Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ovo su najgori direktori škola u Srbiji  (Pročitano 1791 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 30.0.1599.66
U kojim su partijama? SPS i SNS, jel da?

školstvo pripada sps-u
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Secam se kada je pre xy godina tata moje drugarice na njen nagovor i kukanje napravio ponudu za ekskurziju. E, sad... imajte u vidu da je on malo megaloman i da je do raspada Juge bio zaduzen za sektor luksuznih putovanja... Pa ipak, i takva ponuda za olazak u Grcku u predsezoni je bila daleko, daleko povoljnija od odlaska u smrdljivi Vrdnik (koji vidim i dalje nisu uspeli da nalickaju)... Iz tih i jos nekih razloga, te godine je razredna odbila da nas vodi na ekskurziju. Smile
Posle toga smo ona 2 besplatna mesta delili tako da ih bude 6, plus je razredna ustupila svoje... kako bi islo citavo odeljenje...  jbg... ekonomisti...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Nokia 1800
Juce sam bila na savetu roditelja....
Ponuda za ekskurziju : 5 dana ...u...cek,cek.....u Kosjericu ...skoro sam pala sa stolice  Smile Smile Smile
U Kosjericu jbt Smile Smile Smile

Sta jos imate u ponudi? Trenutno nista. Hvala lepo.
Dalje....treba da se plati skolski dinar, 400 dinara. Nije obavezan. Sta se kupuje? Materijal. Zasto onda mi roditelji saljemo papire za testove i fotokopiranje? Zasto deca nose ubruse i tecni sapun u skolu? Pa...takvo je stanje..
Nezvanicna informacija je da je skola duzna preko 250 000 dinara agenciji za osiguranje.
Da se mesecno placa osiguranje u skolama po 150 dinara.
Kaze jedan tata :" to je oko milion din mesecno! Koliko ce ljudi obezbedjivati skolu? 10?"
"Neee, 2 coveka, jedan pre i jedan posle podne"
Aha....ko uzima ostatak novca?
Gde su kamere od proslogodisnjeg skolskog dinara?
Nismo skupili novac.
Sta je sa statusom uciteljice koju ste hteli da zamenite po necijem nalogu?
Polozila je Master Smile
Da ne spominjem da smo sastavili i potpisali peticiju, pozvali direktora koji se nije odazvao na sastanak, i sacuvali nasu uciteljicu koja je trebala da bude bespravno zamenjena ko zna cijom cerkom.

Jedan tata objasnjava da je tokom proslogodisnje avanture sa preuredjenjem skole i izgradnje novog dela utajeno mnogo novaca, covek je prosto sabirao i oduzimao.

Izasli smo sa sastanka, smejuci se i svi se dogovorili da ni dinar ne damo.


 Smile Smile Smile

Koja bagra... Što uopšte sazivaju roditeljski kad su nespremni na pitanja  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Da bi dobili legitimitet za to sto rade (jbt ko da mi Kostunica cale  Smile)
Kad sam odbio da platim djacki dinar, jer na upltanici koju su nam dali, pod svrha placanja stoji "dobrovoljni prilog", rekli su mi da je savet roditelja usvojio taj harac. Onda ja kazem dobro, u tom dokumentu sigurno pise sta je skola duzna da nam pruzi za taj novac, dajte to da procitam, pa cu na osnovu toga da platim  Smile Nikada nisam video taj dokument. Takodje, nisu hteli da mi daju svedocanstvo kad sam zavrsio skolu ... ali su morali, kad sam pozvao prosvetnu inspekciju  Smile
« Poslednja izmena: 02. Okt 2013, 13:38:09 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
Samsung 111111
Hahah secam se toga a secam se i da sam ispao picka i platio jer mi trebala hitno diploma i svedocanstvo XD
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Kazi mi samo da si platio i za razbijene case na maturi, nama su i to trazili  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
Samsung 111111
Da da trazili su i to ali to mi nije palo napamet da platim pa tek..Ovo sam morao jer mi trebala odmah taj dan trebala papirologija.
A oni prete za polomljenu kafanu kako mi treba sve da platimo te kurac te palac .. nagodim se sa razrednom i platim  da mi da ova sranja.I uvece me zove drugar i kaze mi .."Mi ostali nismo platili , neko zvao inspekciju..i ovi morali da nam daju sve"  Smile

