Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pretučena dvojica mladića iz Srbije u grčkom letovalištu Pefkohori  (Pročitano 5316 puta)
01. Avg 2010, 20:26:59
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Dvadesetosmogodišnji mladić iz Beograda M.F. zadobio je teške povrede u tuči koja se juče odigrala u grčkom letovalištu Pefkohori. On je prebačen u bolnicu i nije u životnoj opasnosti. Njegov vršnjak M.S. iz Niša zadobio je lakše povrede, i danas se vraća kući, prenosi RTS.

Kako je M.S. naveo, u subotu ujutru došlo je do tuče u cenrtu Pefkohorija između njegovih prijatelja i grupe mladića čiju nacionalnost nije mogao da odredi. On je izašao iz automobila sa namerom da pomogne prijateljima, kada ga je napalo nekoliko osoba, koji su se pobegli tek nakon intervencije policije. M.S. je odveden u bolnicu gde je ustanovljeno da ima lakše povrede po glavi i rukama. Kada je izašao iz bolnice, video je da mu je automobil demoliran.

Kako RTS prenosi, Beograđanin M.F. je u prvi mah uspeo da se spase tako što je pobegao u vodu. Nešto kasnije, njega je u jednoj ranji napalo tridesetak mladića, koji su ga izvukli napolje i tukli pola sata. M.F. se zbog preloma dva rebra nalazi u bolnici u Poligirosu, i nije životno ugrožen.

 
O incidentu je obavešten srpski konzulat u Solunu, i po rečima konzula Milana Dimitrijevića, grčka policija radi na rasvetavanju incidenta i identifikovanju napadača.


Podsetnik: Napadi na srpske turiste u grčkoj su učestali a 2006. policajac je ubio nenaoružanog dečaka iz srbije koji je tamo bio na ekskurziji.

IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
grcke cene + "vaspitani" srpski mladici = opsta tuca.sta je tu cudno...  Smile

Grci ne bi bili Grci kad ne bi drali na cemu god stignu tokom sezone,a Srbi ne bi bili Srbi kad ne bi uvek i svugde isterivali pravdu.  Smile
« Poslednja izmena: 01. Avg 2010, 22:39:07 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Alcatel One Touch
grcke cene + "vaspitani" srpski mladici = opsta tuca.sta je tu cudno...  Smile

Grci ne bi bili Grci kad ne bi drali na cemu god stignu tokom sezone,a Srbi ne bi bili Srbi kad ne bi uvek i svugde isterivali pravdu.  Smile
   @hkj,moram malo da branim Grke-koje cene,skoro se vratih iz dotičnog mesta,jeftinije je nego kod mene u ulici(zaboravih da kažem,porodičan sam čovek,pa ne znam zaista kakve su im cene po fensi večernjim mestima),za gorivo me nije bilo briga,išao sam busem(sa svim pauzama,cirka 12 sati),tako da ostaje samo ovo drugo... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
@hkj,moram malo da branim Grke-koje cene,skoro se vratih iz dotičnog mesta,jeftinije je nego kod mene u ulici(zaboravih da kažem,porodičan sam čovek,pa ne znam zaista kakve su im cene po fensi večernjim mestima),za gorivo me nije bilo briga,išao sam busem(sa svim pauzama,cirka 12 sati),tako da ostaje samo ovo drugo... Smile
a,pa dobro.priznajem,nisam skoro isao tamo,ali sam cuo da su jako skupi.no,dobro,mozda se to odnosilo prvenstveno na hotele.
a nemam ni ja nista protiv Grka,cak stavise,od njih vucem korene.pa,verovatno je ko sto i sam kazes,bilo dobro staro srpsko isterivanje pravde.mislim,to je vec postala tradicija kod nas.i ja se smorih vise,s jedne strane pricam o amerima kako se uvek ponasaju ko da poseduju sve na svetu,pa cak i zemlju u koju dodju,a oni makar nista ne rade,samo nerviraju,a ovi nasi uvek polome nesto.il coveka,il neku imovinu,ili oba.
« Poslednja izmena: 01. Avg 2010, 23:11:09 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
kao i obichno , jevrejin protura lazne vesti  Smile Smile pa ispada da su ljude napali grci

Албанци претукли српске туристе у Грчкој

Марко Филиповић из Београда с тешким повредама у болници поред Солуна, а Милошу Стојановићу из Ниша, који је задобио лакше озледе, демолиран нови аутомобил

Ниш – Јуче ујутру, нешто после три сата, у Пефкохорију, туристичком месту на полуострву Халкидики, недалеко од Солуна у Грчкој, брутално су претучена двојица српских туриста. Београђанин Марко Филиповић (28) и Нишлија Милош Стојановић (28), који је био у друштву девојке, враћали су се из дискотеке када су нападнути у центру места на очиглед више десетина пролазника.

