Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:05:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pretučena pevačica Kaya  (Pročitano 9885 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Sony 
nema vidljive povrede , a pretučena , o moj bože.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
mob
Nokia krntija
Bio sam ironican  Smile Posto ste poceli sa pricom u smislu ma sta se javlja ta drolja kada nema ni modrice ni krvi.

batice, milioni žena svakog dana trpe neki vid odistinskog zlostavljanja, od strane kako nepoznatih tako i svojih bližnjih, u vidu silovanja, prebijanja, izgladnjivanja, nanošenja teških telesnih povreda, pa čak i fatalnih... a ako jedna obična raspala osvedočena kurva i pevačica u pokušaju (iako poseduje zavidan glas, degradira ga muzikom  i pesmama koje i peva, a koje čak ni ona publika kojoj se obraća, sem pojedinaca ne konstatuje), koja ide po splavovima gde uz alkohol i opijate i ko zna čije sve kurčeve provodi noć, dok joj dete čuva njena majka kući, dobije verovatno ništa drugo do obične šamarčine, a onda pribegavajući jeftinom senzacionalizmu pokuša da predstavi javnosti kako je tobože pretučena, kako je zapala u depresiju i post traumatski šok, treba da zasluži stupce u novinama, vreme na televiziji i temu na ovom forumu gde će je ljudi sažaljevati i podržavati uz pokliče "Ne daj se Kajo" "Uz tebe smo Kajo" onda slobodno izvoli saosećaj se s njom.

Ja vala neću.


IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
ajoj... evo mi krece suzica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Sony 
suza suzu sustiže... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson C902
Od udvarača me, posle šamara, čuvaju telohranitelji
Beograd -- Nakon što je pokušao da me poljubi u klubu, izašao je za mnom i nasrnuo na mene u garderobi. Uhvatio me za ruku i počeo da viče: “Šta se foliraš, nije ti ovo Novi Sad, dođi ovamo” i počeo jako da me steže. Otrgla sam se i rekla da se skloni od mene. Onda sam dobila šamar, pa još jedan, pala sam na pod, a on je počeo da me udara pesnicama. Bilo je strašno - prepričava nemili događaj pevačica Katarina Ostojić Kaja, koju je u četvrtak ujutru u klubu “Hipnotik” prebio nepoznati mladić.

 Katarina Ostojić je izašla sa prijateljem u klub “Hipnotik” kod Tašmajdana u Beogradu i provodila veče uživajući u dobroj atmosferi. U jednom trenutku njihovom stolu prišao je nepoznati mladić i krenuo da se raspituje o Kaji, najpre kod njenog druga.

 - On mu je rekao da trenutno nisam zainteresovana za tu vrstu upoznavanja, jer je video da je taj momak malo više popio. Međutim, to mu nije bilo dovoljno, pa je onda došao kod mene, uhvatio me za ruku i krenuo da me poljubi. Zapanjila sam se, odgurnula ga i do kraja večeri nisam na njega obraćala pažnju - priča Katarina Ostojić

Izvor:Blic
« Poslednja izmena: 05. Mar 2011, 09:22:25 od nikolic2493 »
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
Ko god da je i kakva god da je, niko nema pravo da je šamara.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
aaaaaaaaaaaaaah izvini Brano, ali ja jednostavno imam poriv da vidim svoj taban na njenom nosu...
sta ces...takva joj je pojava  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


za sve se navija partizan se voli

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2632
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
mob
HTC najskuplji
таман да је ћушка у пролазу тотално је јадно и патетично дићи руку на жену
IP sačuvana
social share
ОТАЏБИНО МОЈА бранићу те пушком... кад останем без муниције ... бранићу те бајонетом ... кад ми сломе бајонет... бранићу те рукама... кад ми сломе руке... бранићу те зубима... када ми сломе зубе и смртно ране... пашћу им на пут... да им и мртав сметам!!! KOСОВО ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ !!!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
LG Frizider
Koga boli qrac za neku levu Kaju..............al ono, da ju je neka zena umlatila bila bi vika hel jea aaaa udri sestro Smile

Verovatno joj izlazi skoro neki polu album pa kao malo "da je ima"..........

« Poslednja izmena: 05. Mar 2011, 21:11:31 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:05:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.