis da skidas msn pass nego da dobijes nov pass od njih.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
Pa ok... tiim pitanjem sam i hteo da konstatujem ono sto je Havin Fun pre mene - ilegal operation...  Smile

A i mislim da ljudi nemaju iste passove za face i msn, bar vecina... jer bi to i trebala da bude takva praxa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
e jbg. sad ja sam samo fino pitao , a ne da me napadate za nesto sto ja nemam pojma o tome, neznam uci ni u svoj msn kako treba da ulazim u tudje. neznam ti ja bas puno toga oko ceprkanja po kompj. znam ono osnovno i dosta. a da bila mi je lozinka ista i na fb i na msn posto sam mislio da mora tako. hvala ovima sto su se bar malo potrudili oko odgovora. pozzzz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Odlucio sam da ponovo pisem podrsci za hotmail. Da li neko od Administratora ovog foruma moze poslati poruku na moj mejl na engleskom u smislu ( nas clan jubilej je registrovan sa e-mail ..................... na www.burek.....) Ili nesto drugo sto smatrate prikladno.
A ja cu istovremeno napisati podrsci hotmaia da ce mi stici takva poruka. Skupio sam jos dokaza da im dokazem da je to moj mejl.
Ako smatrate da to nije u redu, razumijem. Hvala.
Sta ces time uraditi? Mozes da posaljes mail nekome kome zelis da ukrades lozinku, i onda im javis sada mi je poslat mail... Razmisljajte malo ljudi. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
e jbg. sad ja sam samo fino pitao , a ne da me napadate za nesto sto ja nemam pojma o tome, neznam uci ni u svoj msn kako treba da ulazim u tudje. neznam ti ja bas puno toga oko ceprkanja po kompj. znam ono osnovno i dosta. a da bila mi je lozinka ista i na fb i na msn posto sam mislio da mora tako. hvala ovima sto su se bar malo potrudili oko odgovora. pozzzz.

Zvone brate, nema ljutish, nisi ti nuzno haker, cak i oni koji to jesu tesko dobiju postovanje na ovom delu foruma ("Jeeeeesteeee... haker... da be da")  Smile Ali tvoja prica iako moguca ne moze da se smatra legalnom bas iz tih razloga sto bi na taj nacin svima bio omogucen pristup svacijem mailu/face-u...

Napravio si gresku ne odvajajuci sifre, nisi pazio sto se tice hakovanja (mozda si se negde za'ebo unevsi prave podatke na laznu profil stranicu) i eto nastale situacije... sto ce ti reci, ako si izgubio podatke - nemoj i lekciju - da sledeci put budes pazljiviji...  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Odlucio sam da ponovo pisem podrsci za hotmail. Da li neko od Administratora ovog foruma moze poslati poruku na moj mejl na engleskom u smislu ( nas clan jubilej je registrovan sa e-mail ..................... na www.burek.....) Ili nesto drugo sto smatrate prikladno.
A ja cu istovremeno napisati podrsci hotmaia da ce mi stici takva poruka. Skupio sam jos dokaza da im dokazem da je to moj mejl.
Ako smatrate da to nije u redu, razumijem. Hvala.
Sta ces time uraditi? Mozes da posaljes mail nekome kome zelis da ukrades lozinku, i onda im javis sada mi je poslat mail... Razmisljajte malo ljudi. Smiley

Normalno da nece na osnovu samo toga da mi vrate e-mail, poslao sam jos mnostvo dokaza i nadam se da bi i ovo dodatno pomoglo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
e jbg. sad ja sam samo fino pitao , a ne da me napadate za nesto sto ja nemam pojma o tome, neznam uci ni u svoj msn kako treba da ulazim u tudje. neznam ti ja bas puno toga oko ceprkanja po kompj. znam ono osnovno i dosta. a da bila mi je lozinka ista i na fb i na msn posto sam mislio da mora tako. hvala ovima sto su se bar malo potrudili oko odgovora. pozzzz.

Zvone brate, nema ljutish, nisi ti nuzno haker, cak i oni koji to jesu tesko dobiju postovanje na ovom delu foruma ("Jeeeeesteeee... haker... da be da")  Smile Ali tvoja prica iako moguca ne moze da se smatra legalnom bas iz tih razloga sto bi na taj nacin svima bio omogucen pristup svacijem mailu/face-u...

Napravio si gresku ne odvajajuci sifre, nisi pazio sto se tice hakovanja (mozda si se negde za'ebo unevsi prave podatke na laznu profil stranicu) i eto nastale situacije... sto ce ti reci, ako si izgubio podatke - nemoj i lekciju - da sledeci put budes pazljiviji...  Smile


ok .hvala ti. napravit cu drugi i cutati,sta da se radi. samo moram zvati kolegu da mi napravi posto ja neznam,jbg, sad mogu da se pomirim sa tim.pozzz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citat
ok .hvala ti. napravit cu drugi i cutati,sta da se radi. samo moram zvati kolegu da mi napravi posto ja neznam,jbg, sad mogu da se pomirim sa tim.pozzz.

Nemoj pogresno da shvatis, niko ti ne brani da se trudis da dobijes svoj nalog nazad, tako da slobodno mozes da trazis predloge ili "usluge" ovde... mozda ce se neko naci i pomoci ti na ovaj ili "onaj" nacin... desava se, ne mora da znaci da svi zele da hakuju... samo, vrlo je tesko dokazati pravo na nesto, narocito kada si na netu gde smo svi "anonimusi"...

To otezava situaciju izmedju postenih i jednostavno "radoznalih" ljudi...  Smile

Srecno u svakom slucaju...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:02:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.