Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevrtanje autobusa kod Bubanj potoka, 1 osoba poginula, 80 povredjenih  (Pročitano 1615 puta)
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Саучешће породици преминулој и што бржи опоравак повређенима.

Алал Вам Вера Србадијо,проводите се као нико на овом свету!
Ја мислио ови кренули на море..али ови се враћали. Smile
-Не може вам нико ништа,јачи сте од судбине"...
има се може се,за све врсте провода..иде се на море у месецу јуну.Пази,ја сам сигуран да ће ови чим искоче из болничких кревета да опет оду на море..до септембра има да оду 3 пута,неки и 4..
Има времена.

Пожелимо им успешан опоравак и да се што брже упуте на неке друге,непознате плаже  Smile

Мислим да ниси у праву. Не иду они на море јуна да би могли да иду и јула и августа и септембра него иду зато што није још јек сезоне и аранжмани и смештај су много јефтинији. Ћерка пријатељице моје мајке је прошле године баш ово неко време отишла на море за свега 80 евра, док сам ја почетком августа морао да издвојим око 200 (додуше она је је имала тамо смештај за четворо а ја само за двоје, па се због тога цене оволико разликују, али опет је много јефтиније кад идеш ван сезоне него ли у сезони)
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
STRAVIČNA NESREĆA Vodič u autobusu: Ovo mi je bila prva tura

M. Kosanović   | 23. 06. 2015. - 07:11h  izmena vesti 10:04h | Foto: M. K. |

- Ovo mi je bila prva tura putnika u životu i evo kako se završila. Za sutra sam imala zakazano drugo putovanje - priča tiho Nevena Mirković, jedna od dva turistička vodiča koja su bila u autobusu.

Kako kaže, nagađa da je vozač zaspao, ali to joj nije logično jer su poslednju pauzu od skoro sat vremena pravili u motelu „Predejane“ od 12 do 1 sat posle ponoći.
 
- Vozio je neka tri sata. Skoro svi su spavali, ali kako sam čula od turista, autoput je bio prazan. Probudila sam se ne zato što sam osetila udarac, već zato što sam čula jauk vozača. Samo zahvaljujući ludoj sreći sam lakše povređena, jer je trebalo da sedim kod vrata, na mestu za vodiče, međutim, iskrcavali smo putnike 10 minuta pre toga pa sam sela iza vozača sa koleginicom - kaže Nevena, koja je u nesreći povredila nogu.
 

Kako kaže, autobus je na svega kilometar od naplatne rampe probio bankinu i sleteo s puta.
 
Turisti povređeni u prevrtanju autobusa kod Bubanj Potoka pričaju za "Blic" kako je izgledao stravičan trenutak nesreće. Putnici, uglavnom iz Novog Sada i Beograda, kažu da su svi spavali, kada ih je probudilo vrištanje dece.
 
Gotovo svi putnici iz autobusa koji prevrnuo kod Bubanj potoka su lakše ili teže povređeni, a jedna osoba je izgubila život.
 
Dragana Pupić Poljanski (35) iz Bačke Palanke poginula je u jezivoj saobraćajnoj nesreći. Dragana se sa osmogodišnjom ćerkom i majkom vraćala sa letovanja iz Grčke.
 
Ukupno, više od 80 osoba je povređeno u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jule ujutru oko 04.10 časova. Prema prvim informacijama, autobus je naleteo na zaštitnu ogradu i sleteo sa puta.
 

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
Onaj dokoni idiot izađe na TV, iskenja se opet po narodu što se usuđuje da jednom godišnje napusti zemlju, usput mu u Dinkićevom stilu obeća vaučere za 5.000 din s kojima će ljudi moći samo da obrišu dupe... i odma se cela Srbija napali na te priče kako treba letovati kući, kako ne treba da ostavljamo pare stranim neprijateljima, kako nam to uništava privredu...

Kme kme kme.  Smile Smile  Srbi letuju napolju već decenijama. Ne zato što oće nekome da pomognu ili da naškode, već zato što tako žele. I letovaće i dalje. Isto tako, drugi narodi letuju napolju, i deo njih dolazi i u Srbiju. I oni ostavljaju, i ostavljaće mnogo više para nego što Srbi ostave kod drugih.  Smile I sve je to sasvim normalno. Ko misli da treba ceo život da provede na Balkanu i ne vidi ništa sem njega, i ko misli da turizam treba da zavisi od politike, njemu svaka čast.


