Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Preporucite kozmeticke proizvode  (Pročitano 300211 puta)
05. Okt 2006, 11:19:09
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Evo jedne tipicno zenske teme, dakle kako kaze naslov ovde mozemo jedni drugima davati kozmeticke savete i deliti iskustva vezana za kozmeticke proizvode. Znaci sta vas je od kozmetike posebno odusevilo a koji su to preparati u koje ste se razocarali.

Evo ja sam, na primer, trenutno zadovoljna kolekcijom za kosu Gliss Kur od Schwarzkopf-a.

Sto se tice krema za lice trenutno koristim  Dr. Hauschka  kremu od dunje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


..::U Srcu Zauvijek Dijete::..

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 9031
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovo stvarno nije loša tema! bravo....Napokon mogu reči svim djevojkama koje muči masna koža lica i onaj fuj bljak sjaj lica nakon par sati da je mene spasio serum - Gatineu Mateliance...Jednostavno je čudo...Cijeli dan sam mirna i koža mi je meka i lijepa, a da se ne sjaji...Isprobala sam sve i svašta i slučajno u nekom časopisu vidjela reklamu i odlučila probati....Rezultati su odlični....Jedini proizvod koji me uspio toliko oduševiti svojim učinkom...!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
malo lane,

Gde ima da se kupi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Neutrogena Visibly clear 2in1
daily wash i 5-minutna maska...

Odlicna je kako za problematicnu, tako i za one koji nemaju vecih problema sa aknama, mitiserima ili masnom kozom. Glavni sastojci su salicilna kiselina i prirodna glina. Masku treba drzati ne duze od 5 minuta, jer se moze desiti (kao meni  Smile) da  vam se koza zacrveni i ispuca... Ja je koristim vec par meseci i mogu da kazem da su rezultati vrlo dobri, da ne kazem odlicni... koza cela i obraza vise nije toliko masna, a i mitiseri je manje... Kosta 490-550 dinara i moze se naci u svakoj bolje opremljenoj apoteci... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


..::U Srcu Zauvijek Dijete::..

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 9031
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam je kupila u samome centru grada Zagreba u boljoj parfumeriji...Ne znam tko je kod vas uvoznik, ali mora je biti u nekim boljem parfumerijama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Kad smo vec kod masne koze, ima li neko iskustva sa ProAktiv-om?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
za masnu kozhu ... hmmm ... pa recimo da sam probala bukvalno sve shto ima u ponudi na ovim prostorima ...
imam problem sa masnom kozhom, sjaj koji izbija posle nekoliko sati i blago proshirene pore , pa je kozmetichar tu neophodan, mada ne mogu da pronadjem dobrog kozmetichara godinama ... sve neshto navrat nanos ...
Kozmetika koja je imala najvishe uticaja na moje lice je Neutrogena. Njihov facial wash za masnu kozhu i ciscenje pora i piling maska za masnu kozhu sa vitaminom e. To nisam mogla da nabavim kod nas, pa mi je slala prijateljica iz Amerike ... pre mesec dana sam zalihe potroshila, pa recimo da nisam znala shta da radim , panika, i onda u Grchkoj kupim dve stvari :
-Vichy Norma Derm gel detrdzent za umivanje koji chisti pore dubinski (zelena boca sa push down-om 200ml) za masnu i problematichnu kozhu
-Vichy Norma Derm piling gel sa mikro-granulama (zelena tuba 125 ml) ista kolekcija.
Neverovatno sam zadovoljna, posle Neutrogene jedino shto me je odushevilo ...
Koristim i antirid Eucerin Q10 i dnevnu Loreal-ovu HappyDerm kremu koja je odlichna, nocnu ne koristim, mazhem Loreal i danju i nocu ...
To bi bilo to ...
E sad neshto vrlo zanimljivo ... zavisnik sam mleka za telo i Bog zna koliko sam ih do sada probala i bilo je odlichnih, a bilo je i gluposti totalnih )kao shto je recimo Johnson's 24 hour moisture extra rich body milk (roze boca) -ne bacajte pare, ljushti se sa kozhe kao malter kad se osushi, elem, pronashla sam biser medju biserima  Smile Bepantol mleko za telo, proizvodi Bayer, trebalo bi da ima u bolje opremljenim apotekama ,je neshto najbolje na svetu shto su do sad napravili ... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile
a sta mislite o ovome:
(sledi antireklama za kozmeticke preparate)

masna mi je koza, a u neko poslednje vreme mi se razmastila naopako, namnozilli se mitiseri i pore se zacepile... probala sve i svasta, bez nekih znacajnijih rezultata

...i na kraju odem do dr Lalosevica koji mi prepise antikozmeticku terapiju  Smile
sad, da li je on doktor iz proslog veka ili ipak ima nesto u tome, prosudite sami
...kaze covek da masna koza proizvodi sasvim dovoljno sebuma da zastiti lice, i da je to, uostalom, najkavlitetnija krema na ovome svetu (sopstveni loj)
zato ne treba masnu kozu dodatno opterecivati kremama i hiljadu i jednim preparatom za negu, jer samo postaje preosetljiva i problematicna... tek kada zena udje u klimaks treba poceti sa dodatnom hidratacijom koze kremama Smile

dakle, sta sam trebala da uradim i sta sam i radila (teska srca  Smile ):
ujutro i uvece lice oprati najobicnijim decjim sapunom, i dok je pena jos uvek na licu, dobro ga istrljati frotirnom rukavicom, zaobilazeci predeo oko ociju i usta... zatim prebrisati lice losionom (koji je on prepisao) i nista vise ne raditi...   Smile  Smile samo kozu oko ociju negovati antirid kremicom kao i ranije, jer tu nema lojnih zlezda

ocekivala sam da ce mi lice biti kao hrastova kora od ovakvog 'tretiranja', medjutim...  Smile
rezultat vec posle par dana je bio lepsa koza, glatka i meka, i uopste uzev, sada izgleda bolje i zdravije no ikad  Smile

jedino sto imam zabranu na puderisanje, ukljucujuci i toniranu kremu- za ponekad moze, al' sto redje, to bolje
sto se sminkanja tice, ok je sminkati oci i usta, i sa ociju skidati sminku za to odgovarajucim preparatima...

suvise radikalno? da
ali i potpuno efikasno... za neverovati
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
masna kozha- manje bora u poznim godinama ... to je istina, a za ovaj princip me ne chudi da deluje . Mada mislim da je sve do tipova masne kozhe...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 23917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
odlična tema...inače sam godinama radila po parfimerijama...malko sam iskočila iz koloseka ali brzo ću se povratiti uz vas devojke...
pa evo šta ja mogu da preporučim....godinama koristim avonove proizvode za negu lica , većina devojaka je sigurno probala bar nešto od njihovih proizvoda  .....ja sam jako zadovoljna....
cene su pristupačne pogotovo ako ste član pa još imate razne popuste i pogodnosti.... Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.