Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:22:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prekid trudnoće pilulama  (Pročitano 24128 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Nista vise do totalnog hormoskog poremecaja i bombardovanja sistema muskim hormonima , koliko sam ja informisan. Cak mislim da je visak hormona u trudnoci malo dete za ovo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
... bolje su od abortusa, u svakom slucaju

i naravno da se podrazumeva da pilule za dan posle nisu kontraceptivna metoda, vec se koriste samo u krajnjoj nuzdi  Smile
sto ce reci sto redje to bolje, a naravno najbolje nikad
... ali ako se dodje u situaciju ili- ili, nema tu mnogo filozofiranja i lamentiranja nad ubistvom zigota, stetnosti po organizam i sl.
podjimo od sebe, lako je suditi i osudjivati
momci neka se zapitaju da li zele dete, a i devojke takodje... kao sto rekoh, nije sve u nemarnosti, moze se desiti i da pukne kondom
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
prekid trudnoće mi je neprihvatljiv.
na bilo koji način da je urađen.
ja nisam do sada,a ni sada,željela dijecu.
prema tome,dijete ne može niko da mi napravi,ako ja to ne želim.
ako već volim i želim da vodim ljubav,onda bih trebalo i da budem svijesna odgovornosti koji taj čin nosi sa sobom.
ne želim dijete?
milion je načina da se zaštitite koja su jednostavna,laka i jeftina...pristupačna svakome...


ok.
između pilula i klasičnog abortusa...pretpostavljam da je lakša varijanta pilulica,ali po meni je izhod isti.
neodgovornost.
bez ikakve potrebe.
i patnja.
opet bez ikakve potrebe.
Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
Видим да се многи овде интересују за абортус и зачеће те сам одлучио да поставиом укратко презентацију о томе.
« Poslednja izmena: 30. Okt 2006, 23:36:34 od Joca_jox »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile aha, lepa slika, samo se ne zna sta prezentuje
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Joco,

Ti zaista nemas nikakvu svesnost o odgovornosti i posledicama koje moze da ima rodjenje jednog novog ljudskog bica. Znaci humanije je da se rodi u porodici bez jednog roditelja ili gde je otac alkoholicar ili da se rodi sa neizlecivom bolesti i kao posledica svega ili da umre u mukama tokom prvih 10 godina zivota ili da ceo zivot nosi psihicke traume zbog maltretiranja u detinjstvu ili da bude ostavljeno u kanti za djubre po rodjenju.

Postoji ogromna socijalna i ljudska odgovornost u donosenju novog ljudskog bica na ovaj svet. Ono sto ti pricas je biologija, kao da mi ne znamo da zivot deteta pocinje od trenutka zaceca i o tome kako se formiraju parovi hromozoma - svi smo mi to ucili u srednjoj skoli iz bilogije. Problem nije bioloske prirode vec socijalne.

Drzava i crkva ce se uvek boriti protiv abortusa jerjednima trebaju ljudi da bi placali porez a drugima da bi isli u crkvu - ali te ljude niko ne pita kako se osecaju zbog traumaticnih iskustava u detinjstvu niko se ne zapita zasto deca od 13 godina izvrsavaju sve vise samoubistva. Bitno je da ih rodimo - a sta ce onda da bude nikom nista.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
Joco,

Ti zaista nemas nikakvu svesnost o odgovornosti i posledicama koje moze da ima rodjenje jednog novog ljudskog bica. Znaci humanije je da se rodi u porodici bez jednog roditelja ili gde je otac alkoholicar ili da se rodi sa neizlecivom bolesti i kao posledica svega ili da umre u mukama tokom prvih 10 godina zivota ili da ceo zivot nosi psihicke traume zbog maltretiranja u detinjstvu ili da bude ostavljeno u kanti za djubre po rodjenju.

Postoji ogromna socijalna i ljudska odgovornost u donosenju novog ljudskog bica na ovaj svet. Ono sto ti pricas je biologija, kao da mi ne znamo da zivot deteta pocinje od trenutka zaceca i o tome kako se formiraju parovi hromozoma - svi smo mi to ucili u srednjoj skoli iz bilogije. Problem nije bioloske prirode vec socijalne.

Drzava i crkva ce se uvek boriti protiv abortusa jerjednima trebaju ljudi da bi placali porez a drugima da bi isli u crkvu - ali te ljude niko ne pita kako se osecaju zbog traumaticnih iskustava u detinjstvu niko se ne zapita zasto deca od 13 godina izvrsavaju sve vise samoubistva. Bitno je da ih rodimo - a sta ce onda da bude nikom nista.
Sve je bolje neo ubistvo.
Evo ovde sam postavi u pdfu sve na tu temu
http://forum.burek.com/index.php/topic,156013.40.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Pricas o ubistvu i fizickoj smrti - veruj mi - ti ne znas znacenje reci ubistvo.

I cisto tehnicke ispravnosti radi - zivot pocinje radjanjem a ne zacecem - tu mislim da celokupan formiran zivot duhovni i fizicki.

Bijes bitku za zivot a ustvari vodis bitku protiv zivota i ne znajuci za to.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.5
postoje pilule dan posle koje nikako ne smeju da se koriste kao pilule za preventivu...
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
postoje pilule za dan posle koje nikako ne smeju da se koriste kao pilule za preventivu...

ovo je sustina.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:22:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.