Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: pregistracija sa crnogorskih tablica  (Pročitano 1162 puta)
19. Nov 2006, 23:42:40
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61244
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.51
Ne znam da li je tema vec otvorena,ali zanima me vase misljenje o ovoj temi.Stvar je vrlo je kompleksna iako razumem potrebu pojedinaca da resi svoj problem oko prevoznog srestva,ali sta cemo sa svim onim ljudima koji su legalno uvezli svoj auto sa motorom euro 3 i za njega drzavi platili sve dadzbine,jer se to nama salje poruka da zakon ne mora da se postuje jer ce ako se pojavi problem doci velja i sve resiti za 300 eur.zakon je takav i mora da se postuje zbog dobrobiti svih nas,jer svako varanje istog ide na stetu velikom broju ljudi i ako u tom momentu toga mozda i nisu bili svesni,ima jos toga ali me zanima vase misljenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Nema problema, neka Velja plati za sve njih dazbine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61244
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Pa hteo bi da prodje jeftinije fok je jos uvek na vlasti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5695
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Samsung S3Neo
Ja vozim auto na CG tablice, i ne opterecujem se mnogo sa time da li ce ili ne biti preregistracije. Zasto bi se onda oterecivali vi koji nemate taj "problem".
U pravu si za to sto kazes za dazbine, ali ima masa ljudi koji nisu mogli finansijski da isprate da kupe auto sa Srpskim tablicama pa su se odlucili na drugu opciju to jest CG tablice.

Moj auto je golf 3 "92 godiste sa servo volanom,alarmom,podizacima stakla...

Mogao sam da biram izmeju juga ili neke kante koju bih morao svake druge nedelje da nosim na servis i ovoga. Odlucio sam se za bolju varijantu.
Da sam imao finansija u tom momentu kupio bih auto na nase table, ali kao sto rekoh gore imao sam dva izbora. Ili neku kantu od auta ili cg tablice.
U mojoj saobracajnoj ne pise Bugarska, Rumunija ili neka tamo drzava vec S i CG  isto kao i tebi ili bilo kome ko vozi auto na bg, ns ili neke druge table.
Auto sam ja uvezao iz Nemacke, registrovao u cg i vozim ga na punomoc. Za sada nemam problema u saobracaju sa policijom.
Da li ce biti ili ne... Videcemo..
Tvrdnje da su svi oni koji su kupili auto sa euro 3 motorom budale ako nama dozvole preregistraciju su po meni obicna glupost, mada svako ima prava na svoje misljenje.
Naglasavam: Moj automobil kao i vecine ostalih je registrovan u Crnoj Gori, dok je CG bila sastavni deo Republike Srbije i Crne Gore, nakon razdvajanja je Srbija pravni naslednik svega tako i ovoga..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
ako se da da preregistruju,onda da se dozvoli jedno godinu dana slobodan uvoz stranaca uz istu cenu registrovanja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5237
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 6680
samo se ti nadaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Motorola C450
Od toga nema ništa, šta smo mi, budale, pa plaćamo sve regularno? Smile
IP sačuvana
social share
Lepota je prolazna, zato sam ja glup!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
ne nadam se ja samo kazem kakvo nam je drustvo.kupuju glasove za izbore,zna se.da nisu izbori,mislis da bi spominjali? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ја немам тај проблем, имам други, не бих сада о њему, али сам ЗА да се људима дозволи пререгистарција. Мислим, ако су већ дозволили да региструју на ЦГ, и ако су људи возили, и ако смо били једна држава, ту више нема шта да се прича, направе таксу и прође.... Обзиром да су избори на прагу, и да је таквихувоза било 1997, 2000, 2001, 2005 на Косово, шта је сада проблем?
