Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pretukli mladića na smrt jer nisu hteli da se njihova rođaka uda za njega  (Pročitano 9982 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Samsung SGH-E590
Nisu rekli da se udavio da bi nesto zataskavali, vec je to uzrok smrti. Ja ne znam zasto vi vidite ovde neko zataskavanje kad je ocigledno da su novinari ti koji lupaju gluposti i mesaju se u policijsku istragu.
Do sad nista konkretno nisu rekli panduri i ne treba nista da kazu dok traje istraga. Sve ove kontradiktorne price koje se nalaze u novinama su ustvari carsijske price. Svima je jasno da ce ubica (naravno ako ga uhvate) odgovarati za ubistvo bez obzira na to da li je uzrok smrti udarac ili to sto se, verovatno onesvescen od batina, udavio u bari.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson xperia m2
Prica se i da su osumnjiceni neka grupa skinsa,jer kao ovakve povrede tesko da bi mogao 14-godisnji drug da napravi...
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Apple 
Ubise lepog decka ,steta sto postoje tako ljubomorne dzukele ,
ne interesuje me koje su boje koze ili vere ili nacionalnosti ili iz kog razloga,
kad tri coveka navali na jednog to je automatski pokusaj ubistva .

Da sam otac tog deteta I da vidim (ne daj Boze) svoje dete ovako prebijeno I bezzivotno
Ja bih poludeo  i svoj preostali zivot bi posvetio kompletnom genocidu porodica tih siledzija bez obzira sto su oni nevini a I samih siledzija ,ne bi bilo mesta na svetu gde bi mogli da se sakriju ili pobegnu
mucio bi ih ,slomio bih im sve kosti sa cekicom a onda bi ih zive odrao I kastrirao I stavio u burad sa sircetom
verovatno bi ih cak I jeo u pokusaju da zadovoljim i utolim neutoljivu potrebu za osvetom ,
ne bi me vise interesovao moral ,drustvo ,zakon ili religija raj ili pakao postao bi samo zver zeljna krvi I osvete .
Kad uzmes coveku sina jedinca onda si mu uzeo sve ,njegov zivot nema vise nikakve svrhe .

Kod nas maloletnici za ubistvo idu u ustanove i maloletnicke zatvore poput "sivog doma"poput onog u blizini Krusevca ,odakle se vracaju gori nego sto su tamo otisli ,
a za one punoletne ukoliko ne postoji dokaza da su ubistvo pocinili sa pedumisljajem,
za ubistvo iz nehata dobijaju maksimalno 3-4 godine zatvora I obicno izadju pre vremena.

« Poslednja izmena: 23. Mar 2013, 14:45:18 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Otac ubijenog tinejdžera priveden jer je pretio osvetom

Boris Vuković    | 04. 04. 2013. - 06:51h | Foto: RAS
Ištvan Lakatuš, otac Ervina Bilickog (17) koji je brutalno ubijen 17. marta u Bečeju, priveden je u policiju zbog pretnji da će, ukoliko nadležni nešto ne preduzmu, sam preuzeti istragu i presuditi ubicama sina. Nakon dvočasovnog razgovora, pušten je na slobodu.


Lakatuš je priveden zbog otvorenih i javnih pretnji da će “ako policija ne pohapsi odgovorne, svojim rukama presuduti ubicama, a onda i sebi”.

- To sam sve izgovarao u afektu. Bio sam izuzetno iznerviran, razočaran i osećao sam se poraženim što policija saopštava da je moj sin imao lake povrede i da se ugušio u barici. Imao sam utisak da ne rade istragu kako bi trebalo i da će im ubice izmaći. Zbog toga sam rekao da ću posle sahrane sam krenuti u potragu i da ću im suditi umesto tužilaštva i policije - kaže Lakatuš.

Otac Bilickog kaže da je u policiji proveo gotovo dva sata i da je imao vrlo korektan razgovor sa inspektorima.

- Govorili su mi da se smirim. Uplašili su se za bezbednost maloletnika koji je uhapšen i smešten u Centar za socijalni rad. Mislili su da ću mu nauditi ili da ću tražiti njegovu porodicu. Nikom ne želim zlo, ali hoću maksimalnu kaznu za brutalno iživljavanje nad mojim sinom. Želim da policija pronađe njegove saučesnike. Ervin je i pre ovog pretučen, od batina je dobio potres mozga. Tada, policija ništa nije uradila. Nadam se da će sada biti drugačije, da će se pronaći sve ubice i da će ovaj momak odgovarati uprkos tome što ima samo 14 godina - ogorčen je Lakatuš.

Kako “Blic” saznaje, u stanu P. P. (14), koji je uhapšen kao glavni osumnjičeni za brutalno prebijanje Ervina Bilickog, pronađene su krvave pantalone koje ukazuju na njegovu krivicu. Sutra će pred istražnim sudijom biti saslušani pojedini svedoci, čija se imena i njihova saznanja kriju u strogoj tajnosti zbog moguće osvete ili pritiska ostalih članova skinhed grupe, čiji je vođa P. P.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Дјела, не ријечи.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ubica dečaka i dalje šeta na slobodi

Boris Vuković | 14. 10. 2013. - 14:24h | Komentara: 0
Sudija Višeg suda u Novom Sadu Savo Đurđić još nije zakazao početak suđenja za ubistvo Ervina Bilickog (17), iako je istraga završena u julu. Za to vreme optuženi P. P. (14) boravi u Centru za socijalni rad i ima slobodu kretanja pod nadzorom.


