Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevare sa tur. agencijama - Znak da je sezona i zvanicno pocela  (Pročitano 2624 puta)
24. Jul 2015, 14:35:04
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.7.12
mob
Apple iPhone SE 2020
VLASNIK AGENCIJE POBEGAO S PARAMA Besni smo, propali nam i letovanje i pare

Gorica Avalić   | 24. 07. 2015. - 12:10h | Foto: R. Ristić, M. Jošida   
Brojni turisti koji su uplatili letovanje u Hurgadi i nekoliko porodica koje su otišle u Grčku ostali su bez aranžmana nakon što ih je Nenad Ristić, direktor agencije „Uniko“, prevario i pobegao sa njihovim parama.


Nenad Ristić je i pre dve godine prevario putnike koji su putovali na Hurgadu, a ove godine je ponovio isto sa putnicima nove Agencije
Ristiću to nije prvi put da je uzeo novac putnika i nestao. Isto se desilo 2012. godine kada je kao vlasnik agencije „Triniti“ ostavio grupu od oko 170 srpskih turista bez povratnog leta iz Hurgade. Ovog puta putnici nisu ni stigli do letovališta.
 
- Besna sam i očajna. Odmor planiram već mesecima, dala sam za aranžman 700 evra, a sada sam ostala i bez novca i bez odmora, a najgore od svega je taj osećaj da vas je prevario neko s kim ste se više puta videli i razgovarali. Nisam samo ja očajna, svi smo - priča Ružica Lalović pokazujući na prostoriju agencije u samom centru Beograda punu oštećenih ljudi. Procene su da je prevarant pobegao sa bar 10.000 evra.
 

Ona objašnjava da je za Egipat trebalo da polete još 22. jula, ali im je četiri sata pred poletanje Ristić javio da se let otkazuje i obećao da će da im rezerviše drugi let.
 
- Ispostavilo se da nije rezervisao ni jednu jedinu kartu. I ne samo to. Skoro nikome nije uplatio ni hotel, a ovde ima i ljudi koji su došli iz Ženeve kako bi sa prijateljima iz Srbije otputovali na more. Sramota! Kriminal - kaže ona.
Redakciji „Blica“ javili su se i prijatelji porodice koja je juče ujutro stigla na Halkidiki i takođe saznala da nema uplaćen hotelski smeštaj za koji su dali oko 1.000 evra.
 
- Tamo su sada sa dvoje male dece i bez smeštaja i ne znaju šta da rade. Očajni su - kaže njihova prijateljica.
 
Citat
Prevareni Jelena i Ivan


I poznata pevačica Jelena Tomašević našla se na meti prevaranta. Ona je u jednoj TV emisiji dobila vaučer za letovanje u Grčkoj, a kada je sa mužem glumcem Ivanom Bosiljčićem i ćerkicom krenula na putovanje, dočekalo ju je neprijatno iznenađenje. „Kada smo krenuli za Grčku, samo nam je javljeno da se vratimo, jer nešto nije u redu. To je sve što znam“, rekla je pevačica Jelena Tomašević za „Blic“.

Aleksandar Seničić, direktor „Jute“, kaže za „Blic“ da je ta organizacija izbacila agenciju „Uniko“ iz članstva čim su saznali da Ristić ima veze sa njom.
 
- U prostorijama u centru Beograda u kojima je, kako saznajemo, Ristić i živeo, juče je sa očajnim putnicima sedela i Nana Sorovon, predstavnica hotela iz Hurgade.
 
- Ovo je treći put da naš hotel ima ovakav problem sa nekom agencijom iz Srbije. Gledam ove jadne ljude, a ne znam gde je Nenad, samo je nestao. Ne znam šta da radim - kaže Nana.
 
Nakon skandala od pre dve godine, otkrilo se da je Ristić zbog velikih dugova u koje je upao i deo novca od aranžmana stavljao sebi u džep. On je tada zatvorio agenciju, a tek posle nekoliko dana policija mu je ušla u trag i uhapsila ga, ali ga to nije omelo da nakon što je pušten na slobodu nastavi da vara ljude.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.134
e bas mi je zao jelene i ivana Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
LG Nexus 5
Aleksandar Seničić, direktor „Jute“, kaže za „Blic“ da je ta organizacija izbacila agenciju „Uniko“ iz članstva čim su saznali da Ristić ima veze sa njom.

Ovi idioti iz Jute imaju takodje besmislenu funkcioju, bas kao i zastitnik gradjana.

Verovatno nisu bili nadlezni da prijave inspekciji ovu agenciju cije su prostorije u centru grada, vec su ih samo iskljucili iz te besmislene organizacije i sada nemaju apsolutno nikakvu odgovornost. Normalno, narod je kriv jer pre placanja nisu proverili krvnu grupu i urino kulturu vlasnika agencije, clanstvo u Juti, redovno izmirene racune za info stan i urednu poresku kartu.

Zato i treba uvesti posrednicki racun za uplate. Platis putovanje, pare su na racunu, mozes da ides na letovanje, ali agencija ne moze da uzme kintu dok se ljudi bezbedno ne vrate sa letovanja.

Ali se odustalo od te ideje jer 80% agencija prikriva svoje poslovanje ili zivi od tih para koje im putnici daju za buduce letovanje, sto je tek idiotski.

Tako da ostaju jedino turisticke agencija tipa kontiki, eventualno argus. Nema garancije da vas nece prevariti ali su nekako najvece agencije pa se tako stice utisak kakve takve lazne sigurnosti.

P.S.
I meni je zao napacenih Bosiljcica.
« Poslednja izmena: 24. Jul 2015, 18:08:14 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.89
mob
Sony 
Ako i treći put uspe da namagarči ljude svaka mu čast Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 44.0.2403.89
Uhapšen Nenad Filipović, vlasnik agencije koja je prevarila brojne srpske turiste


Policija je po nalogu Prvog osnovnog tužilaštva rano jutros uhapsila Nenada Filipovića vlasnika agencije Uniko Trevel zbog sumnje da je prevario 100 putnika za turističke aranžmane i određeno mu je policijsko zadržavanje do 48 sati posle čega će biti privede na saslušanje u tužilaštvo.

Kako "Blic" saznaje Filipović je uhapšen u Zemunu.
 
Nenad Ristić, koji je ugovarao većinu aranžmana za Uniko trevel, iako formalno nije bio zaposlen u agenciji niti ima licencu, u bekstvu je i za njim postoji već raspisana potraga zbog sumnje da je 2012. prevario putnike agencije Triniti travel.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
I biće .... ništa ..... naravno .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.4
Browser
Safari 600.7.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Ljudi hoce da za 300e letuju u Egiptu.

Oce to.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Ako i treći put uspe da namagarči ljude svaka mu čast Smile
Pa nije iste ljude zajebo. Ja da ga sretnem na ulici, ne bi ga prepoznao.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.134
jedan bivsi drugar isto tako zajebo neke ljude,nije im poslao autobus da se vrate jos radeo sa fiktivnom agencijom,dobio je tad pre 10tak godina 6 meseci uslovno
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Да се кладимо да лик отвара и трећу туристичку агенцију следеће ил оне тамо сезоне?
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.