Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pretučena dvojica mladića iz Srbije u grčkom letovalištu Pefkohori  (Pročitano 5314 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Citat
a politku, antisemitski medij, ne citam.

да ли си свестан какву си глупост лупио? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
Citat
a politku, antisemitski medij, ne citam.

да ли си свестан какву си глупост лупио? Smile Smile Smile
stv,ovo je zesca provala Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2411
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Zajebi letovanja,Dunav je moje more... Tu se tuces samo sa domacima  Smile
Ali ladno su coveku posle i demolirali kola kad je prevezao ovog u bolnicu....Pa majku mu,nije dosta  sto su ovog drugog u bolnicu smestili?!
IP sačuvana
social share
Roses are red. Violets are blue. I have a gun. Get in the car.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Apple iPhone SE 2020
INCIDENT NA SEVERU GRČKE
Pretučena dvojica mladića


B. Janačković    | 02. 08. 2010. - 00:02h | Komentara: 170
Niš - Marko Filipović (28) iz Beograda teško je povređen, dok je njegov kum Miloš Stojanović (28) iz Niša zadobio lakše povrede kada ih je u noći između 30. i 31. jula u centru Pefkohorija u Grčkoj pretukla grupa nepoznatih mladića.

Filipović je zadobio prelom dva rebra i oporavlja se u bolnici u Poligirosu. Milošu Stojanoviću, koji je zadobio nekoliko udaraca, pomoć je ukazana u lokalnoj ambulanti, a napadači su demolirali i njegov automobil BMW. Konzul Srbije u Solunu Milan Dimitrijević potvrdio je da su srpski državljani napadnuti.
- Grčka policija radi na rasvetljavanju ovog incidenta, kao i na identifikaciji napadača - izjavio je juče Dimitrijević.

Filipović i Stojanović kritične večeri vraćali su se iz diskoteke kada su videli gužvu na trotoaru u centru grada i čuli da su neki njihovi drugovi napadnuti.
- Čim smo izašli iz automobila, napali su nas i počeli da nas tuku. Oko nas se stvorila grupa od 20 do 30 ljudi i udarali su nas sa svih strana. Iako je u centru bilo puno ljudi, niko nam nije pritekao u pomoć - počinje priču za "Blic" Miloš Stojanović.


On kaže da nije siguran koje su nacionalnosti bili napadači.
- U jednom trenutku Marko je uspeo da pobegne, ali su ga sat i po jurili svuda po gradu. Čak i na skuterima. Krio se na raznim mestima, ali su ga našli na kraju u jednoj prodavnici, izvukli ga iz nje i pretukli ga. Ležao je samo u šortsu na pločniku, nepomičan pola sata dok Hitna pomoć nije došla po njega. Ja sam prošao bolje, imam lakše povrede po glavi i rukama, ali mi je auto uništen dok sam bio u ambulanti - opisuje Jovanović.

On kaže da su iz ga iz gužve izvukla dva policajca koji su se zadesili u blizini i koji su ga, kada se tuča završila, odveli u ambulantu. Međutim, prema njegovim rečima, niko od napadača tada nije priveden.
- Policajci su kasnije zaista bili ljubazni prema meni, ali kako je moguće da niko nije ostao pored mog automobila na kome su polupana sva stakla, farovi i izbušene gume, a deo sedišta isečen nožem? Ukradena su mi dva mobilna telefona. Policija nam je rekla da nam ne garantuje bezbednost u Pefkohoriju i da je bolje da odemo u neko drugo mesto - priča Miloš koji je juče obišao svog kuma u bolnici u Poligirosu.

Oštećeno vozilo juče je došlepovano u Niš, u servis gde je na hladnjaku vozila uočena i rupa koja bi mogla da bude od metka koji se rikošetirao. Hauba je deformisana kao da su po njoj skakale barem dve osobe. Milošev otac Bratislav Stojanović još ne može da veruje šta se dogodilo.
Prema poslednjim informacijama, Miloš Stojanović sinoć je doputovao u Niš, dok je Filipović ostao na bolničkom lečenju u Grčkoj.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
bem ti more,gde god odeš opleve nas  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ajmo, droga, petarde, ulosci na komad!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3545
Zastava Dry Valley Nis Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
SonyEricsson K510i
Ali najjaci je naslov u Glasu, "Siptari pretukli dvojicu Nislija", a dole u tekstu stoji kako su napadaci nepoznatog porekla.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Najzad sam pobedio u fantaziji!!!

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ali najjaci je naslov u Glasu, "Siptari pretukli dvojicu Nislija", a dole u tekstu stoji kako su napadaci nepoznatog porekla.  Smile Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
Izlazili smo iz diskaca i ni krive ni duzne nas je tuklo 30 ljudi .. mislim daj .. pa gde ste letovali ? U ludnici?  Smile  da mi cujemo prvo sta se tu stvarno desilo ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Izlazili smo iz diskaca i ni krive ni duzne nas je tuklo 30 ljudi .. mislim daj .. pa gde ste letovali ? U ludnici?  Smile  da mi cujemo prvo sta se tu stvarno desilo ...

Slazem se u potpunosti ... nece niko tek tako napasti nekoga ... mora da je tu bilo neceg veceg samo sto to naravno nece niko da kaze niti da prizna
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Zanimljivo od nekoliko hiljada Srba i bar dve-tri stotine srpskih automobila demolirana su samo ova dva kuma i njihova bembara. Nekako to ipak liči na tuču sa povodom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.