Bilicki je 17. marta ujutro pronađen mrtav na izlazu iz Bečeja ka Bačkom Petrovom Selu. Zbog sumnje da je tinejdžera nekoliko puta udario posle čega je Bilicki pao i udavio se u bari, uhapšen je P. P. (14). Napadač koji je osumnjičen za ubistvo sudiji je priznao da je tukao Bilickog, ali je negirao da je odgovoran za njegovu smrt.

Predmet je dodeljen Savi Đurđiću, sudiji iz Odeljenja za maloletnike Višeg suda u Novom Sadu. On je saslušavao uhapšenog, svedoke, porodicu i taj deo istrage je završen 5. aprila. Sudija je tada naložio tri veštačenja.
 
Prvo veštačenje o poziciji tela Bilickog i povredama, sudu je predato 28. maja. Veštačenje P. P. o stanju uračunljivosti i stepenu zrelosti u trenutku napada sudija je dobio 24. juna. Mesec dana kasnije stiglo je i DNK veštačenje o tragovima koji su pronađeni na mestu tragedije. Tako je istraga o smrti Bilickog završena, ali sudija još nije zakazao početak suđenja.
 
- Nema novih dokaza ni svedoka, i samo gubimo vreme. Sudija je tokom istrage izuzetno ažurno radio. Ali od jula do danas se ništa ne radi. Zbog čega se odugovlači, niko ne zna - kaže sagovornik “Blica”.



Osumnjičenom P. P. sud je od momenta hapšenja naredio pritvor. Međutim, zbog toga što je četrnaestogodišnjak, upućen je u otvorenu ustanovu Centra za socijalni rad u Novom Sadu.
 
- Uhapšeni ima slobodu kretanja, ali je pod nadzorom Centra za socijalni rad. Lokacija se drži u tajnosti jer je otac Bilickog, Ištvan Lakatuš, pretio da će mu nauditi i presuditi pre suda - otkriva naš izvor.
 
U Višem sudu u Novom Sadu „Blicu“ su kazali da ne mogu da komentarišu slučaj jer se radi o maloletniku.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Safari 537.78.2
mob
Apple iPhone SE 2020
Ubici Ervina Bilickog dve godine zatvora

Boris Vuković    | 29. 08. 2014. - 07:13h  izmena vesti 11:24h | Foto: RAS    |


Dečak P. P. (14) osuđen je pred Višim sudom u Novom Sadu na dvogodišnju zatvorsku kaznu zbog brutalnog zločina.

Ervin Bilicki nađen je 17. marta 2013. ujutro mrtav ispred pekare „Stars“, na izlazu iz Bečeja prema Bačkom Petrovom Selu.
 
Zbog sumnje da je Bilickom naneo teške povrede nakon kojih je dečak preminuo, uhapšen je P.P. (14), koji je u prvom iskazu negirao da je ubio sugrađanina. Ipak, osumnjičeni nije prošao poligrafsko ispitivanje, nakon čega je izmenio svoj iskaz pred sudom.

- Ne znam kako se sve dogodilo i zbog čega. Biciklom sam ga sustigao dok je išao ka kući i udario ga nekoliko puta. Ne znam tačno koliko i kako sam ga udarao. Ali, nisam ga ubio. Otišao sam. Priznajem da sam ga udario, ali nisam kriv - rekao je uhapšeni tinejdžer.

Policija je prilikom uviđaja najpre sumnjala da je dečak u alkoholisanom stanju pao sa bicikla, udario glavom u asfalt i udavio se u bari u kojoj je pronađen. Nakon opsežne policijske istrage, međutim, utvrđeno je da je Bilicki pre smrti prebijen i da se udavio dok je od batina ležao u nesvesti.

Presudu dečaku P.P. izrekla je sudija za maloletnike Milica Novaković u novosadskom Višem sudu.

- Proglašavam da je P.P. kriv i osuđujem ga na dve godine zatvora. Napominjem da je reč o dečaku od samo 14 godina i da je kojim slučajem imao 16, to bi sigurno izmenilo presudu. Okrivljenog odmah upućujem na izdržavanje kazne u Vaspitno-popravni dom u Kruševcu, jer zbog težine dela ni na koji način ne može biti upućen u ustanovu otvorenog tipa - rekla je sudija, između ostalog, prilikom izricanja presude.
 
Otac: Zabranili mi da pričam
Ištvan Lakatuš, otac ubijenog Ervina Bilickog, kaže da ne sme da komentariše presudu.
- Predsednica suda mi je zapretila da ću krivično odgovarati ukoliko o presudi budem pričao po medijima. Ne smem da kažem ništa na ovu temu - objašnjava Lakatuš za „Blic“.

Izvor: Blic






Super, gde su sad ova sto pozivaju na cerecenje i smrtnu kaznu?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
AU, jebote ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.