Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Дочек премијера Лукшића у Пљевљима  (Pročitano 4145 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Kad ja tamo, a ono, medjutim.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1733
Zastava u kuci
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
Shaka razularenih i promrzlih gorstaka ... nista drugo ....
IP sačuvana
social share
Aoccdrnig to a rscheearch at an Elingsh uinervtisy, it deosn't mttaer in
waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the
frist and lsat ltteer is at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses
and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae we do not raed
ervey lteter by it slef but the wrod as a wlohe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Samsung SGH-E590
Shaka razularenih i promrzlih gorstaka ... nista drugo ....
Djukanovicev narko kartel...slazem se.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia N95
Roki,nije bas tako ko sto ti mislis.Kapiram ja da oni imaju vlast,ali se vecina ljudi u Crnoj Gori slozi oko jednog - Hvala Bogu sto su oni,a ne gospoda iz opozicije.

Vise navrata sam govorio,tu opoziciju ne bih glasao pa da mi je licno caca predvodi.Toliko laprdala koji iz dana u dan mlate praznu slamu,pa ih vjerovatno ni oni kuci ne kapiraju bas najbolje.

Govore i podaci o 'demonstracijama' u glavnom gradu.Pocevsi od onih smijesnih studentskih (citas politickih) preko ovih zadnjih za struju,gdje je bilo "10 000" ljudi  Smile  pa nije bilo ni pet.

Sto se tice gospode iz Pljevalja,ne znam kako ih nije mrzelo da pored toliko problema usred vanrednog stanja i nevremena kojim je dosta pogodjen njihov grad,budu poltroni opozicionih komicara.

Sto se tice Luksica,moze svaki objektivan i neutralan covjek da kaze samo da je gospodin,vrlo ucen i pametan covjek.Mogao je laganini da ode i da ih ne jebe 2%,al je dokazao neke stvari.
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Roki,nije bas tako ko sto ti mislis.Kapiram ja da oni imaju vlast,ali se vecina ljudi u Crnoj Gori slozi oko jednog - Hvala Bogu sto su oni,a ne gospoda iz opozicije.

Vise navrata sam govorio,tu opoziciju ne bih glasao pa da mi je licno caca predvodi.Toliko laprdala koji iz dana u dan mlate praznu slamu,pa ih vjerovatno ni oni kuci ne kapiraju bas najbolje.

Govore i podaci o 'demonstracijama' u glavnom gradu.Pocevsi od onih smijesnih studentskih (citas politickih) preko ovih zadnjih za struju,gdje je bilo "10 000" ljudi  Smile  pa nije bilo ni pet.

Sto se tice gospode iz Pljevalja,ne znam kako ih nije mrzelo da pored toliko problema usred vanrednog stanja i nevremena kojim je dosta pogodjen njihov grad,budu poltroni opozicionih komicara.

Sto se tice Luksica,moze svaki objektivan i neutralan covjek da kaze samo da je gospodin,vrlo ucen i pametan covjek.Mogao je laganini da ode i da ih ne jebe 2%,al je dokazao neke stvari.

Шта си ти, неки ДПС-овски полтрон? Осилила се банда дукљанска... Смета им СПЦ у Црној Гори, па би сад да протерују и свештенике у Србију... А да се којим случајем примило секташко семе распоп-Мирашове цркве, све би било ок... Неће им то проћи ни силом, никад. Не само на северу...

Притисци на Србе у Црној Гори не престају, како од стране криминалне владајуће олигархије, тако и од острашћених зеленаша, квази-Црногораца и "дукљанских интелектуалних кругова". Ревизија је нешто што је у Црној Гори актуелно већ дуже време, дакле не мењају они само садашњост и будућност... већ би и прошлост, а у пракси су ти смрадови још конкретнији. Познато је свима са каквим малверзацијама су се служили у протеклој деценији, а перфидно се служе и дан данас.

Просто невероватно у ком обиму је још увек у медијима заступљена та љигава пропаганда усмерена против свега што има везе са Србима, поготово на државном јавном сервису, како манипулишу и лажу, изврћу историјске чињенице и за дневно-политичке потребе, а успут пљују и на Србију "која је одговорна за сво зло које нам се десило".

Горанац, колику год моћ имали ти твоји осиони и бахати криминалци који воде ту срамну "државу" и колико год ударали на идентитет Срба у Црној Гори, никада та багра неће, нити може наметнути своју секташку цркву, као и свој погани језик, барем не Србима, а ни оним Црногорцима са кичмом.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Shaka razularenih i promrzlih gorstaka ... nista drugo ....

некако ми буде жао кад овако на теми неко бане с једним постом па нестане нетрагом и никад се више не појави ... чита се ал без муда да се остане образложи и брани свој став.

бајдвеј ... ти горштаци су један од разлога што је и даље делу Срба прва асоцијација на Црну Гору, чојство, јунаштво, Српска Спарта ил захвалност за оно на Мојковцу ... а не Монтенегро, Мило, шверц цигарета и већа банана од државе него ли ова мучена Србија ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Shaka razularenih i promrzlih gorstaka ... nista drugo ....

некако ми буде жао кад овако на теми неко бане с једним постом па нестане нетрагом и никад се више не појави ... чита се ал без муда да се остане образложи и брани свој став.

бајдвеј ... ти горштаци су један од разлога што је и даље делу Срба прва асоцијација на Црну Гору, чојство, јунаштво, Српска Спарта ил захвалност за оно на Мојковцу ... а не Монтенегро, Мило, шверц цигарета и већа банана од државе него ли ова мучена Србија ...

Фини Монтенегрини, софистицирани и либерално оријентисани... Када неко у Црној Гори покуша да брани елементарно људско право на постојање, када брани идентитет... по аутоматизму му се пришива да је ретроградан и да наводно просипа неку заосталу пропаганду која се коси са њиховим секташким "вредностима".

То су обични мекушци ј3ма, продају се за шаку евра и пљују сами себе, али није ни то од јуче, тај идеолошки инспирисан процес су започели њихови претходници пре неких седам деценија, сада дукљански синови довршавају посао.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
знам знам  Smile

иначе некако више волим Монтенегрингоси него Монтенегрини ... мање је ... метросексуалан назив Smile Smile
« Poslednja izmena: 15. Feb 2012, 23:56:21 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Јесте, али ови метросексуалци сами себе тако зову... Smile

Монтенегрингоси му дођу као "Гоространци"... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
знам ... вива веро Монтенегро фазон  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
mob
Nokia 
Citat
Polako, tek je ovo mala pukotina u krhkom sistemu Djukanovske epohe

Krh sistem?Pukotina? - Mislim da si pobrkao loncice.

I skandiranje Luksicu da je lopov i ustasa,je vrlo smijesno i politicki lose organizovano.Opozicija,opet smijesna.

Pre ce biti da su se otvorili poklopci davno kuvane vladajuce političke papazijanije koja se počela kvariti i kiseliti i zrela je za prosipanje, pošto u ovakvom sastavu i svinjskim pomijama nisu dosledne Smile. Slažem se da vređenje bilo kakve vrste nije pravo sredstvo za političku dezisekciju i deratizaciju, ali kada nekog do te mere isprovociraš i stavljaš mu do znanja da želiš uništiti sve elemente njegovog korena i identiteta, nije čudo da se u nekom probudi bes koji je praćen i takvim teškim rečima. Pre bi se trebao gosin Lukšić preispitati da li baš toliko daleko može ići sa provokacijama i sa sistemskim demoralisanjem svog političkog miljeja Smile 
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.