Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:21:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevara sa slaninom u Univeru.  (Pročitano 5225 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Prijateljski savet ti je da se manes corava posla. Niko nece reagovati za 40 dinara a samo ti propada "dokazni materijal" odnosno slanina koja vredi vise od tih 40 kinti.
« Poslednja izmena: 29. Okt 2013, 13:45:00 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
Slaninu sam pojeo istog dana kad sam je otpakovao. Moja je obaveza da obavestim trzisnu inspekciju.

Moze neko od ovih 300.000 nepotrebnih iz javnog sektora sto primaju platu zabadava da im opravi mejl?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Ih, ti kao da si blesav...
Pa znas kako to ide.
Prvo se pise zapisnik da se neko zali da odredjen mail account ne funkcionise, pa se to prosledi dalje.
Posle par poslatih zapisnika, doticno se proverava, gde se daje predlog daljih radova, kako bi se taj problem otklonio.
Nakon toga taj predlog ide pred komisiju koja resava krucijalne stvari i za njih je taj mail account sitnica, te se taj predlog odbija.
Naknadno, opet posle par zalbi gradjana, radi se analiza koliko taj jedan mail, koji nije ispravan, zapravo usporava rad ove sluzbe.
Sa zakljuckom te analize se ponovo salje zahtev za resavanje problema sa neispravnim mail accountom.
Ovaj put se ulazi malo dublje u poimanje problema na komisiji, i nakon par sati vecanja se daje nalog da se istrazi problem i da predlog resenja.

Neko od zaposlenih, koji nemaju veze sa mailovima, radi dalje istrazivanje, i dolazi do zakljucka kako mail nalog nije u funkciji vise meseci,  i nema ga potrebe ni popravljati, jer je ocigledno da ga niko i ne koristi.

Predlog se usvaja i taj slucaj se stavlja u arhivu.


...par meseci posle toga njihov sistem administrator igrom slucaja ulazi u mail naloge i vidi da je mailobox kvota za taj mail popunjena, i da nove mailove nije moguce niti primiti, niti poslati.
Pise zapisnik o tome kako bi trebalo povecati tu mailobox kvotu, da se mail osposobi.

Njegov predlog dolazi na razmatranje, ali kako je taj slucaj arhiviran, a mail nalog flagovan kao nepotreban, nema dalje svrhe povecavati tu kvotu, za cega god da ona sluzi...

...i to je epilog jednog nesretnog mail naloga koji ne funkcionise...  Smile
« Poslednja izmena: 29. Okt 2013, 17:53:55 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
Ajao, treba osnovati agenciju za mejlizaciju inspektorata. Nema, valst se menja a tikva ostaje ista. Mislim na ono: "svi pisaju u istu tikvu".

Poslao sam pojedinim medijima video, neki su rekli da ce se raspitati o cemu se radi. Trebam i ja uskoro da ih - korisnicki centar - pitam da li su utvrdili da li su me ostetili s namerom, slucajno ili nesto slicno. Ne mogu da nadjem brojeve telefona ili mejl od ostalih ovlascenih lica univera. Kontaktirao sam i javni servis gradjana vojvodine, PR. mi je rekla da ce proslediti info. redakciji koliko se secam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
svasta... Smile

tako tio je to..kad jedes  sinken spek  Smile Smile
jedi safunjaru domacu...kupi od nasih seljaka...i neces se zivcirati... jer te oni nece prevriti..kad kazes ocu 100 grama slanine...on ti odsjece 150 g  Smile

a sem toga... zdravija je od tog smeca..i otrova...bljutavog i plasticnog... Smile
meni nije jasno kako mozes to da jedes...ni moj lesi nece da je jede  Smile to se raspada od pogleda  Smile



meni je drago sto ja nemam takvih problema...slaninskih  Smile ali razumijem i tebe... Smile
mada mi je smisno..sto bi reko onaj zadranin... Smile

« Poslednja izmena: 08. Nov 2013, 04:19:21 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:21:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.