Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 06. Maj 2024, 09:45:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevara!  (Pročitano 10495 puta)
21. Maj 2014, 03:39:04
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Dobro jutro! Kao što vidite iz naslova nazalost supruga me prevarila (ja 34 ona 32) sa deckom od 19 godina i to je trajalo 3 mjeseca dok nisam saznao.  .  .  .   Ljudi moji u tom trenutku srusilo mi se sve brak nadanja snovi sve.  .  .  .  Znaci nalazili su se kad je ona isla setati psa i vodili ljubav izmedju kuca na stojecki ma mislim ono katastrofa ziva izdala me na najnizi moguci nacin i fizicki i emocionalno jer kad sam saznao izbacio sam je iz kuce i ona je htjela otici sa njim imati djecu itd itd (mi nemamo djece) Mogao bih ja sad tu jos pisat detalja masu ali bi mi trebalo pola dana ako bude kog sta zanimalo neka pita! Uglavnom ja sam pio 5 dana niti sam radio niti ista i 6-dan sam jednostavno sjeo na krevet i poceo razmisljat i zakljucio da tu nema nista normalno znaci niti s kime me je prevarila niti kako, mislim nista mi to nije bilo normalno i sjeo u auto i otisao kod nje (ona je bila kod kolegice zivila) i sjeo i poceli smo pricat.  .  .   Pitam ljube pa jel tebi falilo sta sa mnom? ona: Nije,       Pa jel ti falilo sta u sexu? ona: Nije     Pa jel ti bilo lijepo ziviti samnom? ona: prelijepo     Pa zasto ljubavi onda? ona: neznam      Uglavnom rijec po rijec dovedem je kuci i nakon 10-ak dana(mjesec dana je proslo otkako sam je vratio) i noci provednih u prici napokon mi se otvori sto se kaze 100% i prizna mi da je bila u mladosti silovana (jos imam na ledjima oziljke od noktiju kad mi je rekla) i da je nakon toga zamrzila cijeli muski rod i da je i prije mene svakog decka prevarila jednostavno, priznala mi da je cijeli zivot zivila kurvanjski zivot i da ju je tako bolila ona stvar za sve (u braku smo godinu dana u vezi 6 godina) Sad ja pitam pa dobro ljube jel bilo sta prije ovoga? Kaze nije da se dopisivala sa nekim ali da nista nije bilo itd itd Uglavnom to sve kad je izaslo na vidjelo familija (punica,sestre njezine) su je se odrekle ma ono sranje zivo.  .  .  Na kraju mi kaze cak mi je i drago sto se ovako desilo jer sam prvi put se suocila sa time svaki prosli put sam jednostavno to sve zablokirala i osla dalje(pobjegla)kao sto bi i sad osla sa malim i nastavila po starom, nakon svega tek sam sada shvatila koliko me volis i da si ti jedini koji je bio tu da mi pomogne sto cak ni moja familija nije htjela i ja cu i dalje mrziti muski rod osim tebe.  .  .  Pristala je ici kod psihijatra evo danas opet idemo nasao sam najboljeg privatnog sto se novcem moze kupiti ali mene sve to razdire ljudi moji.  .  .  .  .  
Znaci zelio bih savjet nekoga ko je bio prevaren pa oprostio kako to dalje funkcionira ili stvarno nekog psihologa.  .   one fore tipa ja bi nju ubio itd itd nemojte to slusam svaki dan ali njima nemogu ovako reci kao sto sam napisao ovdje.  .  .  .  .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.137
kure naravoucenije ne daj zeni da seta psa,a sad bez sale nek dodju iskusniji da ti odgovore ja mogu samo iz ugla hriscanstva i biblije
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Psa sam dao kolegi jer nazalost podsjeca me na to a pokusavam smanjiti te stvari sto me podsjecaju na to a sto se tice krscanstva i biblije nemoj molim te punica mi je zestoka vjernica tako da sam se nasluso neka se moli Bogu vodi je kod velecasnog djavo je uso u nju itd itd ali u svakom slucaju hvala na ponudi Sez!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.3
Browser
Safari 537.75.14
mob
I-mate 30 Pro
Ih...pa tebe ako to chudi....ti si onda tek sad poceo da zivis...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Na sta misliš tocno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.3
Browser
Safari 537.75.14
mob
I-mate 30 Pro
Pa to ti je skroz normalno...to je ta ljubav u sirem smislu...

Ona nikad u zivotu nece moci nikoga da voli...

I prevaricete opet...a ti ces da joj oprostis ponovo...

To ti je tako u zivotu...

Izdaja je najveci greh...poslednja stepenica do shejtana...
« Poslednja izmena: 21. Maj 2014, 06:06:49 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
A slusaj za sve sam mogucnosti otvoren pa tako i za tu da me ponovno prevari... Da bi joj ponovno oprostio nebi jer trenutno mislim da ona ima problem koji je nadam se rjesiv da se ponovi znaci to je to i ide zivot dalje znao bih da sam sve pokusao i sve dao od sebe... sad me samo zanima da li je ta tvoja teorija potkovana osobnim iskustvom, skolskim, nesta trece ili je to tvoje laicko razmisljanje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.137
mozda sada samo zanjes ono sto si posejao... Smile

i da...trebalo bi da oprostis. da prihvatis i oprostis.
a bilo bi super da i ona to uradi...
to je cilj igre.
« Poslednja izmena: 21. Maj 2014, 09:51:16 od Hunab_Ku »
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 34.0.1847.132
mob
Apple iPhone SE 2020
U pravodu...ona treba kod psihologa, a ti si kukavica.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Kukavica? Zasto?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 06. Maj 2024, 09:45:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.