С тешким телесним повредама, Марко Филиповић пребачен је у болницу у Полигиросу, недалеко од Солуна где је збринут, док је Милошу Стојановићу лекарска помоћ пружена у самом Пефкохорију. Јуче око поднева, у телефонском разговору, Милош нам је испричао:

– На путу од дискотеке до апартмана, у ком смо били смештени, зауставили смо аутомобил јер смо видели велику гужву на улици и тротоару. Када смо изашли сазнали смо да су без икаквог повода на неколицину српских младића насрнула петорица Албанаца, који „на црно” раде у местима на Халкидикију. Истога часа када смо изашли из аута и нас су почели да туку, а када смо им пружили отпор, односно почели да се бранимо, њима се придружило још двадесетак особа. Уз узвике и урлике ударали су нас рукама и ногама, а неки од њих имали су и дрвене мотке и палице. Све је трајало само неколико минута и разбежали су се. Добио сам повреде по глави и рукама, али није ништа опасно, превијен сам и све је у реду. Али, Марко је тешко повређен и када је полиција стигла на место где смо нападнути лежао је непомичан. Пребачен је у болницу, где је задржан – рекао нам је Нишлија Милош Стојановић.

Овај млади Нишлија доживео је ново и велико изненађење по повратку из амбуланте, где му је пружена лекарска помоћ и полицијске станице где је саслушан. На паркингу у центру Пефкохорија његов нови аутомобил „ситроен Ц5” био је потпуно демолиран.

– Око пет сати, када сам се вратио у центар места, поред мог возила стајала је полицијска патрола, а окупило се и много знатижељних. Ни ја ни они нису могли да верују својим очима. Од аутомобила није остало ништа. Разлупана су сва стакла, фарови и стоп светла, кров је искривљен, исечене су све четири гуме, а унутрашњост је ножевима или неким другим сечивом и предметима потпуно уништена. Исечена су седишта, сломљен волан, разбијена инструментал табла. Полицајци су само ширили руке и једино што смо могли да сазнамо од њих је да се трага за нападачима.

Милош Стојановић нам је рекао да ће уз помоћ пријатеља, који такође летују на Халкидикију, покушати да пребаци повређеног Марка Филиповића, коме су сломљена ребра, у болницу у Солуну, или за Ниш, а већ је организовао да се шлеп службом његов демолирани аутомобил превезе у Србију. О инциденту, рекао нам је, обавестио је и српски конзулат у Солуну, а грчка полиција била је, каже, веома коректна према њему и осталима, али није знала ко их је напао и тукао.

Тома Тодоровић

www.politika.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
pa,dobro,sto jes jes,u Solunu i okolini zaista ima gomila Siptara,tako da me ne bi cudilo da su bili oni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
pa,dobro,sto jes jes,u Solunu i okolini zaista ima gomila Siptara,tako da me ne bi cudilo da su bili oni.

oni su , shto se i vidi iz chlanka . medjutim bljic nece da objavi tu politichki nekorektnu vest  Smile Smile

evo te iste priche i iz drugih izvora :

U PEFKOHORIJU TEŠKO POVREĐENA DVOJICA NAŠIH TURISTA

Albanaci tukli Srbe na Halkidikiju dok je policija gledala!

Marko Filipović (28) iz Beograda smešten u bolnicu u obližnjem gradu Poligirosu sa dva polomljena rebra i mnogobrojnim podlivima i masnicama  ....


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/127792/Albanaci+tukli+Srbe+na+Halkidikiju+dok+je+policija+gledala!.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
sta je ovo ...gde god se pojavimo prebiju nas ...kupujte bazene otislo sve u 3 pm  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
kao i obichno , jevrejin protura lazne vesti  Smile Smile pa ispada da su ljude napali grci


nisam napisao da su ih napali grci vec da grci, kako stanovnici tako ni policija, nisu prstom mrdnuli da zastite srbe. i samo sam podsetio na to da je grcki policajac ubio srpskog decaka na ekskurziji 2006.

osim toga, na rts-u tvrde da jos nije poznata nacionalnost onih koji su ih napali.
a politku, antisemitski medij, ne citam.
« Poslednja izmena: 02. Avg 2010, 00:06:26 od framling »
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Alcatel One Touch
@hkj,moram malo da branim Grke-koje cene,skoro se vratih iz dotičnog mesta,jeftinije je nego kod mene u ulici(zaboravih da kažem,porodičan sam čovek,pa ne znam zaista kakve su im cene po fensi večernjim mestima),za gorivo me nije bilo briga,išao sam busem(sa svim pauzama,cirka 12 sati),tako da ostaje samo ovo drugo... Smile
a,pa dobro.priznajem,nisam skoro isao tamo,ali sam cuo da su jako skupi.no,dobro,mozda se to odnosilo prvenstveno na hotele.
a nemam ni ja nista protiv Grka,cak stavise,od njih vucem korene.pa,verovatno je ko sto i sam kazes,bilo dobro staro srpsko isterivanje pravde.mislim,to je vec postala tradicija kod nas.i ja se smorih vise,s jedne strane pricam o amerima kako se uvek ponasaju ko da poseduju sve na svetu,pa cak i zemlju u koju dodju,a oni makar nista ne rade,samo nerviraju,a ovi nasi uvek polome nesto.il coveka,il neku imovinu,ili oba.
     Tako ispada... Smile Smile
kao i obichno , jevrejin protura lazne vesti  Smile Smile pa ispada da su ljude napali grci


nisam napisao da su ih napali grci vec da grci, kako stanovnici tako ni policija, nisu prstom mrdnuli da zastite srbe. i samo sam podsetio na to da je grcki policajac ubio srpskog decaka na ekskurziji 2006.

osim toga, na rts-u tvrde da jos nije poznata nacionalnost onih koji su ih napali.
a politku, antisemitski medij, ne citam.
       ti na lečenje,pod hitno... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.