Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:35:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prezasićeni smo golotinjom  (Pročitano 16706 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ako cemo dobiti sta od toga sto tresete onda nikako ne mozmo reci da ste drolje ..      Vasa prirodna uloga da privucete muskarce
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
kad sedim u ovoj nasoj fenseraj Zmaj Jovinoj ulici vidim sve iste preslikane devojke.
iste haljine, iste papuce, iste naocale, iste frizure...

kao da jedna prolazi i ostatak njenih klonova...

u jednom momentu prolazi devojka...ima neku cudnu belu haljinu, pada do kolena , razbarusene kose , nesto cudno na ramenima (da li je deo haljine ili je esarpa ) i svi se za njom okrenu ... kako se ona obukla drugacije ?
znaci moze se samo nam fali maste i zelje da budemo drugacije.
za sve krivim grand Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
da ih privucete i iskoristite
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Citat
Sto bi zgodna i lepa devojka bila pokrivena?
Ovo nije islamska zemlja i ja smatram da ako neko ulaze u svoj izgled , vodi racuna o sebi, neguje se na pravi nacin - sve to treba i da pokaze. Naravno ne treba mnogo preterivati u obnazivanju
U zivotu ali u zuvotu nisam balavio za takvim ribama..Sto se utegnu,izbace sise..
Lagao bih kad bih rekao da ih ne bi nateg'o..Ali to je samo maleni trenutak..jedan malecni trenutak kad ih vidim dok koracam ulicom..Cak sta vise,nemam potrebu ni da se okrenem jer par metara na dole prolazi ista takva..pa sledecih 100 metara jos jedna.
Znas sta je sustina ?
Zeli da privuce paznju i da oko nje balave 100 muskaraca dok ona samo hoda pravo i gleda u daljinu .
Kako drugacije privuci paznju ako je jedino sto znas da se nasminkas i obuces minic ?!
Kao sto rekoh..takvu osobu bih iskoristo na jedno vece i sutnuo u zaborav...
A da dodam da i pola tih sto se tako obuku ni ne znaju da nose takvu odecu..Ili im ne stoji .. ili kad ih pustis da sklope prosto prosirenu recenicu,shvatis da je bolje da su je tata i mama pustili na selo da muze krave.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
sta bi uradile na primer:Ulazis kod komsije ili prijatelja a on razvijen i samo u boksericama sa svojih 25 manje ili vise godina
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, kapiraj ja tu pricu - veza za jedno vece i animalni seks...
Imam i ja svoje momente...

Ali... zene su prokleta bica...
Vecina tih u minicu zeli da bude shvacena ozbiljno...
Ne zele vezu za jednu noc jer je to...eto... tako... one ipak nesto vreeeedeee... plus su tako lepe i zgodne... i zavodljive... i sve ce ih one vrteti oko malog prsta... Smile
Ako se nekome "digne" na njih, njima ce da se digne samopuzdanje...
Ali... ono sto ide posle dizanja, uglavnom je samo... pusta zelja muskaraca... i tu je venoman u pravu...
Sve one su dobre tatine cerke, svetice... idu na spavanje sa sminkom... i sutra rano moraju u skolu i solarijum...

Ne bi one nikada stavile penis u usta... a kamo li nesto drugo..
Doggy stlye... boze... to je tako uzasno... i muskarci su takvi kreteni sto to traze...
BDSM... spaliti... unistiti...

Sve u svemu, vise postujem kurvu u balskoj haljini, nego sveticu u minicu... a obicno je tako... Smile

Da se pogresno ne razumemo... ja sam zensko, ali volim da vidim lepu zenu...
Ali zenu - ne manekenku... zenu...

Na takve nikako i nikada ne mogu da budem ljubomorna... mogu samo da im se divim... Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ja ne bi dozvolio devojci da ga lize vise volim da ja njoj lizem ako to voli
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
sto me podsetilo na Audrey Hepburn...
taj stil odevanja, nacin na koji je hodala pa cak i kako je drzala mustiklu...prava zena ..
graciozna , srneci pogled ....
kakve je haljine imala ... i telo koje je u haljine pakovala. niceg previse ni premalo ...
njoj zavidim  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
i sta bi zar nisam dzentlmen
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Citat
Vecina tih u minicu zeli da bude shvacena ozbiljno...
Ne zele vezu za jednu noc jer je to...eto... tako... one ipak nesto vreeeedeee... plus su tako lepe i zgodne... i zavodljive... i sve ce ih one vrteti oko malog prsta...
Ako se nekome "digne" na njih, njima ce da se digne samopuzdanje...
Ali... ono sto ide posle dizanja, uglavnom je samo... pusta zelja muskaraca... i tu je venoman u pravu...
Sve one su dobre tatine cerke, svetice... idu na spavanje sa sminkom... i sutra rano moraju u skolu i solarijum...
Svi zele da budu shvaceni izbiljno.
A kako da shvatis takvu licnost ozbiljno...Ponekad se pomislim ..kad ih vidim..sta je njima san jebote ?
Mislim se onda..da zele nekog uspesnog muskarca..Koji drzi neku uspesnu firmu..vozi dobra kola.
Ali nije mi jasno..sto bi takav covek,ozenio neku dronfulju koja zna samo da hoda gola i koristi sminku..pa cak pojedine ni to ne znaju ?!
Lepo je videti lepu zenu...pravu damu...
Ovo danas..to je sve krs i lom..
Svako ima pravo da bude ono sto zeli.Nemam nista protiv njih..ako je to ono sto one zele..i ja sam srecan.Samo nema dovoljno bogatasa sve..Neke ce da se kaju,neke ce i da uspeju u tome.
Samo nije mi jasno..kako mogu da se ponose time ?!
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:35:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.