Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pressing - Jugoslav Ćosić, Amir Zukić i Dubravko Merlić  (Pročitano 6152 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Samsung Galaxy S5
EKSKLUZIVNO: Olja Bećković - Aleksandar Vučić je zabranio "Utisak nedelje" (Pressing N1 - 06.01.2015)



Gostujući u Pressingu N1 novinarka Olja Bećković je izjavila da nije normalno da premijer zove novinare i da je Aleksandra Vučića zvala isključivo kao predsednika Vlade Srbije i lidera Srpske napredne stranke da bi došao u Utisak nedelje ili dozvolio nekom ministru ili članu stranke da gostuje u emisiji.

Autorka Utiska nedelje je potvrdila da je komunicirala sa Aleksandrom Vučićem jer, kako je rekla, "nije moguće pozvati u goste bilo kog ministra ili poslanika dok on to ne odobri".

"Ja sam nedavno dala intervju za "Human rights watch" i novinarka nije mogla da veruje da premijer može da zove, mislila je da prevodilac loše prevodi. To je nešto za šta nikad nije čula da je moguće. Ali, zar nije logičnije da se to pitanje postavi premijeru? Jednom se na konferenciji za štampu novinarka "Blica" usudila to da pita i čuli smo zanimljiv odgovor - "nemam nameru da se pravdam koga sam sve privatno zvao, zvala je i ona mene". I to je više nego šarmantno", kaže Bećkovićeva.

Ona smatra da je svaki poziv premijera pritisak i da to što su mnogo puta razgovarali telefonom ne shvata kao privilegiju i ne znači da će imati drugačiji način ophođenja sa njim ili ljudima iz SNS-a.

"Pritom, nekad je zvao da čestita, nekad da se ljuti. I nije zvao samo on, zvali su ljudi iz B92 koji su plaćeni da drže relaciju između njega i novinara i vlasnika", ističe ona.

Kako je rekla "nikada je nijedan premijer niti predsednik pre toga nije zvao" i da takve odnose nije imala ni sa kim na vlasti.

"Premijer živi u uverenju da smo mi komunicirali tako sa svim vlastima. Ja znam da su druge kolege imale pritisak i od bivše vlasti, ali ja nisam".

Utisak nedelje je zabranjen

Na pitanje Jugoslava Ćosića zašto se Utisak nedelje više ne emituje, Olja Bećković kaže da njene emisije nema zato što je zabranjena. Kako je istakla, Utisak postoji od 1991. godine "i preživeo je Miloševića, Tadića, Koštunicu, ali nije preživeo Vučića".

Jugoslav Ćosić: Kada kažete da je zabranjen to ima samo jednu adresu, smatrate da ga je zabranio Vučić?

Olja Bećković: Da. To je moj duboki utisak i nije se promenio tri meseca kasnije. Kada ja to kažem onda se kaže gde je dokaz. Gde je dokaz da premijer nije zabranio, pa u tome što on kaže da nije. I to je, koliko shvatam, javnosti dovoljan dokaz. Dokaz je u čistoj logici, ja sam 12 godina radila na B92, ugovor sam samo produžavala od marta do marta. Prošle godine je sezonu trebalo da završim 15. jula, iz nekog razloga mi je saopšteno da mogu 1. jula da idem na more i da te dve emisije nije potrebno da se emituju.

Posle toga je, kako je navela, jedan visoki funkcioner vladajuće stranke, kada je video da je odložena emisija u kojoj je bio najavljen ministar kulture, zvao organizatorku Utiska i rekao "da li ste vi svesni da je ovo bio poslednji put".

"Vratila sam se u septembru, trebalo je da počnem 1. onda su mi javili da nije 1. nego 15. Onda nije 15. nego 21, onda sam iznenada pozvana dva dana pred svoj nastup da mi kažu da mogu da imam emisiju po važećem ugovoru, pod uslovom da potpišem ugovor da od novembra prelazim na Info kanal", objašnjava ona.
"Tu vrstu nelogičnog ucenjivanja, ja ne mogu da je razumem drugačije nego kao politički nalog".

Olja Bećković kaže da nije istina da je i emisijama Insajder i Kažiprst ponuđeno da pređu na Info kanal B92.

"Moj uslov da bih poverovala u dobre namere da me šalju na Info kanal da bi podigli novi kanal, koji će biti informativan, je da potpišemo protokol o dobrim namerama, gde bi pisalo da ću ja preći kada pređu i Insajder i vesti. To mi nije dozvoljeno. Ja sam nudila da pređu i oni, ali mi nije ponuđeno. Ponuđeno je da ja pređem u novembru, onda kad ja izgradim da oni pređu", objasnila je novinarka.

