Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22 23 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevremeni izbori u Zemunu i Voždovcu 7. juna  (Pročitano 38147 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Svaka cast za SNS! Danas na lokalnim izborima sutra na republickim!!!

To malo teže. Zaboravljaš da na Voždovcu nema manjinaca, a u republici ih ima 400 hiljada sa pravom glasa. To je sigurnih 400 hiljada glasova u startu za DS i koaliciju, jer tu SNS i DSS nema šta da traže, još zadugo.

Pa još sad kad su se Toma razotkrio po pitanju statuta, dodatno je smanjio svoj fond glasača u Vojvodini (tu mislim na glasače Srbe iz Vojvodine)

Kad bi na proleće bili republički izbori, cenim da bi koalicija DS + SPS dobila izbore. Još ako se Tadić ratosilja Dinkića, koji je nažalost postao balast, lagana pobeda. Pa još kad bi izlaznost bila oko 60%, pa DSS ne prođe cenzus, kao ni SRS i LDP, nema šta tu SNS da traži.

U ovom trenutku, kad stižu sve bolje vesti iz Brisela, beli šengen i odmrzavanje trgovinskog sporazuma, najverovatnije i početak ratifikacije SSP-a, uskoro Srbija podnosi kandidaturu za članstvo u EU, šta može Toma da obeća svojim glasačima, osim da se vrati komunjarskoj, gubitničkoj demagogiji tipa "fabrike radnicima, zemlja seljacima, smrt (žutim) kulacima". Sa tom pričom je izgubio izbore već 5 puta,  izgubiće ponovo ako počne da vrti istu ploču.
Slusaj prijatelju da mi sacekamo republicke izbore pa onda da polemisemo da ne nagadjamo napamet, svestan sam ja da Vozdovac nije reprezentativno stanje stvari u Srbiji ali da mi ipak sacekamo parlamentarne izbore!
Bas da vidim tu tvoju zuto-crvenu koaliciju (muka mi je kad samo pomislim na tu kombinaciju), i zasto da se ratosiljate od Gay17 to mi bas nije jasno  Smile gde god pogledam ovi iz DS se odricu ovih iz gay17, zasto? kako ih se odricete a i dalje ste u koaliciji sa njima  Smile , opet jebete ovaj glupavi narod, ne sekiraj se ti svi vam se minusi pisu, razgovaracemo kad dodju parlamentarni izbori! Smile prosli put ste uplasili narod povratkom u devedesete i radikalima i sta je bilo? tadic je vratio sps na vlast  Smiley 1 dao im je ponovo vlast u ruke, ucenjuje ga oko budzeta polu mrtav covek  Smile

Ma Toma se plasi vlasti. Vlast = odgovornost.
Jak na recima, slab u praksi.
Ja se ne secam da je on ikad ista uradio.
Seseljeva skola.
Ima delimicno istine u ovome ali dajmo coveku sansu, bilo kakvu ali da mu damo ipak je to volja vecine naroda zar ne  Smile
« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 10:23:18 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
...
Takodje, mislim da jos uvek niko nije izbrojao sve listice...
Гласови су, на локалу, обично пребројани већ око 10 увече.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ima delimicno istine u ovome ali dajmo coveku sansu, bilo kakvu ali da mu damo ipak je to volja vecine naroda zar ne
Imao je sansu na proslim izborima.
Zasto nije formirao vladu sa DSS i Veljom?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
To malo teže. Zaboravljaš da na Voždovcu nema manjinaca, a u republici ih ima 400 hiljada sa pravom glasa. To je sigurnih 400 hiljada glasova u startu za DS i koaliciju, jer tu SNS i DSS nema šta da traže, još zadugo.

То је тачно

Imao je sansu na proslim izborima.
Zasto nije formirao vladu sa DSS i Veljom?

