Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pregled korisnih UIQ 3 Symbian aplikacija  (Pročitano 34541 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
CaptureIt Ovo je screenshot app sa nekim extra opcijama, kao sto je izbor formata slike(jpeg, png, bmp, gif).

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

scr_1.gif
(17.37 KB, 165x220)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
VirtualRadio  Free basic version out for the Nokia S60 3rd edition and Sony Ericsson UIQ 3 phones!

VirtualRadio now comes as a free version which contains a moderate amount of advertising. Enjoy and tell your friends!

Easy to download:
Just type www.vradio.org in the browser of your mobile phone and download the software to your phone.

Please make sure you have either a S60 3rd edition or a UIQ 3 phone. Some Nokia S60 2nd editon are supported too.Overview
VirtualRadio brings Web radio stations to your phone.

VirtualRadio connects to the Internet through your mobile phone operator's network and links to more than 700 radio stations from all over the world.

If you have a very modern phone, you can directly connect to the Internet by using Wi-fi (WLAN or hotspots) and you can hear radio without being charged by your mobile phone operator.

In 2006 VirtualRadio has become the standard MP3 Web radio player for mobile phones.


Click and Play!
VirtualRadio is based on one single basic functionality: playing a given set of Internet radio channels. Just start up the player and it immediately starts playing audio. There is no need to define play lists or find and type in URLs.

All you have to do is select from a given set of channels: Click and play! It’s easy!


Radio Stations
Continually new radios stations will be added to VirtualRadio. If you can not find your preferred radio station among the selected stations, tell them! We are more than happy to inlcuded your preferred radio station into VirtualRadio!


System Requirements - Supported Phone Types
VirtualRadio at he moment runs only on mobile phones with Symbian Operating System. VirtualRadio runs on Nokia S60 phones, SonyEricsson UIQ, Motorola, Siemens SX1, BenQ, Arima and Sendo X.Connection
To play VirtualRadio, you will need to have a working Internet connection from your mobile phone to your mobile phone operator's system. Make sure that have defined the Access point correctly. Rather use an "Internet" than a "WAP" access point. If in doubt ask your operator!

VirtualRadio is a typical 3G application, but it can also be used on GPRS and EDGE networks.


WARNING!
Listening to VirtualRadio will create a lot of download traffic! If you are not having a "flat rate" payment plan or if you are not using modern phones' Wi-fi capabilities, the unlimited download of sound can become very expensive very quickly! If in doubt, ask your operator!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

capture0006.png
(36.49 KB, 240x320)
capture0007.png
(31.47 KB, 240x320)
capture0008.png
(36.36 KB, 240x320)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
KD Player v0.8.3

For uiq3 p990 m600 p1 w950 w960
"KD Player" is an ENGLISH java-MP3 player for mobile phones supports all audio and video formats supported by your phone.



The application is superior (better) to the standard phone player. In addition to the standard playback (Play, volume, skip, shuffle, repeat) program has the following characteristics :


1. Support ID3-tags.
2. Creating and editing own MP3.
3. Sorting tracks by the album, artist, name, etc.
4. The folders to be scanned for the presence of files (for the moment search subfolders is not supported by lower quantity of requests for a phone reading the file system).
5. The music library, which is constantly updated.
6. The play and rewind the video (may depend on your phone).
7 . The work in the background (for Sony Ericsson phones
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
LongCuts 0.4 U ovoj verziji najzad sve radi savrseno na M600, ulazi se u oznacenu aplikaciju samo jednim pritiskom na taster, cak i u standby rezimu! Smile LongCuts is a UIQ 3 utility which binds launching of applications to predefined hotkeys.

Instructions
Start LongCuts. You will be presented with a list of applications. Scroll to the app of your choice. With the selection bar over the app name, press and hold your chosen hotkey on the qwerty keypad for a second or two. When binding is complete the application name will dim and the defined key will appear next to it. With LongCuts running in the background and the phone in Standby mode, pressing the defined hotkey at any time will invoke the desired app.
LongCuts should be signed with you own certificate.

All versions of the application on the site are functional till 1.1.2008. Come back to the site for updates.


