Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevara od strane partnera???sumnja,savet za resenje problema  (Pročitano 16974 puta)
05. Nov 2008, 11:41:10
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
mob
SonyEricsson K810i
Tema je otvorena kao pomoc za savet da resim  jedan svoj problem a i mogucnost da je koriste svi koji sumnjaju u partnera, nisu sigurni u vezi ili neznaju sta ciniti ako se javi neki problem.  Smile
---
Imam jedan problem vezan za ljubav prema jednoj osobi,a to me muchi...da nemogu i  da spavam,snimao sam njene neke razgovore sa sestrom doticne osobe i otkrio ali ne sasvim jasan govor da ona u stvari njoj prica ne o meni vec o nekoj drugoj osobi...snimak bas nije jasan,jer je dijalog bio udaljen...uz pomoc nekih programa uspeo sam da ocistim shumove i tako prevedem sta su razgovarali [postoji i druga mogucnost]...Pomoc mi je potrebna bas Hitno jer upadam u depresiju,i smrsao sam dosta za nekih 10-tak dana....ljubav me ubija...a opet verujem da i ona mene voli... Mozda veza nije toliko duga da bi neki pomislili da je nepotrebno razmisljati o tome,ali ponekad je dovoljno i 2 dana da se razmislja o tome..u vezi smo 3 meseca..Sumnja se prvi put javila pre nekoliko dana kada sam otkrio broj osobe sa kojom se pricala i po sat vremena u kasne sate,nemam nista protiv njenih prijatelja ali uspeo sam da otkrijem ko je zove i pretpostavim da je to osoba muskog pola..Pitao sam je za zauzece i toliku pricu sa nekim kada je ona odgovorila posle nekog mucanja da je to bila njena sestra iako sestra ne zivi na mestu sa kojeg je dobijala poziv...to je trajalo 4-5 dana svakodnevno i poceo sam uveliko da sumnjam..Jednom prilikom u njenom drustvu je i zvao taj broj...dok je ona odgovorila citiram "Ne mogu sutra,zauzeta sam...hajde cucemo se kasnije" .. verovatno je osoba pitala da se vide,da li ja preokrecem stvari zbog jedne njene lazi i imam veoma veliku sumnju..Kasnije je nisam imao prilike da vidim da prica sa tim brojem...ali i to se moze srediti,promenom kartice i broja..Uzdrzana je od nekih provera sa moje strane i ne zeli pricati o tome pod izgovorom da ce se naljutiti na mene jer bespotrebno sumnjam..alibi...problem zelim da resim jer bih voleo da budem isti kao ranije...nervoza u velikim kolicinama i doza ljubomore je prisutna a ja samo zelim istinu...Svestan sam da je mogu izgubiti iz tih mojih provera ali i ne zelim da budem prevaren.Sta ciniti...dole je snimak razgovora u text formatu sa dvema mogucnosti,od kojih mi je druga m. nada, ne zelim da se otrijem pa zato i pisem sa pozajmljenog accounta jer svoj nemam.Uz malo optimizma koje imam u sebi nekako prelazim preko toga,a mozda i u svemu gresim....aahhh...al napisah..bice potrebno vreme samo da se prochita dok stigne odgovor.. Smile Hvala unapred,svaki savet je dobrodosao...


OSOBA   1:   A,uvece u ... sta ste ti i pepi radili kad ste bili kod mene kuci
                   A,uvece u ... isti takav test ste radili kad ste bili kod mene kuci    [mogucnost 2]

PARTNER 2:   Nisam zvala pepi kuci
                    Nisam zvala tetu [techu]    [ mogucnost 2]
 
OSOBA    1:   Aman,ee???


OSOBA    1:   Zvala li si pepi[ta] kuci
                   Zvala li si tetu kuci            [ mogucnost 2]


Mogucnost da je osoba pod nadimkom "pepi" u snimku
Snimak je los,tako da je ovo ocisceno od spoljasnjih zvukova i iz 20-tak slusanja transkriptovano

« Poslednja izmena: 05. Nov 2008, 11:47:03 od VanDallen »
IP sačuvana
social share


trance is me
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Samo ste tri meseca zajedno. Pusti devojku da zivi svoj zivot.
Ako joj to sad radis, pitanje je sta ces raditi kasnije...
Jer ako je i pitas sta je istina, neces poverovati njenom odgovoru...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
mob
SonyEricsson K810i
Znamo se mnogo duze i imali smo simpatije jedno prema drugom od ranije,zvanicno veza traje 3 meseca i Anea u pravu si kad kazes da zbog sumnje koja je pocela necu poverovati njenom odgovoru i hvala ti u svakom slucaju...najlakse bi bilo da je ostavim ali ne zelim to i zbog nje a i zbog mene,da li bi bilo dobro da ja po strani proveravam pa tek onda kada postoji jasan razlog ili ako otklonim sumnje mozda budem manje razmisljao o tome... Smile
IP sačuvana
social share


trance is me
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
 Smile
Prvo ne mogu da verujem da si je snimao, a kao vrhunac svega... napravio transkripte...  Smile

Au prijatelju.  Smile Zasad ne zelim nista posebno da te posavetujem jer mi se cini da si u "zutoj minuti" i postoji sansa da cesh pogresno shvatiti i kao posledica toga... burno odreagovati.  Smile Zbog cega bi se verovatno kasnije kajao...  Smile

Ali reci cu ti samo jednu stvar: Ako je ovo stvarno tvoj najveci problem u zivotu.... ti si onda veoma srecan chovek... Smiley
« Poslednja izmena: 05. Nov 2008, 12:09:15 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Соко зове орла, орле јави се.... Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Ako ti se ta devojka dopada nikad ali zapamti to nikad ne smeš biti progonitelj. Za ovo, ako bi otkrila, tvrdiom ti dobio bi korpu na keca. Čak i da nema nikakve treće osobe ja ne bih mogla da trpim da me neko progoni, prisluškuje i slično. Progonitelji su zastrašujući, ljubomorni momci su zamorni.

Bori se za njenu ljubav tako što ćeš joj posvećivati pažnju, tako što ćete provoditi dosta vremena zajedno, što ćeš je iznenađivati nečim novim, interesantnim i zabavnim. Ispuni njene strasti i učini da noću misli na tebe. Poenta je da ti budeš njoj privlačan, a ne da se boriš protiv vetrenjača. Poenta je da ti i ona budete u fokusu kao par.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Поступак који си описао је веома забрињавајући....толика доза параноје, па чак и смишљено деловање у сврху долажења до информација којима ћеш додатно хранити своју сумњу!!!
На твом месту, потражила бих стручну помоћ.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Number One, report to the bridge immediately  Smile

Mozda da joj kupis star trek komunikator, onda bi znao u svakom trenutku gdje se nalazi  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Параноја, у свом чистом и изворном облику...  Smile
Не знам како бисмо ти ми могли помоћи, јер је очигледно да си себи утувио главу да те она вара.  Smile
А велика је вероватноћа да си све погрешно схватио, али ти та параноја плус заљубљеност муте вид, па видиш опасност тамо где је нема.

А да ли је ово твоје ухођење (које ми је помало болесно, искрено) везано само за ову девојку, или би тако поступао и у некој другој вези...? Јер, могуће да је корен проблема заправо - у теби...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
A cime si je snimio?
Veruj mi...nemoj da sumnjas u nju...Ne znam devojku,ali ne verujem da bi se tako igrala sa tobom..
Ostavi se te sumnje,ona steti samo tebi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.