Фалио је Дачек
« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 11:34:40 od CrvenaBeretka »
IP sačuvana
social share
Нека од данас зна,ко није знао
да Србија није ћилим из Ушака,
да Косово није свилени јастук из Бруса,
да Срби знају за нешто скупље од главе
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Коначни резултати


БЕОГРАД, 7. децембра (Тањуг) - Према коначним резултатима Општинске изборне комисије Вождовца, Српска напредна странка освојила је на ванредним локалним изборима у тој општини 37 одсто гласова или 26 мандата, док ће Коалицију "За бољи Вождовац" у будућој управи имати 20 одбрника, пошто је за њу гласало 28,45 одсто изашлих бирача.

Коалиција Д С С-НС са 8,57 одсто гласова добила је на јучерашњим изборима шест одборничких места, а коалиција СПС-ПУПС-ЈС је са 6,54 одсто гласова освојила четири мандата.

Остале странаке, коалиције и групе грађана које су учествовале на изборима нису прешле цензус.

Према подацима ОИК-а, 41,95 одсто уписаних бирача је искористило своје бирачко право, а од 149.319 гласачких листића, 1.156 било је неважећих, што је 1,84 одсто од укупног броја листића.

На јучерашњим локалним изборима у општини Вождовац грађани су гласали на 82 бирачка места, а нову општинксу власт бирали су између 14 изборних листа.

Општинска скупштина има 56 одборника.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
Џаба Чеди онолики билборди.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung S4
Ajd da vidimo sada i njih kako ce, mada verujem da ce oni sada kao konji da zapnu na Vozdovcu jer im je stalo da se prikazu u dobrom svetlu...
Sto se tice DS-a G17 im je suknula najvise ovde jer bi sa njihovih 4 posto koliko su sada imali bar bili tu negde sa SNS, ovako...
Sve u svemu pojedine stranke ce morati dobro da se zapitaju sta u buduce raditi...
« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 12:24:15 od sashas »
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
И даље би били кратки пар процената.Са друге стране,огроман број људи не подноси Г17,и Млађу,тако да је лако могуће да би још одвукли додатан број гласова,уместо да привуку.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Калановић: Србија не бира између две странке


БЕОГРАД, 7. децембра 2009. (Бета) - Потпредседница Г17 плус Верица Калановић оценила је данас да су избори у општини Костолац показали да Србија није земља у којој има места само за две политичке опције.

"Грађани су поручили да у Србији не постоји биполарна политичка сцена и да има места и за партије које мисле другачије", рекла је Калановић на конференцији за новинаре.

Она је рекла да није задовољна изборним резултатом који је Г17 плус остварила на изборима у општини Вождовац и да је тај резултат поред осталог показатељ потребе за модернизацијом и реформама у странци.

Калановић је изразила задовољство јер је Г17 плус имала самосталан наступ на изборима, а сваки десети грађанин подржао политику модерне и децентрализоване Србије са јаким општинама и градовима за коју се залаже та странка.

Додала је да је та странка самостално изашла на изборе јер се њена политика на локалу и републичком нивоу делимично разликује од политике осталих чланица владајуће коалиције, али да оне остају стратешки партнери са којима ће Г17 плус сарађивати и убудуће.

Коментаришући изборни резултат Српске напредне странке, Калановић је рекла да је подршка бирача заснована на обећањима странака које нису на власти и да су очекивања и нада грађана дали бољи резултат, него што то људи и програм те странке могу да покажу.

Она је оценила да се изборни резултати у општинама Вождовац и Костолац могу једино тумачити као резултат избора у тим срединама, а не као стање у читавој Србији.

Шеф одборничке групе Г17 плус у Скупштини града Мирослав Ццучковић захвалио је грађанима Вождовца и Костолца који су подржали изборну листу Г17.

"Наставићемо да новом политиком и новим људима вратимо Г17 плус на велика врата у град Београд", рекао је Чучковић и додао да ће се странка залагати за уређење општинске администрације, достављање урбанистичких планова грађанима и безбедност деце у школама.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
Калановић је изразила задовољство јер је Г17 плус имала самосталан наступ на изборима, а сваки десети грађанин подржао политику модерне и децентрализоване Србије са јаким општинама и градовима за коју се залаже та странка.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22 23 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.