Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predsednik opstine Apatin: Na dzukele nekada lovcima, a sad ne smes ni otrovom  (Pročitano 3527 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Najvise volem ove muske od 180 cm kad krenu u pricu - sta su ti sirovi kerovi krivi

Uzmi brale jedno dijete od 4 godine za ruku, a dijete od 6 mjeseci u kolica, pa kad te okruzi copor dzukela spoznaces sta je strah.
A takvo iskustvo nazalost ima najveci broj zena u mom kraju.

I naravno da one tako istraumirane ne mogu nista dobro da urade za svoju djecu nego na njih prenose strah i nervozu, sto samo dodatno pogorsava situaciju pri svakom sljedecem susretu.

A u Srbiji je uvijek najveci problem sto se zakon ne sprovodi. Da svi vrsi rigorozna kontrola vlasnickih pasa - koji bi svi morali biti sterilisani i cipovani. Hoces da imas ne sterilisanog kera - vazi, plati porez kao odgajivacnica.

Da se ovo sprovede - a svi znamo da nece i mi bi rjesili problem pasa za par godina.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Ja razumem i podržavam da je neko protiv lovljenja ili trovanja pasa. To nikad ne bih dozvolio. Ali mi nikad neće biti jasni ljudi koji su toliko opsednuti psećim pravima da su i protiv uspavljivanja agresivnih i pasa lutalica.

Postoje dve opcije za pse lutalice. Prva je da ih pustiš da se slobodno množe i žive na ulici, stvarajući time rizik po druge pse, po ljude, pa čak i po sebe... i da svakog dana prolaze kroz razne opasnosti, bolesti, glad, muke... i da lutaju tako ceo život. Druga opcija je, da kada prođe neko vreme a psa niko neće da uzme, da se on uspava. Pas više ne pati, ne stvara probleme i opasnost po druge, ne košta više državu, i neće se sutra pariti i napraviti još nekoliko novih živih bića koji će isto tako provesti ostatak života lutajući i mučeći se. Mislim da je svakom ko ima mozak jasno šta je bolja opcija. I ne samo bolja, nego i humanija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Ja razumem i podržavam da je neko protiv lovljenja ili trovanja pasa. To nikad ne bih dozvolio. Ali mi nikad neće biti jasni ljudi koji su toliko opsednuti psećim pravima da su i protiv uspavljivanja agresivnih i pasa lutalica.

Postoje dve opcije za pse lutalice. Prva je da ih pustiš da se slobodno množe i žive na ulici, stvarajući time rizik po druge pse, po ljude, pa čak i po sebe... i da svakog dana prolaze kroz razne opasnosti, bolesti, glad, muke... i da lutaju tako ceo život. Druga opcija je, da kada prođe neko vreme a psa niko neće da uzme, da se on uspava. Pas više ne pati, ne stvara probleme i opasnost po druge, ne košta više državu, i neće se sutra pariti i napraviti još nekoliko novih živih bića koji će isto tako provesti ostatak života lutajući i mučeći se. Mislim da je svakom ko ima mozak jasno šta je bolja opcija. I ne samo bolja, nego i humanija.
Jbg, objasni ti to debilu koji ode u sinteraj i uzme psa i pusti ga ponovo na ulicu. Jer eto, nece da se brine o njemu al mu zao da pas bude u sinteraju al nikako da promisli pa vidi da mu je mnogo gore na toj ulici.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
У свом граду имам гомилу керова у самом центру. На десетине их пролази сваки дан. Лају само на кола и никог никад нису ујели. Зашто? Зато што их људи хране, мазе итд. Сваки од тих керова пође за мном кад прођем туда. Онај који уједе човека, тај је од истог некада злостављан. Постоје агресивни керови, агресивне врсте то јест, али такви не шетају улицама. Мада све више верујем да агресивне и мање агресивне врсте не постоје, него да је све до човека.

Углавном више је керова изгубило живот од човека него човек од кера. Овог идиота нећу да коментаришем.

Иначе поређење прехрамбене индустрије са керовима и мачкама је нешто блаже размишљање од овог због ког је отворена тема.
I nije te sramota što ti po centru grada šeta desetine utalica,na šta ti liči centar,jel za njima i govna skupljate. Smile

"Углавном више је керова изгубило живот од човека него човек од кера."
Ova rečenica je vrhunac budalaštine,kao kad bih ja napisao koliko je pasa ujelo ljude,a koliko kerova su ljudi izujedali.

Pse lutalice treba sve,do jednog skloniti sa ulica,napraviti rezervat,sterilisati,pobiti,bilo šta,samo da ne vršljaju ulicama.A može i dušebrižnici da ih usvoje,ali neće,vole samo da seru,pomaze,bace ostatke od hamburgera i smatraju da su dobri članovi društva.


« Poslednja izmena: 02. Dec 2015, 12:01:13 od Mile Rent-a bubreg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Citat
Postoje dve opcije za pse lutalice. Prva je da ih pustiš da se slobodno množe i žive na ulici, stvarajući time rizik po druge pse, po ljude, pa čak i po sebe... i da svakog dana prolaze kroz razne opasnosti, bolesti, glad, muke... i da lutaju tako ceo život. Druga opcija je, da kada prođe neko vreme a psa niko neće da uzme, da se on uspava. Pas više ne pati, ne stvara probleme i opasnost po druge, ne košta više državu, i neće se sutra pariti i napraviti još nekoliko novih živih bića koji će isto tako provesti ostatak života lutajući i mučeći se. Mislim da je svakom ko ima mozak jasno šta je bolja opcija. I ne samo bolja, nego i humanija.

A kad ja ovo kažem za skitnice i maloletne delinkvente, proglase me za nacistu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
A zasto nije za lov na opstinske sluzbenike, posebno predsednike i sekretare?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Za njih je potrebna kvalitetna municija, ona za krupnu divljač. Ne isplati se, pogotovo jer je meso isuviše žilavo za jelo.
« Poslednja izmena: 02. Dec 2015, 12:25:08 od dzonipascal »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Ma ni ta municija za divljač ne pomaže kod političara. Samo srebrni meci što ubijaju vampire.  Smile

A kad ja ovo kažem za skitnice i maloletne delinkvente, proglase me za nacistu.

Opušteno, i mene hipici i liberali redovno proglašavaju za sve i svašta ali to shvatam kao potvrdu da sam u pravu.  Smile

Jbg, objasni ti to debilu koji ode u sinteraj i uzme psa i pusti ga ponovo na ulicu. Jer eto, nece da se brine o njemu al mu zao da pas bude u sinteraju al nikako da promisli pa vidi da mu je mnogo gore na toj ulici.  Smile

Pravo da ti kažem, nisam znao da postoje i takvi idioti.


P.S.

Ne isplati se, pogotovo jer je meso isuviše žilavo za jelo.

Bogme ne bi ti ja jeo to pa da mi plate.  Smile Sve štrokavo, smrdljivo i ljigavo, brrrf...  Smiley 1  Smile
« Poslednja izmena: 02. Dec 2015, 12:35:45 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Važno je nikad ne posumnjati da si u pravu, to je znak slabosti.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Nisam baš to imao na umu.

Ali u svakom slučaju, kada liberali, hipici, PC foliranti i slični počnu da te napadaju... znaj da si u pravu.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.