Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pregled korisnih java aplikacija (review)  (Pročitano 71666 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
LyricShow Player Zanimljivo! Smile LyricShow Player, lyrics synchronous music player, shows you the lyrics while playing music files. Popular audio file formats like mid/imy/amr/wav/mp3/aac/3gp and mp4 are supported. Besides, you can read E-books while listening to music.LyricShow Player runs song lyrics synchronously, and enables to show E-books in parallel. This program took the first place at "Java Masters 2006"-Contest.
Zašto li se ti ovde čudiš?!?
Ovaj plejer je predstavljen još pre 6 meseci i tada niko nije ni komentarisao isti: --> http://forum.burek.com/index.php/topic,75026.msg2181390.html#msg2181390
http://forum.burek.com/index.php/topic,75026.msg2181460.html#msg2181460
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
HTC Bravo
Cudim se jer,iako sam cuo za player(ne na ovom forumu),nisam znao za formate koje podrzava,i  za citanje E-books.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Cudim se jer,iako sam cuo za player(ne na ovom forumu),.....
Hehe, pa zato vidiš ja i postavio sveobuhvatnu temu o muzičkim plejerima, jer se sve skupi lepo na jednom mestu i ne može se promašiti ... Samim tim, trebao si da je prelistaš malo bolje i saznao bi "na ovom forumu" o dotičnom plejeru sa linkom ka extra informacijama o njemu koji na žalost danas više nije u funkciji, no.... tako je to kada niko ne čita ono što piše u objedinjenim temama od početka ...! Smile

Well ... da se vratimo na temu. Ovo je odličan muzički plejer za reprodukciju karakoe(.kar) fajlova koji naravno nose tekst pesme pride i lepo reprodukuje i teks i samu karaoke numeru na kompatibilnim telefonima:

Karaoke.Player.V0.1.S60.J2ME

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

8639.gif
(1.77 KB, 180x209)
« Poslednja izmena: 04. Maj 2007, 17:11:33 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Posto sam najzad nasao malo slobodnog vremena,red je da odgovorim na prozivku! :[115]:Pre nego sto sam postavio info o doticnom player-u,isao sam naravno na opciju "pretraga",koja mi na upit "LyricShow" nije dala niti jedan rezultat.Ti si spomenuo kako je sve objedinjeno na jednom mestu,tj. u temi o player-ima za s60 platformu,medjutim,nije mi palo na pamet da,nakon izvrsene pretrage citavog foruma,koja je dala 0 rezultata,jos i prelistavam temu namenjenu jednoj drugoj paltformi,tj. Symbian s60.Pa cak i da sam nasao player u temi do koje si ostavio link,opet nije zgoreg ponovo predstaviti isti player,ovog puta u temi koja je i namenjena upravo java app(jer ce neupuceni korisnik java telefona pre procitati ovu temu nego onu namenjenu s60 app)... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
........Ti si spomenuo kako je sve objedinjeno na jednom mestu,tj. u temi o player-ima za s60 platformu,medjutim,nije mi palo na pamet da,nakon izvrsene pretrage citavog foruma,koja je dala 0 rezultata,jos i prelistavam temu namenjenu jednoj drugoj paltformi,tj. Symbian s60......
To je jedina tema koja objedinjava muzičke plejere i ti nisi našao razloga da baš i nju pogledaš?!? Ja bih recimo prvo baš takvu temu pročitao pa sve ostalo jer se vrlo lako može izvesti zaključak da i java aplikacije "pašu" na S60 platformu i da kada se govori o S60 ne govori se samo o .sis ili .sisx već i o .jar aplikacijama! Smile
No, uzimajući ovu sadašnju temu u obzir, potpuno si u pravu da je mesto predstavljanju svih Java aplikacija baš u njoj tj., ovde kada je već formirana!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Lepo sto smo se slozili! Smile
« Poslednja izmena: 05. Maj 2007, 04:35:19 od wayfaringpilgrim »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
HTC Touch Pro
jel neko probo google talk i gmail u javi
ja sam probo par na w810 ali nisu radili, uopste ne mogu ni da se ulogoujem
zna li neko u cemu je caka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
HTC Bravo
Pretpostavljam da nisi odradio ono sto je neophodno - omogucavanje pop3 pristupa(preko kompa se ulogujes u svoj Gmail,i enable-ujes pop3 pristup)?Za Google talk ne znam kakva je procedura - ne koristim ga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
scanR Scan, Copy and Fax  Platforms: Java (J2ME), Symbian.Dakle,postoje 2 verzije:Symbian i J2ME,samo ime govori cemu sluzi: scanR turns your camera phone into a scanner, copier and fax. Scan business cards, fax documents and capture whiteboard notes.scanR requires data connectivity from your wireless carrier, which may charge additional fees. If you use scanR often, we recommend you get an unlimited data plan.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

6744.jpg
(14.37 KB, 200x236)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 389
Zastava n.s
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple galaxy P1000
scanR Scan, Copy and Fax Platforms: Java (J2ME), Symbian.Dakle,postoje 2 verzije:Symbian i J2ME,samo ime govori cemu sluzi: scanR turns your camera phone into a scanner, copier and fax. Scan business cards, fax documents and capture whiteboard notes.scanR requires data connectivity from your wireless carrier, which may charge additional fees. If you use scanR often, we recommend you get an unlimited data plan.
da li to moze da se stavi na samsunga d-600 i d-900 i kako,da li je neko probao i da li radi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.243 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.