Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:39:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prerezali mu vrat  (Pročitano 3100 puta)
16. Maj 2006, 00:09:20
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
U DVORIŠTU svoje kuće, u Ulici Adi Endre 2 u novosadskom naselju Telep, u ponedeljak oko 15 časova pronađen je mrtav Jožef Doboš (63), koji je živeo sam. Nesrećni čovek, ubijen je najverovatnije nožem, a ubica mu je prerezao vrat.
Kada je ubijen, za sada je nepoznato, a njegovo beživotno telo, bez gornjih delo­va odeće, kako saznajemo, pronašle su njegove sestričine. Užasnute strašnim pritorom odmah su obavestile policiju. Jožef je, prema pričama komšija u ponedeljak trebalo da prisustvuje sahrani sestre Irene Gajda Doboš, koja je umr­la u subotu. Irenine kćerke su u ponedeljak , saznajemo, pre podne oko deset sati došle po njega da ga odvedu da prisustvuje sahrani sestre. Pošto je kapija bila zaključana, a roletne spuštene, pomislili su da je već otišao, pa su i oni oti­šli.
Jožef, koga su u komšiluku zvali Joška i koji je bio poznat po tome što je proda­vao razno cveće, međutim, nije prisustvovao sestrinoj sahrani, i to je rodbini bilo čudno ali i sumnjivo, jer je voleo sestru i često je posećivao u bolnici.
- Posle sahrane Joškini rođaci su ponovo došli do njegove kuće - pričaju komši­je. - Lupali su u zaključanu kapiju i u roletne, a pošto se nije odazivao, jedan od rođaka je preskočio kapiju i kod garaže ugledao Joškino beživotno telo sa pre­klanim vratom.
Komšije kažu da ne mogu ni da pretpostave ko bi to i zbog čega učinio. Nisu vi­deli nikoga da je preksinoć ulazio u njegovu kuću, a prve komšije u broju 4 nisu čule ništa sumnjivo.
- U nedelju je bio živ - kaže jedna od komšinica. - Prodavačica u kiosku preko puta videla ga je oko 16 časova. Videla je da su tog dana dolazile i neke žene da kupuju rasad cveća, koju je prodavao. Zbog toga pretpostavljamo da je ubijen u noći između nedelje i ponedeljka.

UMRLICA
Kada je u subotu Jožefu umrla sestra, on je na kapiju svoje kuće zalepio umrli­cu. Mnogi su, kada su je ugledali, pomislili da je on umro.
- Možda je neko, ko je pomislio da je on umro, mislio da je kuća prazna, pa ka­da su ušli, naleteli su na njega, i ubili ga - kažu komšije.


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Zaklan prodavac cveća u Novom Sadu

NOVI SAD - Telo Jožefa Doboša (63) pronađeno je u dvorištu njegove kuće u Ulici Adi Endreja 2 u novosadskom naselju Telep. Beživotno telo pronađeno je u travi ispod smokve, a policija i dalje ne isključuje mogućnost da je Jožef počinio samoubistvo, iako je leš pronađen bez garderobe i prerezanog grla.

Prizor koji je viđen u dvorištu ukazuje da je Doboš napadnut i ubijen, a pretpostavlja se da je motiv koristoljublje. Doboševo telo pronašli su rođaci koji su se vratili sa sahrane njegove rođene sestre Irene. Prema rečima prve komšinice Milke Gužvice, koja je bila u šoku zbog svega što se desilo, rođacima Jožefa Doboša bilo je čudno što ga nema na sestrinoj sahrani, pa su došli da ga potraže. Kada su videli da je kapija dvorišta zaključana, što je bilo neuobičajeno, preskočili su ogradu i pronašli beživotno telo Jožefa Doboša. Prvi je telo video Dobošev zet, a rođaci su odmah pozvali policiju, koja je zatvorila ulicu i obavila uviđaj.

- Jožefa sam poznavala više od 20 godina i tvrdim da nema šanse da se ubio jer je voleo život više od svega. Nije bio sklon svađama i konfliktima i sa svim komšijama je imao izuzetno dobre odnose - kazala je Doboševa komšinica, dodajući da ga je poslednji put videla kako sedi na stolici u dvorištu i sunča se.

Jožef Doboš dugo je živeo sam, u penziju je otišao prošle godine, a do tada je radio kao električar na Elektrotehničkom fakultetu u Novom Sadu. Penzionerske dane je prekraćivao prodajom cveća koje je otkupljivao i prodavao ispred kuće.
Istražni sudija će zvanično saopštenje o ovom (samo)ubistvu dati po okončanju istrage koja do zaključenja ovog broja nije bila završena.


