Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevara od strane partnera???sumnja,savet za resenje problema  (Pročitano 16965 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Поступак који си описао је веома забрињавајући....толика доза параноје, па чак и смишљено деловање у сврху долажења до информација којима ћеш додатно хранити своју сумњу!!!
На твом месту, потражила бих стручну помоћ.

Dok sam citala tekst koji je postavio autor, upravo sam pomislila ovo sto je Liv napisala. Bez ikakve uvrede, ali ti definitivno moras da potrazis strucnu pomoc... da se kasnije ne bi pretvorio u zver i zagorcao zivot i sebi i drugima.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
mob
SonyEricsson K810i
Naravno ja sam svestan da radim pogresnu stvar ... inace neko je spomenuo da bih trebao da joj pruzim paznju i da nocu misli na mene...ustvari i tako je,cujemo se svakodnevno jer ona  zeli...mislim nije da ja necu ali ona zove jer je aktiviran omiljeni...i pricamo po 2 sata ukupno...
Ovo nikad nisam radio sa bivsim devojkama da ih na neki nacin uhodim,ovo mi je prvi put....ranije sam imao i duze veze ali nikad nisam bio ovoliko ljubomoran i snimao razgovor....[inace snimano je MP3 playerom od 4GB,blueberry] Ovo je zabrinjavajuce i za mene ali ne mogu da kazem da mi vi u svakom slucaju niste pomogli,svaki savet ma kakav bio mi je od velike vaznosti...hvala,inace Liv je i rekla da ja dodatno hranim svoju sumnju....hmm,verovatno je i tako...ustvari pravim problem iz moguceg nicega...A da,nisam rekao da se mi ne vidjamo stalno....vec na 4-5 dana....a ponekad i na 5...kada bi se vidjali bar svaki drugi dan mislim da se ne bih ovako osecao....Inace nisam rekao da sam sumnje dobio od rodjene sestre kada mi je kazala da ona ima nekog [ime osobe] ... ja sam pitao devojku za to ime a ona je rekla da nezna nikog pod tim imenom...e kasnije sam cuo i od drugih...Verovatno da ona meni to ne bi radila ali iz prethodnih iskustava sam nesto naucio....Uvek sam previse obracao paznju na detalje,sitnice a onda iz toga pravio crne rupe...za sada ima oscilacija,ali vasim savetima cu pokusati da smanjim,ukinem tu proveru i nastavim normalno da ucestvujem u svakom danu a ne ovako depresivno nervozan..Svima jeste glupo zbog tih snimanja,ali niko od vas sigurno ne bi dozvolio prevaru...A ja cu vam javiti sta ce biti za neko vreme...a u svakom slucaju biti prisutan i dalje da vidim vasa misljenja...ljubim vas sve  Smile
IP sačuvana
social share


trance is me
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Naravno ja sam svestan da radim pogresnu stvar ...
Ако си тога свестан, а кажеш да јеси, онда се мало преиспитај да ли можеш да промениш то код себе. Wink

Citat
ja sam pitao devojku za to ime a ona je rekla da nezna nikog pod tim imenom..
Овде си требао да прекинеш да испитивањем и проверавањем, односно, требао си да јој поверујеш.
Сећаш се приче о поверењу у вези?

