Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:23:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijateljstvo  (Pročitano 11606 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
LG 4X HD
Citat
Da li je nekad dobro ziveti bez istog?
Ne mogu da zamislim realnu situaciju gde je bolje nemati prijatelja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
“Prijatelj je onaj koji zna sve o tebi a i dalje te voli.”
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
“Prijatelj je onaj koji zna sve o tebi a i dalje te voli.”

true true  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Mlada žena koja se tek udala je jednog vrelog letnjeg dana došla u posetu svojoj majci.
Sela je u fotelju i dok je pila ledeni čaj, pričale su o životu, o braku, o odgovornostima i obavezama zrelih ljudi.

Majka je zamišljeno promućkala kockice leda u svojoj čaši i onda je jasno i trezveno pogledala svoju kćerku.
''Nemoj zaboraviti svoje prijateljice", rekla je dok su listići čaja polako padali na dno čaše.
"One će ti biti sve važnije, kako budeš postajala starija. Koliko god budeš volela svog muža, koliko god budeš volela svoju decu, one će ti biti potrebne. Seti se da povremeno izađeš negde sa njima, da se i dalje družiš sa njima. I zapamti da tvoje prijateljice
nisu samo prijateljice, one su i tvoje sestre, tvoje kćeri i ostali tvoji rođaci. Biće ti potrebne druge žene! Ženama su uvek potrebne druge žene!"

"Kakav blesav savet ", pomislila je mlada žena.
"Zar se nisam upravo udala? Zar nisam upravo zakoračila u svet parova? Za ime Boga, ja sam udata žena, odrasla! Nisam neka šiparica kojoj su potrebne prijateljice! Moj muž i moja porodica svakako će biti sve što mi je potrebno da moj život dobije pravi smisao."

Ali, ipak je poslušala svoju majku i nastavila da održava kontakte sa svojim prijateljicama. Kako su godine prolazile jedna za drugom,ona je polako počela da uviđa da je njena majka, ustvari, tačno znala šta govori. Kako vreme i priroda donose promene i misterije u životu svake žene, prijateljice ostaju najveći oslonac za nju.

Nakon 40-ak godina života u ovom svetu,evo šta je naučila:

Vreme prolazi.

Život se događa.

Distanca razdvaja.

Deca odrastaju.

Ljubav bledi.

Srca se slamaju.

Poslovi dođu i prođu.

Karijere se završavaju.

Roditelji umiru.

Kolege zaborave usluge.

Muškarci imaju svoj svet.


Ali, prijateljice ostaju uz tebe, koliko god vremena i miljabile daleko od tebe. Prijateljica nikad nije toliko daleko da ne može biti uz tebe, kada je potrebna.

Dok budeš morala ići tim usamljenim putem koji se zove život i kad budeš morala ići sama, tvoje prijateljice će biti tu, pored puta, navijajući za tebe, moleći se za tebe,
trudeći se oko tebe, intervenišući u tvoje ime i čekajući te na kraju puta širom raširenih ruku. Pokad će one čak i prekršiti pravila zbog tebe.
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia Luvmya 520
   Kao socijalna bica definisano nam je u prirodi da se razvijamo u tom smislu, tezeci ka tome da osnujemo porodicu i da ostavimo u svetu, nakon smrti, nekoga ko ce ziveti na osnovu nasih ucenja. Da imamo decu.

   Ali, sta je sa iskrenim socijalnim instinktom koji nas tera da trazimo nekog ko je izuzetno slican nama, ko ce da nas razume u svakoj situaciji i da deli sa nama i dobro i lose, a, od koga ne trazimo neke vise zivotne stvari, vec samo reci kada se prica, tisinu kada se tuguje, zagrljaj kada nam treba, zabavu u sreci? Sta je sa onima koji su spremi da trpe sve nase mane bez ikakvog viseg cilja, iskljucivo zbog toga sto smo? Sta je sa prijateljima?

   Primetio sam da neki ljudi, kada zadju u odredjene godine, odbacuju sve svoje prijatelje i zive sa ciljem da sto boje podignu svoju porodicu. Dosta im je taj neko sa kim je porodica osnovana kao prijatelj, i mladji narastaj kao zivotni cilj. Da li je ovo normalno? Da li prijateljstvo pored ove porodice gubi na snazi?

   Koji sve oblici prijateljstva postoje? Koje je pravo? Da li je nekad dobro ziveti bez istog? Sta nas definise kao prijatelje? A sta nas otpisuje?



