Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 574
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitajte šta vas zanima ~ tražite preporuku ~ preporučite igru  (Pročitano 772231 puta)
Zvezda u usponu


Thug it out 'til we get it right

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1538
Zastava Perlez
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson w810i
Ljudi, jel kum stvarn toliko los kao sto se prica? Ne moze da se izadje iz kola, i te fore...


Sto se tice izlazenja iz kola to je zbog kreka,nadjes krek u vidu imidza velicine 4.8mb(ili tako nesto)koji kad otpakujes bude 2.4gb na www.gamecopyworld.com i to je to,a igrica je ocajno uradjena!!! Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 29. Jun 2006, 23:40:42 od cygan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy S2
EA ponovo razočarava...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ljudosi, pa ja potpuno zaboravio da vam predlozim moju igricu miljenicu (ccc.... sramota  :[115]Smiley
Ovako, rec je o CT-Forces (full name: Counter terorist special forces nemesis strike)

Igrica staje na 3 CD-a i ima odlicnu grafiku, manje-vise gotivnu pricu (o teroristima) i ima izuzetnu igrivost (zaraza).
Radi se o nekoj specijalnoj jedinici koja suzbija teroristicke napade i akcije.
Vi ste u ulozi dva operativca koji rade misije manje-vishe naizmenicno.

Raptor: Artiljerac, havy armor (mashinke, topovi, zolje, bazuke,  Smile )
Owl: padobranac i spijun (skoro svaku misiju pocinjete iskakanjem iz aviona i pravrenje cool akrobacija dok pucate pushkom kroz vazduh ubijajuci pri tome teroriste koji pokusavaju da vas sprece u sletanju)
Sto se njegovog naoruzanja tiche, on sadrzi klasicne spijunske igrackice (pistolj sa prigushivacem, pusku sa istim, vise vrsta snajpera sa istim... i jednu cool pushku koja moze da puca iza uglova  Smile )
Od operme je opremljeniji od Raptora sto se tiche stealth moda (postaje nevidljiv kao predator) onda za termal, nigh i sonar vision (termal- toplota tela, night- zelekasti vid u mrkli mrak, sonar- prikaz tajnih prolaza i predmeta iza predmeta)

Igrica je pravljenja u neku blisku, hmmm.... mozda malo dalju budocnost pa se pored health-a punite i energijom koja Raptoru sluzi kao shtit (armor) a Owl-u za koriscenje gore navedenih modova.
Uz oruzje koje je extra extra nalazi se i mnog korisnih spravica (flash bomba, granade, MB - , MB + i jos mnogo toga)
Svaka bombca ima svoje karakteristike i sjajno dopunjuju efekte grafike (MB su magnete bombe koje privlache ili odbijaju metalne predmete)

Svejedno, svaki veci predmet u igrici moze vam posluziti kao zaklon pritiskom na taster shift (vec podeseno ali se moze prometniti) iz koga mozete pucati sa strane, preko ili cak nasumicno (rafalom iznad glave)

Igrica je stvarno strava i ostavlja predivne utiske, tako da imam osecaj da joj umanjujem vrednosti kada pokusavam da je opishem. Probajte i uverite se sami.  Smile

P.S. Igrica nema shifre  Smile odnosno ima samo kada se otkljucaju na kraju u svom sklopu, tako da je zanimljivo muchiti se oko nekih delova.]
P.S. Nedajte da vas trenig (na samom pochetku pokoleba) posto zna da bude izuzetno tezak  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Thug it out 'til we get it right

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1538
Zastava Perlez
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson w810i
Gde je naci???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Pa ovaj... teshko pitanje, iz razloga da je vecina prodajnih mesta ukinuta zbog bavlljenja piraterijom. Smile
Ja sam ovu igricu dobio proshle godine za rodjendan...

Ne znam link gde ima da se skine full verzija  Smile

Inache, ako nisam spomneuo, igrica je pucacina iz treceg lica, s' tim da se lik nalazi malo vishe sa leve strane i oslobadja se pogled na desnoj stranoj ekrana (ili obrnuto prilikom okretanja).
Naravno, svako oruzje poseduje nishan preko koga mozete da se nakratko prebcite u prvo lice (kazem na kratko, jer je tako nezgono da se brzo krecete a sluzi za vecu preciznost)


Napomene Zaboravio sam da napomenem (pa mi glupo da pishem novi post) ali u igrici je moguce voziti pojedina vozila kao sto su: motorne sanke, dzip, gliser, hmmm... ono cudo sto ide i po vodi i po kopnu (neki cm iznad zemlje, to ima Raptor) itd.
Moguce je i upravljati onim fixiranim topom koji uglavnom koriste neprijatelji (ali ako skinete mitraljesca, sto da ne?)  Smile
« Poslednja izmena: 02. Jul 2006, 13:04:49 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


You will die soon or later!!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
SonyEricsson k300i
Svakom bi preporucijo Oblivion naravno mora da ima jaku konfiguraciju i Ghost Recon Advance Warfighter naravno nju ne
mozete igrati ako nemate najbolji komp u komsiluku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Veliki pozdrav!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson K 750i
Razumeo sam da se radi o igricama svih zanrova. Jedna od preporuka je Vietcong(prvi deo). Black Hawk Down takodje. To kazem iz razloga sto se te igrice mogu igrati na kompj. koji imaju graficku 9200 ili slicnih kvaliteta. Morate priznati da puno njih nece odigrati neke zahtevne igre na svom kompu dugo,dugo vremena.  Smile
IP sačuvana
social share
Dejan Brankovic
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Thug it out 'til we get it right

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1538
Zastava Perlez
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson w810i
Stari dobri vietcong,presao sam ga 3 puta,dok expanziju nisam uspeo ni jednom! ! ! ! Ima neka gubava misija kada trebas da se sunjas a to je ne moguce uraditi jer zuca ima svugde! ! ! !
kakav je vietcong2? ? ? Imam ga ali losa mi graficka pa ne mogu da igram! ! ! ! Smile Smile Smile Smile Smile
uskoro kupujem 6600 nvidia,pa cu igrati! ! ! !



[Edit by 3EBC: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 07. Jul 2006, 19:06:18 od 3EBC »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Vietcong mi se svidja ali ima jedna ruzna misija po tunelima gde imate 4-5 onih svetlecih stapova ali ne svetle dok se ne prelome i ne bace, a tunel je dug dug dug... tako da bez shifara nema pomoci. (barem za mene)
Black Hawk Down posedujem (Delta Force ima u naslovu) i mada ga nisam igrao covek od koga sam ga nabavio kaze da je dobar. Smile

Takodje mi je dao i neki Black Hawk Down - Team Sabre (dodje mu kao neki nastavak ali ga nisam igrao)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Thug it out 'til we get it right

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1538
Zastava Perlez
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson w810i
Vietcong mi se svidja ali ima jedna ruzna misija po tunelima gde imate 4-5 onih svetlecih stapova ali ne svetle dok se ne prelome i ne bace, a tunel je dug dug dug... tako da bez shifara nema pomoci. (barem za mene)

Na dugmetu L imas baterijsku lampu tako da ti sifre ne trebaju za te tunele!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 574
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.