Мислим, од самог почетка је идиотска политика, као усклађују законе са ЕУ, увоз је слободан, али евро 3. Французу нико не брани да увезе Голф2 из немачке, плаћа мало више таксе, и то је то. Мислим, све је у држави у екстра стању, само сметају аути. И опет су Срби испали глупи, Бугари узимају паре, и возе се, Црногорци још паметнији, знају да ће ти аути у Србију, даозволе увоз, наплате од 1100 до 2500 евра по ауту, паре у буџет, а кола по Србији. Регистрација, паре опет у ЦГ, а кола и даље у Србији. И шта ако забране, где ће та кола? Опет по двориштима, отпадима и речним коритима по Србији. Само наша власт глуми екологе, а контраефекат добисмо. Ако се вози 100 000 аута на ЦГ, а за сваки је дато бар 1000 евра на ЦГ табле (а давано је и више, зависи од кубикаже...) то је 100 000 000 евра,јарачунам, које су узели црногорци, а нама шипак. А да је од почетка дозвољен увоз, те паре би ушле у Србију, па можда би могли чак и путеви да се асфалтирају, да се покрене производња те фамозне уаставе 10, да се подигне нека болница, неки станови, много је то пара. Чињеница је да и дан данас возила улазе на ЦГ табле у србију, да се пишу уговори на датуме пре отцепљења, да паре опет иду у ЦГ, и да смо ми и даље овце, јер у Србији се све може, само да се увезе ауто, не може....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61244
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Od kako pratim auto svet a to je od ranih 80-tih godina automobil je kod nas prestavljao luksuz,roba koja je bila privilegija samo onih koji su mogli platiti skupe dadzbine i onih koji su bili u bilo koja vremena privilegovani i vozili su mutne automobili a svima nama su nametali neke price o razvoju domaceg auta,nase industrije,kao o nekom patriockom cinu.Prodjosmo ovih godina mnogo stosta ratove,gubitak zemlje siromastvo,tranziciju i totalnu promenu ekonomskog,politickog i vrednosnog sistema,ulazak u novi vek a kod nas je automobil i dalje ostao luksuz ,luksuz da bi se stitio projekat koji se nije menjao od kraja 70-tih godina,projekat koji je ogledalo nase drzave.I sta nam sad ostaje da se zalimo evropskom sudu za ljudska prava,da nam omoguci da i kod nas auto bude normalna stvar za osnovne potrebe ljudi.Nadao sam se da ce zbog insistiranja EU nesto promeniti ali nista lolbi zastave je toliko jak da nista ne da,ne da jer rezervni delovi za zastavu se prave ko ludi jer zastave se non stop kvare i proizvodjaci ubiraju veliki profit i sto bi oni to sad gubili,navodno omogucujuci nama da biramo sta cemo za svoj novac kupiti.Veliki sistemi su prodati ili ugaseni gotovo sve  domace banke odvedene u stecaj i otvorene druge strane ,samo dinosaurus zastava jos uvek ceka svoju novu po nezna se koji put renesansu.Drzava im od nas poreznika placa dugove od nas poreznika placa dugove fiatu,od nas poreznika ocekuju da cemo ih ceo zivot drzati na grbaci,a da pritom celo vreme placamo cenu visokih dadzbina zapusavajuci finansiske rupe nesposobnog menadzmenta zastave.Veliki projekat zastave 10 kako stoje stvari propada,neki videvsi to plasirali su vest da ce se u zastavi praviti grande punto sedan koji ce biti pandam daciji i prilagodjen za manje platezna trzista,ali od toga naravno nista,jer fiat i nerazmislja da ima bilo kakve velike planove sa zastavom i kako stvari stoje taj automobil ce se praviti u fiatovoj fabrici u Turskoj pod nazivom fiat linea i po svemu sudeci pice pravi bum na trzistu kako izgledom tako i cenom,a nama i dalje ostaje da se nadamo da ce neko preko noci prekinuti gvordijev cvor i kao i banke pre neku godinu tako za novu godinu zatvoriti tu rupu bez dna i svima nama omoguciti da razmisljamo o kol;ima kao i svi drugi ljudi u okruzenju i evropi,a i radnicima bi bilo lakse jer bi vec jednom bila prekinuta neizvesnost koja traje vec godinama i imali bi sansu da sto pre pronadju adekvatno profitabilno zanimanje naravno uz delimicnu pomoc drzave,bolje da od tih para koje su namenili propalim projektima daju tim radnicima nego da sve nas drze kao taoce jednog propalog sistema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.