Version 0.4

    * Fixed various problems with text entry. Both keypad entry problems on Standby screen and HWR entry problems in other applications.
    * Fixed the problem with shortcuts on Standby screen. Now it works without holding Alt.
    * Had to refuse from usage of Alt+key and Shift+key combinations for shortcuts.
    * Fixed the problem with Unbind command being invisible on p990.
    * Added new command Refresh app list.

Version 0.4 is not compatible with previous versions' configuration files. So you have to run Unbind All prior to install or uninstall previous version of Longcuts.

Version 0.3

    * "Unbind" command was moved from "More" command group to central soft key position.
    * "Exit" command was moved to the bottom of "More" command group.
    * Confirmation request was added for "Unbind All" command.


Version 0.2

    * LongCuts is marked as system app. This should prevent the LongCuts from being closed by the sytem on low memory.
    * Application ID (UID) of the LongCuts was changed. Because of this version 0.2 is not compatible with 0.1 and older version should be uninstalled before proceeding with upgrade. This was done to avoid potential problems in future.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC HD2
Avaj, jel probao neko "rotateMe_UIQ_BETA_unsigned"?!? Radi li ovo na ovoj platformi?
Ah da, koja verzija "SHAPE.Services.IM+" radi neograničeno i dobro na ovoj novoj UIQ platformi, jeste li probali?!? Ja imam neku v3.64, no ne i na čemu isprobati.
« Poslednja izmena: 21. Sep 2007, 17:52:03 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Avaj, jel probao neko "rotateMe_UIQ_BETA_unsigned"?!? Radi li ovo na ovoj platformi?
Ah da, koja verzija "SHAPE.Services.IM+" radi neograničeno i dobro na ovoj novoj UIQ platformi, jeste li probali?!? Ja imam neku v3.64, no ne i na čemu isprobati.
Skoro nikada ne koristim instant messenger-e, pa zasad nemam instaliran nijedan, iako imam instalacije na kompu. RotateMe ne radi na m600, tj. mogu da otvorim program, ali ne moze da odradi ono za sta je napravljen... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC HD2
Oki doki, ja nisam ni imao vremena da tragam za M600 kada ga već nema u obližnjoj radnji u gradu a vidim da mu i cena opada( Smile) što je odlično, no voleo bih da rade sve aplikacije koje i postoje. Na kraju krajeva rotateME nije ni bitan, ali IM+ sigurno mora da šljaka ... Btw. kupujem ovaj M600i sigurno čim naletim na isti!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
HTC 
Btw. kupujem ovaj M600i sigurno čim naletim na isti!
I ti prelazis na UIQ OS?? Sta se ovo desava sa clanovima Burek foruma  Smile ? Ja sam narucio P1 u Becu i ocekujem za 10-15 dana...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC HD2
Btw. kupujem ovaj M600i sigurno čim naletim na isti!
I ti prelazis na UIQ OS?? Sta se ovo desava sa clanovima Burek foruma  Smile ? Ja sam narucio P1 u Becu i ocekujem za 10-15 dana...
Ja sam za povoljno, + imam i želju za promenom i isprobavanjem. Smile Kada vidim cenu od svega 155€ za uredjaj sa ekranom osetljivim na dodir i UIQ OS-om stvarno ... šta reći osim aplaudirati. Smile Sećam se samo koliko su famozni P800/P900 držali visoke cene i to godinama, dok se sada sl., uredjaji nalaze mnogo povljnije(primer P990) i to u trenutku popularnosti. Šteta što ovo nije primer sa S60 serijom.
Btw. ja u Beču nisam naleteo na "povoljno", tamo je sve duplo skuplje nego kod nas što se tiče mob. telefona Smile ... Vidim da P1 vredi 399€ kod nas, za koliko ga dobijaš iz Austrije?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
HTC 


Btw. ja u Beču nisam naleteo na "povoljno", tamo je sve duplo skuplje nego kod nas što se tiče mob. telefona Smile ... Vidim da P1 vredi 399€ kod nas, za koliko ga dobijaš iz Austrije?!?

Dobijam za 414 €... Nasao sam neku dobru kombinaciju, telefon je full pack sa svim pripadajucim mu dodacima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.17 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.