Stotine fabrika razjebano i rasprodato ''stranim investitorima'' i ''domaćim biznismenima'', preduzeća se zatvaraju a umesto njih niču strani tržni centri i lanci, imamo više jebenih banaka (nijedna domaća) i kockarnica nego jedna Belgija, dužnika za porez, struju, gradnju i slično kolko oćeš... iz zemlje se svakog dana iznese ne znam ni ja kolko para,a čak i jebene ustaše pre par godina u noći iznesu milion evra u zlatu preko granice dok carinici lade jaja...  I nikoga ne boli uvo za to, ali zato kad Srbin ode napolje na odmor, odma kreće kuknjava i upiranje prstom.  Smile
« Poslednja izmena: 23. Jun 2015, 12:42:22 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja zaista nema pojma cemu ovo likovanje... zena je poginula, ljudi su povredjeni... nebitno da li su bili u Pickovcu na Mlavi ili na Halkidikiju...

Ako je problem sto su isli negde sa strane, eto uskoro i sabora u Guci i bar 25 saobracajki za jedno vece... mislim.. cisto da se i ovi sto nece nigde napolje da letuju ne osete zapostavljeno...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Umalo tragedija sa istom agencijom: Putnici prisilili šofera da zaustavi autobus

A. Ž. A.   | 24. 06. 2015. - 07:00h | Foto: V. Živojinović   
Zahvaljujući prisebnosti putnika agencije „Barcino“ koji su se vraćali iz Soluna pre sedam i po meseci, izbegnuta je tragedija nadomak Beograda.


Naime, šofer je dremao za volanom, a putnici su ga prisilili da stane i napravi neplaniranu pauzu.
 
- Ni slutili nismo šta nas čeka do Soluna i nazad. Da smo znali, sumnjam da bi iko od nas uplatio aranžman i krenuo put Grčke. Samo zahvaljujući budnosti putnika izbegli smo ovo što se desilo turistima iz Polihrona - kaže za „Blic“ putnica Rada Milinović.
 
Zbog svega pretrpljenog, Milinovićeva je pisala pritužbu agenciji „Barcino“, ali do danas nije dobila nikakav odgovor.
 
- Kasnili smo već u startu. Putnici su negodovali, a vozač, verovatno da bismo stigli na vreme, počeo je da vozi brže nego što je dozvoljeno. Upozoravali smo ga da uspori - priča Milinovićeva.
 
Na graničnom prelazu Srbija-Makedonija čekali su takođe više od predviđenog, pa su vozači, kako kaže naša sagovornica, da bi nadoknadili vreme, preuzeli inicijativu i počeli da divljaju po putu.
 
Vozač divljao kroz Srbiju i Makedoniju
- U Makedoniji na putu gde je ograničenje 50 pa i 20, vozač nije smanjivao brzinu ispod 70 dok nije naleteo na neku rupu od čijeg udarca se probudio ceo autobus. Ni tada nije usporio pa sam pozvala vođu puta Ivu i zamolila je da mu kaže da uspori, što je i učinio. Autobus je inače bio u jako lošem stanju, škripao je čitav put, nije imao prostor za odlaganje stvari iznad sedišta. U Solun smo stigli jako kasno, u 11 sati - kaže Rada.
 
U povratku su se suočili sa sličnom situacijom.
 
- Opet divljanje kroz Makedoniju. Pred zoru putnici su primetili da vozač usporava i da teško održava koncentraciju. Dremao je. Uspaničili smo se! Opet smo alarmirali vođu puta i tražili da vozač napravi novu pauzu. Jedva je na to pristao uz izgovor „blizu smo Beograda“. Nama se nije ginulo pa smo insistirali da stane, što je konačno i uradio u blizini Malog Požarevca. Tu se malo osvestio, pa smo uspeli da živi i zdravi stignemo u Beograd - kaže naša sagovornica.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Seamonkey 2.33.1
zato ovi raspisuju oglase ko ludi.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
mob
Samsung SGH-E590
Citat
pre sedam i po meseci
Dobar naslov Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.