Citat
ali niko od vas sigurno ne bi dozvolio prevaru...
Превара није нешто што може да се дозволи или не (осим ако није у питању обострани договор).
О њој треба мислити само ако се догоди, свако размишљање лако одведе у параноју, нарочито код људи који су иначе склони томе (мислим на параноисање).
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 66
Zastava R Srpska- Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia E66
E ovako, procitala sam sve i jezim se od ove price. Naime, prosle godine sam imala vezu sa jednim slicnim likom kao ti. Prvi mesec dana mi je bio dovoljan da i vise nego shvatim da on nije za mene. A zasto? Pa iz razloga koje si ti upravo opisao, pravio je problem nioko cega, sumnjao je, analizirao je mene, "bolje je on znao sta ja zelim nego ja sama" tako mi je govorio, forsirao je vidjanje, sumnjao da imam nekog drugog a ustvari je on bio nesiguran u sebe. Nikada mi nije palo na pamet da prevarim bilo koga sa kim sam u vezi ali jednostavnom sam takva da mi treba vremena da prihvatim neku osobu. Ja sam posle mesec dana pokusavala da prekinem, ali on mi jednostavno nije to dozvoljavao dok nisam stvarno postala bezobrazna i na okrutan nacin raskinula. Sta cu, sam je trazio. Dva meseca nisam mogla da na fin nacin prekinem, e pa sad sta si trazio, dobio si. Mada, nakon toga (pa da te ne lazem, sest ili sedam meseci je slao poruke na koje ja nikada nisam odgovarala). Jezim se i kad mislim na to. Ja to zovem opsesijom i mislim da ni jednoj osobi, bilo devojka ili muskarac, ne treba opsesivan partner. To ne vodi nicemu dobrom. Ako imas pre svega postovanje prema toj devojci, neces je vise proveravati, drugo ako imas poverenje u nju ostani sa njom, ako ne prekini, nije bitno da li ona ima nekog drugog ili ne. Ako joj sad ne verujes, neces nikada.
« Poslednja izmena: 07. Nov 2008, 21:48:57 od btanja »
IP sačuvana
social share
"... i ništa neće dušu da zanjiše
nit u drhtaj može da svali
ko je ljubio taj ne ljubi više

izgorelog niko nezapali..." Sergej Jesenji[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
mob
SonyEricsson K810i
Da,da...poverenje..ako ne uspem u svemu ovome onda je bolje da se udaljim zasigurno... Smile ,mada danas smo proveli skoro pola dana zajedno i primetio sam da je nesto nervozna...i onda sam je zasmejavao i ubrzo joj popravio raspolozenje  Smile a i kupio joj jedan pokloncic...pa videcemo za koji dan kako ce to sve da ide...
-btanja...znaci veruj mi da nikada nisam bio takav,opsesivan i nesiguran u sebe....neznam zasto sada sa ovom devojkom... Smile nije mi jasno...mozda neke druge stvari uticu da tako reagujem...neznam,mada ako ona hoce da me ostavi ja necu da se protivim takvoj odluci....to bih i ja uradio na njenom mestu....samo mi treba odgovor zasto to radim njoj....to me muci
IP sačuvana
social share


trance is me
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 
Mislim da je ona tebe zamadjijala, zato se tako cudno ponasas. Garant se bavi crnom magijom.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
mob
SonyEricsson K810i
Mislim da je ona tebe zamadjijala, zato se tako cudno ponasas. Garant se bavi crnom magijom.
Hahahaha.... Smile nemoj sada i to da proveravam...mwuuuaaahahaha  Smile
IP sačuvana
social share


trance is me
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 66
Zastava R Srpska- Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia E66
Veruj mi da ona oseti tvoju unutrasnju nervozu i to se prenosi i na nju. U tim momentima covek kaze ili uradi neku GLUPOST, zbog koje se posle kaje. Zato probaj, probaj ti malo da se smiris, da stvari krenu malo sporije, pa cak i to da joj se slabije nego inace javljas, izdrzi, neka te pozeli. Neces nista izgubiti, samo ces videti da li joj je zaista sa tobom lepo pa ce te pozeleti i sama ce ti doci ili se stvari krecu u drugom smeru. Pusti nju, neka ona vodi igru a ti je sledi, jer ti mozes finis da uradis.
... Uh, postacu cak i psiholog na ovom forumu... Smile
... e sve najbolje zelim ... i samo polako ali sigurno... Smile
IP sačuvana
social share
"... i ništa neće dušu da zanjiše
nit u drhtaj može da svali
ko je ljubio taj ne ljubi više

izgorelog niko nezapali..." Sergej Jesenji[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Bratic jesi gledao Balkanskog spijuna? Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
mob
SonyEricsson K810i
Dobra je ideja da je pustim da ona kolo vodi....bas sam o tome razmisljao pre neko veche..a uvek kao skacem po fon kada me cimne... Smile .. probacu,to je potez koji cu ja da preduzmem sada..
-Inace pomazem i drugarima i drugaricama u slicnim situacijama pa ponekad i ja sebe nazivam psihologom..ali kada je sada problem na mojoj strani...blokada u razmisljanju,jednostavno te obuzme ta grozna strana,bice bolje...neko verovatno ne bi rekao da je ovo isto radio ili radi...zato sam ja znao da nije skupo pitati za savet a da mi je sigurno potreban...super ste ljudi   Smile
IP sačuvana
social share


trance is me
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.