        Citati:

   "Na kraju nećemo pamtiti riječi naših neprijatelja, već šutnju naših prijatelja." - Martin Luter King junior

   "Sa svojim prijateljima radim isto što i sa svojim knjigama. Htio bih da su onde gdje ih mogu naći, ali se rijetko njima koristim."
   "Prijatelj se moze smatrati remek delom prirode" - Ralf Valdo Emerson

   "Prijateljstvo je lađa koja može da preveze dvojicu ako je lijepo vrijeme, ali ni jednog ako je ružno." - Konfucije

   "Pravo prijateljstvo nastaje onda, kada ćutanje između dva čovjeka postane prijatno." - Din Kuntz

   "Ne hodaj ispred mene, možda neću slijediti.
    Ne hodaj iza mene, možda neću voditi.
    Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj." - Albert Kamus

   "Potrebni su ti i neprijatelj i prijatelj da te rane u srce; jedan da te kleveće, a drugi da ti to javi." - Mark Tvejn

Postoji jako puno ljudi koji ne teze ka osnivanju porodice. Uopste mi nije jasno odakle ti ideje da su ljudi proizvedeni na fabrickoj traci, pa se svi isto ponasaju ?
Odakle ti ideja da je prijatelj neko ko je slican nama ? I da je slicnost uslov za prijateljstvo ?
Kako prijatelj moze da odbaci coveka ? Kako je mogao da bude prijatelj ako je nekog odbacio ?
Kako moze da postoji granica izmedju prijatelja ?
Postoji samo jedno jedino prijateljstvo koje je definisano bezuslovnom ljubavi prema nekome/necemu.

citati koje si naveo su licni osecaji koji nemaju veze sa realnoscu i ne mogu se aplikovati na sve ljude, nego samo na one koji dele te osecaje.
Necu ovde da ih komentarisem, ali ako mislis da ti citati imaju bilo kakav smisao, imam temu na 'filozofiji, religiji, sociologiji' o 'poslovicama, izrekama, mudrostima', gde bi voleo da ih 'izmasakriram'.
Konfucije je fontana nebuloza.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Kao socijalna bica definisano nam je u prirodi da se razvijamo u tom smislu, tezeci ka tome da osnujemo porodicu i da ostavimo u svetu, nakon smrti, nekoga ko ce ziveti na osnovu nasih ucenja. Da imamo decu.

   Ali, sta je sa iskrenim socijalnim instinktom koji nas tera da trazimo nekog ko je izuzetno slican nama, ko ce da nas razume u svakoj situaciji i da deli sa nama i dobro i lose, a, od koga ne trazimo neke vise zivotne stvari, vec samo reci kada se prica, tisinu kada se tuguje, zagrljaj kada nam treba, zabavu u sreci? Sta je sa onima koji su spremi da trpe sve nase mane bez ikakvog viseg cilja, iskljucivo zbog toga sto smo? Sta je sa prijateljima?

   Primetio sam da neki ljudi, kada zadju u odredjene godine, odbacuju sve svoje prijatelje i zive sa ciljem da sto boje podignu svoju porodicu. Dosta im je taj neko sa kim je porodica osnovana kao prijatelj, i mladji narastaj kao zivotni cilj. Da li je ovo normalno? Da li prijateljstvo pored ove porodice gubi na snazi?

   Koji sve oblici prijateljstva postoje? Koje je pravo? Da li je nekad dobro ziveti bez istog? Sta nas definise kao prijatelje? A sta nas otpisuje?



        Citati:

   "Na kraju nećemo pamtiti riječi naših neprijatelja, već šutnju naših prijatelja." - Martin Luter King junior

   "Sa svojim prijateljima radim isto što i sa svojim knjigama. Htio bih da su onde gdje ih mogu naći, ali se rijetko njima koristim."
   "Prijatelj se moze smatrati remek delom prirode" - Ralf Valdo Emerson

   "Prijateljstvo je lađa koja može da preveze dvojicu ako je lijepo vrijeme, ali ni jednog ako je ružno." - Konfucije

   "Pravo prijateljstvo nastaje onda, kada ćutanje između dva čovjeka postane prijatno." - Din Kuntz

   "Ne hodaj ispred mene, možda neću slijediti.
    Ne hodaj iza mene, možda neću voditi.
    Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj." - Albert Kamus

   "Potrebni su ti i neprijatelj i prijatelj da te rane u srce; jedan da te kleveće, a drugi da ti to javi." - Mark Tvejn

Postoji jako puno ljudi koji ne teze ka osnivanju porodice. Uopste mi nije jasno odakle ti ideje da su ljudi proizvedeni na fabrickoj traci, pa se svi isto ponasaju ?
Odakle ti ideja da je prijatelj neko ko je slican nama ? I da je slicnost uslov za prijateljstvo ?
Kako prijatelj moze da odbaci coveka ? Kako je mogao da bude prijatelj ako je nekog odbacio ?
Kako moze da postoji granica izmedju prijatelja ?
Postoji samo jedno jedino prijateljstvo koje je definisano bezuslovnom ljubavi prema nekome/necemu.

citati koje si naveo su licni osecaji koji nemaju veze sa realnoscu i ne mogu se aplikovati na sve ljude, nego samo na one koji dele te osecaje.
Necu ovde da ih komentarisem, ali ako mislis da ti citati imaju bilo kakav smisao, imam temu na 'filozofiji, religiji, sociologiji' o 'poslovicama, izrekama, mudrostima', gde bi voleo da ih 'izmasakriram'.
Konfucije je fontana nebuloza.