"Slučaj" ostavke Saše Radulovića

Jugoslav Ćosić:
Vi ste pozvali ministra Sašu Radulovića, koji je imao nameru da u emisiji saopšti da daje ostavku, a onda je premijer poželeo da gostuje i vi ste na to pristali?

Olja Bećković: Ja sam pozvala tada ministra Radulovića i on je imao nameru da kod mene u emisiji podnese ostavku. U međuvremenu je dignut visok stepen uzbune u kabinetu premijera i mene su zvali iz menadžmenta B92 da mi saopšte da je premijer van sebe i da to ne smem da uradim. Najava je već otišla na sajt. Ja sam rekla da ja mogu da uradim da Radulovića nema samo pod uslovom da okrenem Radulovića i da mu kažem Vučić je zabranio da dođeš u emisiju.

- Rečeno mi je da to nikako ne sme da se desi. Premijer je u subotu ujutru iznenada raspustio Vladu i raspisao izbore i u tom trenutku Radulović više nije ministar. I šta je onda atraktivnije, da dođe premijer koji je raspustio Vladu ili ministar koji više nije ministar i čija ostavka nema smisla. To je jedan od najgorih dana u mojoj karijeri, užasno me je sramota, kaže ona.

Olja Bećković je odgovarala i na pitanja koja su postavljena putem društvenih mreža ili na našem sajtu.



Cenzura i autocenzura zbog straha za posao

Komentarišući pisanje portala "Cenzolovka", koji je objavio da su dnevne novine u 2014. godini Aleksandra Vučića 877 puta stavile na naslovnu stranu, od čega šest puta u negativnom kontekstu, Bećkovićeva kaže da je "sigurna da je premijer uveren da je obrnuto i da njega najviše kritikuju".

"Ja sam uverena da je premijer uveren da je objektivan i da je jedino objektivno novinarstvo danas "svaka čast Vučiću". I da on nema nikakav problem sa tim udvorištvom, već da ima problem što ima nekih koji govore nešto drugo. Mi smo sada svedoci nečega što se zove, ja se toga stvarno ne sećam, znate i u Miloševićevo vreme su novinari postavljali pitanja, pa su pitanja glasila "je l da da ste u pravu, je l da da ste veliki genije". Mi sada nemamo ni to, imamo novinare koji umesto pitanja govore "dabome", smatra ona.

Bećkovićeva kaže da je samocenzura posledica cenzure i da je posledica paničnog straha i konkurencije u dodvoravanju "da ukoliko niste prvi, najbrži i najslatkorečiviji - ostajete bez posla".

"Utisak nedelje traje 24 godine i Srbija nema nijedan Ustav koji je trajao toliko. I da je Utisak dugovečniji od Ustava i da je u tom smislu zanimljivo da ga je neko skinuo. Kada vidite tu demonstraciju da mogu da ukinu nešto što traje 24 godine, šta će drugo da rade nego da pišu pozitivne naslovne strane", navodi novinarka.

Objašnjava da od septembra nije dobila nijednu ponudu za posao i da veruje da niko ni ne sme da je pozove i ponudi angažman.

"Kada sam razgovarala sa nekim ljudima jasno mi je rečeno da čak i onaj ko mene želi da pozove da taj zna da prosto uvozi problem i da neće moći da dobije ni jednu jedinu reklamu ukoliko angažuje državnog neprijatelja. Ja sam iz vrlo pouzdanih izvora dobila informaciju o tome kako premijer govori ljudima iz nekih privatnih televizija, ajde uzmi je pa da vidimo. Ja imam status državnog neprijatelja", rekla je Olja Bećković u Pressingu N1.

Link do članka: https://www.youtube.com/watch?v=Wxp2RnrA56U
Link do emisije: http://rs.n1info.com/a25548/Vesti/Olja-Beckovic-za-N1-Nije-normalno-da-premijer-zove-novinare.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
lazov i prevarant

prvo kaze Vucic zabranio onda kaze zasto bi vlasnik ukinuo emisiju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Znaci Vucic raspustio vladu zbog Olje Beckovic  Smile Smile Smile
Kolektivno ludilo
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
"drzavni neprijatelj" Olja Beckovic  Smile

komentar sa yt


Dokumentarne Emisije Balkan
11 hours ago

Isto tako su neki malo pažljiviji gledaoci primetili da je Olja stalno tvrdila da je nezavisna i slično, a u ovom intervjuu priznaje da je podržavala vlast Demokratske stranke! Smiley
« Poslednja izmena: 07. Jan 2015, 12:33:27 od WizKing »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
........
« Poslednja izmena: 07. Jan 2015, 12:33:02 od WizKing »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
mob
Samsung SGH-E590
Ali njoj je tatica rekao da je bitna u drzavi, kako sad nije? Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Samsung Galaxy S5
PRESSING N1: Šta znači pobeda Kolinde Grabar Kitarović na izborima u Hrvatskoj? (12.01.2015)


U večerašnjoj emisiji N1 televizije Pressing, gosti su bili Žarko Puhovski, Dušan Janjić, Ibrahim Prohić i Mile Lasić.

