Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:55:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pretučen Đus!  (Pročitano 22328 puta)
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
I ovoj senzaciji dodje kraj!
Lock
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.126
mob
Apple iPhone SE 2020
Ekskluzivno za Kurir, Prvi intervju nakon prebijanja Ivan Ivanović Đus
ĐUS: BATINE NISU OD BOJANIĆA!
(5)    Četvrtak, 19. Avgust, 2010.| Autor:
Pretučeni reper ne veruje da su mu batine servirane iz „Miloševe kuhinje“

Ne sumnjam da je Bojanić kriv za prebijanje i totalno mi je svejedno ko je to uradio, kaže Ivan Ivanović pet dana nakon što je pretučen.

Reper i bivši farmer je prošle subote brutalno napadnut od strane petorice mladića u beogradskom naselju Konjarnik, nakon čega je završio u Urgentnom centru, gde su mu konstatovane povrede glave, ruku i nogu. Đus je trenutno na kućnom lečenju, a u ekskluzivnom razgovoru za Kurir rešio je da otvori dušu i ispriča šta se sve desilo tog kobnog 14. avgusta...

Da li je istina da si nakon incidenta unajmio obezbeđenje?
- Neka ljudi misle šta hoće. Momci koji su sa mnom su moji drugari i logično je da je neko uz mene. Sigurno neću da idem povređen sam.

To je zbog povreda ili strahuješ od ponovnog napada?
- Ne strahujem, nego zbog povreda.

Šta se zapravo desilo?
- Pa desilo se ono što se dešava svaki dan. Nasilje je u porastu, ljudi su pukli sa glavama skroz, nemaština vlada, svuda okolo je opšte ludilo. Ništa čudno i ništa novo.

Koliko je trajao napad?
- Nekoliko minuta i izgledalo je mračno.

Priča se da su u pitanju neki neraščišćeni računi?
- Ne znam odakle ta priča i ko je to plasirao. Nikom se nisam zamerio i ne znam ko to može da tvrdi i da kaže.

Nemaš pojma ko su ti momci?
- Ne.

Ne sumnjaš ni na koga?
- Pa, možda su neki novi reperi.

Da li sumnjaš da je, možda, Miloš Bojanić naručio prebijanje?
- To se ne može tvrditi ni znati. Ne sumnjam i totalno je svejedno ko je to uradio. Ako je neko imao te namere, svaka mu čast.

Znači, Lošmi nije osumnjičen?
- Ne. On i ja smo sve vreme imali korektan odnos na Farmi. To što se poslednjeg dana desilo, ne znam kako bih okarakterisao. Priča o njegovoj tužbe za mene je totalno nerealna i ne vidim zašto bi se čovek bavio time kad je izašao kao pobednik! Umesto da uživa u pobedi i da ode negde sa ženom i prijateljima, on se bavi nekim stvarima koje su nebitne.

Ko te je od farmera zvao?
- Zvali su me Firči, Sajko, Nemanja, Raka... Čini mi se da mi je Gagi pustio poruku, ali ne znam tačno da li je on, jer je nepoznat broj... Zvali su i Vlada, Mira... U suštini, svi sa kojima sam komunicirao na Farmi.

A od kolega?
- Ila, Mek Džejms, Marko 187 i još dosta njih, kao i milion drugih ljudi. Čak i van zemlje.

Je l’ se sada dobro osećaš?
- Odlično!

Šta su ti rekli doktori? Koliko će trajati oporavak?
- To sve teče kako moja psiha radi, i to je to.

Milena Videnović

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:55:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.