   Ne mogu da verujem da cu ovo da uradim... ali probacu da ti odgovorim (mada vec ocekujem na moj odgovor tvoj, ustvari ne odgovor, vec opet kilo pitanja... ali nema veze, probacu (majko moja mila, sta ja to radim?!    Smile  Smile  Smile  Smile)).

   Koliko sam ja upucen, pod jedan, mnogo je vise onih koji su se ozelnili i imaju decu, nego onih koji nisu. Cinjenica je da se ljudi sigurno sa decom osecaju najispunjenije, mada naravno da ima onih koji ili nisu u stanju da ih imaju, ili nisu dostigli taj nivo spremnosti i psihickog razvitka. Uostalom, vodili smo raspravu kako vecina cini "pravilo", ono za MP3, secas se ti, a u ovom slucaju vecina je jasna.

   Sto se tice tvoje konstatacije za fabricku traku, kljucna stvar u mom izlaganju je: "Primetio sam da neki ljudi..." Nadam se da znas sta znaci neki.

   Moj najbolji prijatelj je susta suprotnost meni... Nisam ja rekao da je to preduslov za prijateljstvo, ja kazem sta ljudi podsvesno traze: mnogi se boje da pricaju sami sa sobom u ogledalu, pa traze nekog slicnog njima samima. Da on umesto njih donosi odluke, da sa njim budu sigurniji u sebe, a covek ako trazi da kompletira sebe, onda je logicno da trazi nesto sto on nema.

   Postoji samo jedno jedino prijateljstvo koje je definisano bezuslovnom ljubavi prema nekome/necemu.

   Samo jedno?! Sigurno?  Smile

   A sto, si mesar po profesiji, ili ne daj Boze psihopata, pa volis da masakriras??? Mmmm, eye zeli da mi iskaze svoj fetish... Eye, perverznjacino jedna matora! Strasno, strasno...   Smile
« Poslednja izmena: 16. Jun 2009, 11:04:18 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
To sta je za koga prijateljstvo, stvar je svako od nas ponaosob...
Sta je prijatelj, dobar prijatelj, najbolji prijatelj...

A ti citati nisu definicije uklesane u kamenu, nego pokusaj da se recima objasni kakva osecanja prijateljstvo u ljudima izaziva...

Masakrirati te misli je otprilike isto kao i vrsiti nuzdu po osecanjima tih ljudi..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: Jarooko

   Ne mogu da verujem da cu ovo da uradim... ali probacu da ti odgovorim (mada vec ocekujem na moj odgovor tvoj, ustvari ne odgovor, vec opet kilo pitanja... ali nema veze, probacu (majko moja mila, sta ja to radim?!    Smile  Smile  Smile  Smile)).

   Koliko sam ja upucen, pod jedan, mnogo je vise onih koji su se ozelnili i imaju decu, nego onih koji nisu. Cinjenica je da se ljudi sigurno sa decom osecaju najispunjenije, mada naravno da ima onih koji ili nisu u stanju da ih imaju, ili nisu dostigli taj nivo spremnosti i psihickog razvitka. Uostalom, vodili smo raspravu kako vecina cini "pravilo", ono za MP3, secas se ti, a u ovom slucaju vecina je jasna.

   Sto se tice tvoje konstatacije za fabricku traku, kljucna stvar u mom izlaganju je: "Primetio sam da neki ljudi..." Nadam se da znas sta znaci neki.

   Moj najbolji prijatelj je susta suprotnost meni... Nisam ja rekao da je to preduslov za prijateljstvo, ja kazem sta ljudi podsvesno traze: mnogi se boje da pricaju sami sa sobom u ogledalu, pa traze nekog slicnog njima samima. Da on umesto njih donosi odluke, da sa njim budu sigurniji u sebe, a covek ako trazi da kompletira sebe, onda je logicno da trazi nesto sto on nema.

   Postoji samo jedno jedino prijateljstvo koje je definisano bezuslovnom ljubavi prema nekome/necemu.