Tema Pressinga je bila šta Hrvatskoj i regiji donosi izbor Kolinde Grabar Kitarović za predsjednicu.
Prvo pitanje Amira Zukića bilo je zašto je pobijedila Kitarović, a zašto je izgubio Josipović, šta se to desilo.

Puhovski je kazao: "Sve ankete su davale prednost Josipoviću prije prvog kruga jer je bilo jasno da se pokazalo to da SDP nije punom snagom uz Josipovića i HDZ-u je uspjelo da se poveže sa vladom i krizom u kojoj se živi".

"Sva ova društva i države iz bivše Jugoslavije su ostale povezane. Sumarno govoreći, ovi izbori su pokazali da kampanja kako god da je vođena ne može nadoknaditi slab mandat. Josipović je pravio nedopustive greške tokom svog mandata. Josipović je pobijedio sam sebe jer je dozvolio da živi iluziju koju su mu davale ankete. On je i zbog toga bio vrlo pasivan, a osim toga se nadovezuju karakteristike njegove ličnosti. Jospovića karakteriše da je imao misao ali bez akcije. Nova predsjednica zna da realitet i mandat nisu isto što i kampanja.
U ovom slučaju je ovo više pobjeda HDZ-a nego njihove kandidatkinje. Mene raduje da dijaspora prije svega
BiH  nije odlučila ove izbore. Dobro je da svako uređuje svoje društvo", kazao je Ibrahim Prohić na pitanje kako je doživio veliki broj izlazaka bh. birača na izbore.

"Neki su najavili da ce Kitarović biti marioneta u rukama HDZ-a, a inače predsjednica nema bitnih ovlasti. Milanović se doziva kao alfa-mužjak i njemu odgovora pobjeda Kitarović. Pogrešna je analiza da se Josipović okretao ljevici. Kandidat se mora opredijeliti za jednu stranu, a on je to kasno shvatio", odgovor je Puhovskog na komentar Zukića da je Kitarović najavila rješavanje socio-ekonomskih problema.

Na pitanje kako je u Srbiji doživljena pobjeda Kitarović i kako Janjić vidi ovu kohabitaciju između premijera i predsjednika, Janjić je kazao: "Srbija se nije previše bavila izborima. Ja sam lično imao priliku da budem blizak i jednom i drugom štabu i rekao bih jednu stvar - da nije iznenađenje pobjeda HDZ-a. Milanović nije punom snagom podržao Josipovića. Dakle, kohabitacije neće biti, vidimo već iz pobjedničkog govora da ona najavljuje rat za Vladu, obećava dobar život. U svom komentaru Milanović je najavio žestoku borbu. Ja mislim da će Hrvatska imati jednu godinu kakvu smo mi imali 2012. - krenut će se u jednu mobilizaciju. U Srbiji se raduju, na strani su HDZ-a. Međutim, kohibitacije neće biti, neće biti vanrednih parlamentarnih izbora. Rezultat ne bih smatrao porazom, to je dobar rezultat za Josipovića, vidjet će se da li će se pojaviti".

"Te saradnje neće biti, to će biti igra za život i smrt i za Hrvatsku u konačnici bit će to izgubljena godina. Kitarović nije Angela Merkel kako je već počelo s pretjerivanjem", izjavio je Lasić na pitanje da li očekuju žestoku političku godinu u Hrvatskoj.

Na pitanje šta to treba da znači što je Kitarović kazala kako je zanima EU ali ne i regija, Janjić je rekao: "Znači onaj stari mit Evrope. U samom svom obraćanju poslala je tri tačne ili dobro tempirane poruke ka Srbiji tako da je pokazala da je interesuje i region. Prva poruka je bila da će uslovljavati put Srbije tako što će se rješavati problem nestalih osoba s obje strane, problem granice i pozvat će Nikolića na inauguraciju. Mislim da nju interesuje regija, mislim da njene veze s Berlinom nisu tako slabe i postoje jake veze između SNS-a i HDZ-a".

"To je samo djelimično tako. Hrvatska je u ovom trenutku u EU i granice EU su došle tu do naših života, ali time ne prestaje komunikacija između ovih prostora. Mislim da Hrvatska može pomoći. U interesu EU je da se ova regija pacificira. Mislim da su se vrlo bitni geopolitički momenti desili. Podsjećam na februarske proteste koji su polučili da BiH više nije dominatno politički problem već je postala sigurnosni problem. Za EU je to posebno važno. Ja očekujem da će regija nastaviti da živi sa Hrvatskom u nešto izmijenjenim uslovima, ali regija ima svoj značaj i interes regije jeste da se kreće ka EU", odgovor je Prohića na pitanje da li je nestala regija.