I evo iz sopstvenog iskustva vidis koje su to muljavine.Cak sam cuo da je skola duzna za struju mnogo para pa gledaju kako da nabave pare.
Do druge godine ..sam placao taj djacki dinar..I ja nzm dal je sijalica zamenjena neka od tih para.Kasnije nesto kao poceli da rade..Multimedijalne ucionice i tako to.A pitanje je i to..jer su dobijali raznorazne pomoci..pa onda iz EU racunare nove.Pitam ja profesora iz programiranja..U fazoni koji kurac na novom racunaru ima jedinica za flopi disk  Smile On tu poce nesto da sere.. Smile

Verujte mi ljudi..Davanje novca skoli preko zavrsava kod profesora za njihove potrebe.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Juce sam bila na savetu roditelja....
Ponuda za ekskurziju : 5 dana ...u...cek,cek.....u Kosjericu ...skoro sam pala sa stolice  Smile Smile Smile
U Kosjericu jbt Smile Smile Smile

Sta jos imate u ponudi? Trenutno nista. Hvala lepo.
Dalje....treba da se plati skolski dinar, 400 dinara. Nije obavezan. Sta se kupuje? Materijal. Zasto onda mi roditelji saljemo papire za testove i fotokopiranje? Zasto deca nose ubruse i tecni sapun u skolu? Pa...takvo je stanje..
Nezvanicna informacija je da je skola duzna preko 250 000 dinara agenciji za osiguranje.
Da se mesecno placa osiguranje u skolama po 150 dinara.
Kaze jedan tata :" to je oko milion din mesecno! Koliko ce ljudi obezbedjivati skolu? 10?"
"Neee, 2 coveka, jedan pre i jedan posle podne"
Aha....ko uzima ostatak novca?
Gde su kamere od proslogodisnjeg skolskog dinara?
Nismo skupili novac.
Sta je sa statusom uciteljice koju ste hteli da zamenite po necijem nalogu?
Polozila je Master Smile
Da ne spominjem da smo sastavili i potpisali peticiju, pozvali direktora koji se nije odazvao na sastanak, i sacuvali nasu uciteljicu koja je trebala da bude bespravno zamenjena ko zna cijom cerkom.

Jedan tata objasnjava da je tokom proslogodisnje avanture sa preuredjenjem skole i izgradnje novog dela utajeno mnogo novaca, covek je prosto sabirao i oduzimao.

Izasli smo sa sastanka, smejuci se i svi se dogovorili da ni dinar ne damo.


 Smile Ovu Sandru treba klonirati.  Smile Treba nam više ovakvih ljudi ovde.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Da da trazili su i to ali to mi nije palo napamet da platim pa tek..Ovo sam morao jer mi trebala odmah taj dan trebala papirologija.
A oni prete za polomljenu kafanu kako mi treba sve da platimo te kurac te palac .. nagodim se sa razrednom i platim  da mi da ova sranja.I uvece me zove drugar i kaze mi .."Mi ostali nismo platili , neko zvao inspekciju..i ovi morali da nam daju sve"  Smile

I evo iz sopstvenog iskustva vidis koje su to muljavine.Cak sam cuo da je skola duzna za struju mnogo para pa gledaju kako da nabave pare.
Do druge godine ..sam placao taj djacki dinar..I ja nzm dal je sijalica zamenjena neka od tih para.Kasnije nesto kao poceli da rade..Multimedijalne ucionice i tako to.A pitanje je i to..jer su dobijali raznorazne pomoci..pa onda iz EU racunare nove.Pitam ja profesora iz programiranja..U fazoni koji kurac na novom racunaru ima jedinica za flopi disk  Smile On tu poce nesto da sere.. Smile