   Samo jedno?! Sigurno?  Smile

   A sto, si mesar po profesiji, ili ne daj Boze psihopata, pa volis da masakriras??? Mmmm, eye zeli da mi iskaze svoj fetish... Eye, perverznjacino jedna matora! Strasno, strasno...   Smile
Ti si taj rodjo koji je sve strpao u "socijalna bica koja teze ka osnivanju porodice", i ja sam ti rekao da nije tako, sto si i sam potvrdio sa "ima vise ovih nego onih".
Neki ljudi se osecaju ispunjeni decom, neki mrze decu i ne zele je ni u crtanom filmu. Ja sam jedan od onih koji ima dete i voli decu ( to sto mogu da cujem svoje dete samo preko skype-a je druga prica ).
Nisam ulazio u pricu o " roku trajanja Mp3-ja ",  posto mi ta prica nije jasna.
Ima dosta ljudi ovde koji imaju stav da su svi ljudi isti ( ja koristim termin 'fabricka traka'), ti si poceo temu u tom
miljeu. Sto vec drugi put pokusavam da ti objasnim.
" Ja kazem da ljudi podsvesno traze." Ko si ti da sve ljude stavljas u kos "podsvesnih tragaca" ?
Jel' nema nikoga ko nesto svesno trazi ?

"Masakr" je rec koju sam upotrebio u kontekstu objasnjenja neistine koju ljudi proturaju kao "mudrost", a ne
kao bilo sta fizicko.
To sta je za koga prijateljstvo, stvar je svako od nas ponaosob...
Sta je prijatelj, dobar prijatelj, najbolji prijatelj...

A ti citati nisu definicije uklesane u kamenu, nego pokusaj da se recima objasni kakva osecanja prijateljstvo u ljudima izaziva...

Masakrirati te misli je otprilike isto kao i vrsiti nuzdu po osecanjima tih ljudi..
Nemoj tako fajteru, nemam apsolutno nista sa necijim osecanjima ili ih kritikujem.
"mudrosti" nisu osecanja nego shvatanja.
Tacna definicija jeste uklesana u kamenu i nemoze joj se ni prici pokusajem da se dokaze neistinitom.
Tacne definicije su one koje ne mogu biti dokazane netacnim.
« Poslednja izmena: 16. Jun 2009, 15:07:39 od eyepheelYU »
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
Ti si taj rodjo koji je sve strpao u "socijalna bica koja teze ka osnivanju porodice", i ja sam ti rekao da nije tako, sto si i sam potvrdio sa "ima vise ovih nego onih".
Neki ljudi se osecaju ispunjeni decom, neki mrze decu i ne zele je ni u crtanom filmu. Ja sam jedan od onih koji ima dete i voli decu ( to sto mogu da cujem svoje dete samo preko skype-a je druga prica ).
Nisam ulazio u pricu o " roku trajanja Mp3-ja ",  posto mi ta prica nije jasna.
Ima dosta ljudi ovde koji imaju stav da su svi ljudi isti ( ja koristim termin 'fabricka traka'), ti si poceo temu u tom
miljeu. Sto vec drugi put pokusavam da ti objasnim.
" Ja kazem da ljudi podsvesno traze." Ko si ti da sve ljude stavljas u kos "podsvesnih tragaca" ?
Jel' nema nikoga ko nesto svesno trazi ?

"Masakr" je rec koju sam upotrebio u kontekstu objasnjenja neistine koju ljudi proturaju kao "mudrost", a ne
kao bilo sta fizicko.

   Sto si sladak kad si ljutko!  (ja sam ovaj levi! Wink  )


   Nisam hteo da otkrivam ovo ovako rano, ali druge mi nema... Slusajte, ljudi, moram da kazem: ja sam onaj svevideci, koji sve zna! Tako da mogu da generalizujem!!!  Smile
   Hteo sam malo da svrljam po forumu anonimno, ali nema mi druge nego da kazem istinu...  Smile

   Eyece, maleni, sto si mi tako perverzan... Ne mogu ja to da podnesem... Smile

   Slatkis mali!
« Poslednja izmena: 16. Jun 2009, 15:20:39 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Nemoj tako fajteru, nemam apsolutno nista sa necijim osecanjima ili ih kritikujem.
Ako imas potrebu da ih masakriras, imas mnogo sa njima.
Citat
"mudrosti" nisu osecanja nego shvatanja.
Te misli su neciji trenutni dozivljaj osecanja pretocen u reci.
Citat
Tacna definicija jeste uklesana u kamenu i nemoze joj se ni prici pokusajem da se dokaze neistinitom.
Zato i ne postoje definicije koje mogu objasniti sve odnose medju ljudima. Postoje teorije koje su manje ili vise primenjive, i od toga u kojoj meri su se pokazale tacnim, bivaju proglasene dobrim ili losim.
Citat
Tacne definicije su one koje ne mogu biti dokazane netacnim.
Iz tog ugla, ni jedna stvar se ne bi mogla dovoljno tacno definisati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:23:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.