"Regije ima u kulturnom i jezičkom smislu, a u političkom smislu regije nema. Velika promjena je nastala sa predsjednikom Josipovićem. On se poklonio žrtvama sve tri nacije i to je bio značajan pomak koji je značio je za BiH mnogo toga, ali se to zaboravilo. Stipe Mesić je bio popularniji u BiH nego u Hrvatskoj, Josipović je bio popularan. Kitarović će ići lagano", komentarisao je Puhovski odnose između BiH i Hrvatske.

Pitanje za Prohića je bilo kako on gleda na izjavu Kitarović da će se boriti za prava Hrvata u BiH. "Bez Hrvata nema ni BiH. Ono što je Kitarović rekla zvučalo je veoma grubo i mislim da je to na granici diplomatskog incidenta. Nadam se da je to bilo poslije rezultata, usljed euforije. Ta izjava ne govori o dobrosusjedskim odnosima. Da sam ja kojim slučajem bh. Hrvat ne bih volio da neko govori u moje ime na takav način".

Lasić je dodao: "Ja sam želio da Josipović ostane predsjednik, zalagao sam se za njega i animirao. Moji tekstovi su javni i njih je ponekad čitao Jospović. Doći će vrijeme kad ćemo žaliti što nemamo jednog gospodina u službi".

Na pitanje Zukića da li će žaliti za Josipovićem, Puhovski je rekao: "Velika većina neće. To su HDZ je pametno uzeo kandidatkinju koja odgovara matici stranke, ali je bila fino lice HDZ-a. Kitarović ima moć da ne potpiše nekoga ambasadora ili višeg oficira. Ona može biti govornica HDZ-a".

Na komentar gledalaca kako su glasači dolazili organizovano na izbore, Lasić je rekao da je tu riječ o ozbiljnoj stvari koju bi Hrvatske vlasti trebale promotriti, a to je da se narod smatra dijasporom i da li uopće treba dozvoliti da se glasa u drugim zemljama.

"Problemi koje BiH ima iz ranih 90-ih su uvezeni u BiH. Rješenje nam neće doći sa strane, trebamo političare koji imaju drugačiji senzibilitet i koji neće postupati sa pozicije sile. U ovoj zemlji, u BiH može biti dobro samo ako je dobro za sve", zaključio je Ibrahim Prohić.

Link do snimka: https://www.youtube.com/watch?v=n0ry_CvfS14
Link do članka: http://ba.n1info.com/a19371/Vijesti/Vijesti/Prohic-Izjava-Kitarovic-na-granici-diplomatskog-incidenta.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Samsung Galaxy S5
EKSKLUZIVNO: Ivica Dačić - Najnoviji intervju u emisiji "Pressing" (13.01.2015)



Potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić ističe da Srbija, kao predsedavajuća OEBS-om, nema pretenzija da bude glavni faktor rešavanja međunarodnih kriza, ali da želi da bude pošten posrednik koji će na objektivan i nepristrasan način obavljati posao. Ističe i da nije u Vladi da bi se svađao sa premijerom već zbog viših interesa.

Gostujući u emisiji Pressing na N1, Dačić ističe da je predsedavanje OEBS-om, ne samo veliko priznanje već i velika obaveza i izazov za Srbiju. "Mi imamo zadatak da u operativnom smislu rukovodimo OEBS-om, da predsedavamo stalnim Savetom OEBS-a koji se održava svake nedelje u Beču. Sa druge strane naš zadatak je da pripremimo največi politički skup ove godine a to je ministarski savet koji će biti održan 3. i 4. decembra u Beogradu. OEBS ima 57 članica, Misija OEBS i prisustvo u 14 zemalja, veliki broj konflikata. Naša uloga će biti ne samo da politički rukovodimo već i da donosimo operativne odluke".

Bez političke volje glavnih aktera neće biti rešavanja ukrajinske krize, kaže Dačić odgovarajući na navode da će Srbija biti u mogućnosti da kao predsedavajuća OEBS ima važnu ulogu u rešenju krize. „Odluke u OEBS se donose konsezusom. Naša prednost je u tome što imamo korektne odnose sa svima a njih možemo iskoristi za brže donošenje odluka i olakšavanje komunikacije u cilju deeskalacije krize“.

Link do snimka: https://www.youtube.com/watch?v=kX6CzJqeIHI
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
Samsung Galaxy S5
« Poslednja izmena: 18. Jan 2015, 18:31:28 od mrdza123 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.