Verujte mi ljudi..Davanje novca skoli preko zavrsava kod profesora za njihove potrebe.
Sad znas ko je zvao, tacnije otisli smo tamo ja i jos jedan, mogao si pola sata da sacekas  Smile
Pita mene inspektorka, jel hocete anonimno da prijavite, rekoh ne nikako, obavezno da naglasite ko ih je prijavio, da im vidim facu kad mi daju svedocanstvo  Smile
Nego, nova stvar, pitam druga koji je samo jedna generacija iza nas, sta planira za maturu. Kaze, standarno, srpski, ne znam sta rece za teoriju, a za praksu iljadarka. Pitam kakva iljadarka, kaze "Pa das nekom profesoru iljadarku". Cekaj, rekoh, kad biras kod kog ces da polazes prakticni deo, ti prakticno biras kom ces da das hiljadu dinara ? Da.  Smile
Mada je i dalje najveca pljacka po osnovnim skolama, i to u uzrastu do cetvrtog razreda, i po obimu novca koji izvlace od roditelja, i po bezobrazluku na koji to rade. I meni je zao sto nije vise roditelja kao sto je Sandra, nego se ponasaju ko ovce za sisanje.
« Poslednja izmena: 03. Okt 2013, 01:35:18 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Nokia 
Juce sam bila na savetu roditelja....
Ponuda za ekskurziju : 5 dana ...u...cek,cek.....u Kosjericu ...skoro sam pala sa stolice  Smile Smile Smile
U Kosjericu jbt Smile Smile Smile

Sta jos imate u ponudi? Trenutno nista. Hvala lepo.
Dalje....treba da se plati skolski dinar, 400 dinara. Nije obavezan. Sta se kupuje? Materijal. Zasto onda mi roditelji saljemo papire za testove i fotokopiranje? Zasto deca nose ubruse i tecni sapun u skolu? Pa...takvo je stanje..
Nezvanicna informacija je da je skola duzna preko 250 000 dinara agenciji za osiguranje.
Da se mesecno placa osiguranje u skolama po 150 dinara.
Kaze jedan tata :" to je oko milion din mesecno! Koliko ce ljudi obezbedjivati skolu? 10?"
"Neee, 2 coveka, jedan pre i jedan posle podne"
Aha....ko uzima ostatak novca?
Gde su kamere od proslogodisnjeg skolskog dinara?
Nismo skupili novac.
Sta je sa statusom uciteljice koju ste hteli da zamenite po necijem nalogu?
Polozila je Master Smile
Da ne spominjem da smo sastavili i potpisali peticiju, pozvali direktora koji se nije odazvao na sastanak, i sacuvali nasu uciteljicu koja je trebala da bude bespravno zamenjena ko zna cijom cerkom.

Jedan tata objasnjava da je tokom proslogodisnje avanture sa preuredjenjem skole i izgradnje novog dela utajeno mnogo novaca, covek je prosto sabirao i oduzimao.

Izasli smo sa sastanka, smejuci se i svi se dogovorili da ni dinar ne damo.


 Smile Ovu Sandru treba klonirati.  Smile Treba nam više ovakvih ljudi ovde.  Smile  Smile

Ova Sandra vise nece ici na savete roditelja, na sledecem roditeljskom cu reci da ne mogu zbog "obaveza" vise da se cimam, neka nadju nekog drugoga da zajebavaju.

@qcko pa kako zasto? Trebaju im pare. Treba im neko ko ce izaci pred ceo razred i sakupljati novac.
Sad su ukinuli da roditelji sa troje dece ne placaju za trece dete skoski dinar nego da se placa za svako dete.
Jedna porodica sa troje dece u skoli treba da da:450x3
Ja i jos nekoliko imamo za sada samo jedno dete u skoli.
Pljacka.
A uciteljica redovno moli da se donese kopir papir, i vec sam poslala ubruse i tecni sapun jer je moj sin prvi u dnevniku...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.