Izvor: Glas Javnosti \ N. Ćaćić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Ubila starca zbog analnog seksa!

Prostitutka Jadranka Slesar (38) tvrdi da je zaklala Jožefa Doboša (63) u samoodbrani, jer ju je prisiljavao na analni seks

NOVI SAD - Jadranka Slesar (38), prostitutka iz Novog Sada, zaklala je penzionera Jožefa Doboša (63) jer ju je prisiljavao na analni seks! Slesarova tvrdi da nije želela takvu vrstu seksa sa Dobošem i da se branila od pomahnitalog starca kojoj joj je pretio ubistvom ako ne ispuni njegovu želju. Slesarova je do detalja opisala zločin istražnom sudiji Okružnog suda u Novom Sadu, koji joj je posle saslušanja odredio jednomesečni pritvor. Telo Jožefa Doboša pronađeno je 15. maja u dvorištu njegove kuće u novosadskom naselju Telep. Doboš je pronađen prerezanog grla, potpuno nag, u travi ispod drveta smokve.
Jadranka Slesar uhapšena je dan nakon ubistva. Policija ju je brzo pronašla zahvaljujući izjavama komšija pokojnog Doboša, koje su rekle da su kod starca često dolazile prostitutke, kao i da je jedna od njih u noći ubistva bila u njegovoj kući. Jadranka je u poslednje dve godine redovno odlazila kod Doboša i za sve to vreme nikada nije bilo problema.
- U nedelju, Doboš me je ceo dan zvao telefonom, ali nisam mogla da se javim. Kada smo se konačno čuli, dogovorili smo se da odem kod njega. Čim sam stigla, deda, kako sam ga zvala, počeo je da psuje i da viče. Bio je pijan. Rekao mi je: "Kurvetino, sad ću ti pokazati, sad ćeš da vidiš!" Potom smo ušli u sobu - rekla je Jadranka Slesar istražnom sudiji.
Doboš je potom, ispričala je Slesarova, rekao da želi analni seks, što nikad ranije nije tražio. Ona mu je odgovorila da pristaje na sve drugo, ali da to ne želi.
- Uhvatio me je za kosu i udario nekoliko puta. Bacio me je na krevet i namestio u položaj za analni seks. Počeo je da penetrira, osetila sam jeziv bol. Sledećeg trenutka sam se otrgla i krenula ka kuhinji. Uzela sam nož sa sudopere, sa sečivom od 20 centimetara, i ubola ga u delu između vrata i ramena. Istrčala sam u dvorište, gde me je Doboš stigao - kaže Slesarova.
Ona je ispričala da je Doboš počeo da je bije i da joj je oteo nož. Stavio joj je sečivo pod grlo i rekao joj da će je zaklati. Ona je onda uspela da se otrgne i da prigrabi oštricu.
- Ubola sam ga dva puta u grudni koš, a onda sam se vratila u kuću i u ćebe stavila sve stvari koje sam dodirnula, u nameri da uklonim svoje otiske. Na brzinu sam pretražila kuću i našla oko dve hiljade evra, koje sam ponela sa sobom. Pozvala sam taksi, koji me je odvezao do kuće. Nož sam zavila u papir i bacila u Dunav, a stvari koje sam ponela zapalila sam u svom dvorištu - ispričala je Jadranka.
(A. Đ.)

Advokat Dušić: Jasminka se branila

Advokat Nikola Dušić, branilac Jasminke Slesar, kaže da mu je Jasminka rekla da je izvršila ubistvo u samoodbrani jer ju je starac brutalno napao.
- Jasminka je rekla da je godinama išla kod Jožefa. On je bio penzioner, a dobro je zarađivao i prodajom cveća ispred svoje kuće. Nikada sa njim nije imala problema. Šokirala se kada ju je brutalno napao i tražio analni seks. Ispričala je da se borila za život jer je starac pretio da će je ubiti - kaže Dušić, i dodaje da će za svoju branjenicu tražiti neuropsihijatrijski pregled, kako bi se ustanovilo njeno mentalno stanje.

Izbola ga 19 puta!

Jasminka je sudiji rekla da je Jožefa dva puta ubola nožem. Međutim, obdukcija je pokazala da je prostitutka izmasakrirala starca. Kako Press saznaje, na telu Doboša ustanovljeno je čak 19 uboda, sa dubokim ranama. Ubodi su bili po grudima, licu, stomaku, vratu...

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Za 2000 evra tako se "samoodbranjivala" da ga je ubola 19 puta i to toboz' posle trauma zbog bolne penetracije (a "dedi" mlitav...)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:39:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.