Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predlog za ukidanje tzv. Nacionalne Sluzbe za zaposljavanje  (Pročitano 4819 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5

A sta je sa onim ljudima koji su prijavljeni i zaludjuju ih da moraju da se javljaju i pisu dnevnike kontakata a ne mogu da im nadju posao.  Sramota!!!!
A sta je s tim sto svako od nas kad je zaposlen placa odredjen procenat za nezaposlene????
Predlazem da se ukine sluzba koja ne radi nista i ne sluzi nicemu i nikome, a kako stvari stoje i nikad nece.
 Kako pre 24 godine tako i danas.


hahaha, zalosno... ali tacno... duze vreme pokusavam da objasnim ovo nekim ljudima... moja podrska Smile
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ne znam kako samo mozete da kritikujete NSZ. Pa oni su osnovani da se nadje posao za 1000 neradnika, nesposobnih muskaraca i dobro udatih zena. To su i ostvarili. Tih 1000 a mozda i vise sada rade u NSZ. Dobro glupo je reci da nesto rade, vise uzivaju hladeci one stvari i prodajuci maglu. Meni umesto da nadju posao posaolju me na kurs za pisanje CV-a. I tamo su me ucili da lazem, da pisem  bajke, kako sam sposoban, komunikativan, prodoran, odogovoran, preduzimljiv i sl. A ti sa tog kursa su uzeli lepe pare od drzave tj. od nas samih. Ja odbijem da dalje pohadjam taj kurs i neka baba iz NSZ sto je navodno bila zaduzena za mene me ladno izbrise sa spiska nezaposlenih (nije samo zbog toga, svasta samo joj rekao ali ne zalim).
P.S. Na srecu ubrzo nadjoh posao tako da vise nisam morao da ih gledam i da im se javljam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala dragi prijatelju na podrsci kao i svima koji su odgovorili na moju ideju, pozitivno ili negativno.
A kolegi samo da objasnim (ako je to moguce Wink nisam ja na birou 24 godine, trazila posao a molila Boga da ga ne nadjem,
vec sam ga sama pronalazila i radim upravo toliko godina. Moguce da to misli kolega iz licnog iskustva.

Sve u svemu,

Srecna Vam Nova Godina i Bozicni praznici!!!!!!!!!!
draga moja koleginice Smile....tesko da imam takvo licno iskustvo jer sa 31 godinom zivota ja imam 11 godina radnog staza Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Hvala dragi prijatelju na podrsci kao i svima koji su odgovorili na moju ideju, pozitivno ili negativno.
A kolegi samo da objasnim (ako je to moguce Wink nisam ja na birou 24 godine, trazila posao a molila Boga da ga ne nadjem,
vec sam ga sama pronalazila i radim upravo toliko godina. Moguce da to misli kolega iz licnog iskustva.

Sve u svemu,

Srecna Vam Nova Godina i Bozicni praznici!!!!!!!!!!


Па шта тражиш на бироу 24 године ако 24 године радиш и имаш посао?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svedok stvaranja istorije BRE

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 726
Zastava novi sad
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson tamo neki
Zovu oni mene -> našli mi posao! Ja otišao... ono treba im domar (I stepen stručne spreme), a ja reko imam samo VII stepen, šta da radim sa ostalih 6 stepeni!!! Hteli i da me brišu sa evidencije 3 meseca!  Smile
IP sačuvana
social share
Neki veliki dr, mr... Dobro ja nesam ništa radio, ja sam učio škole neke...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Zovu oni mene -> našli mi posao! Ja otišao... ono treba im domar (I stepen stručne spreme), a ja reko imam samo VII stepen, šta da radim sa ostalih 6 stepeni!!! Hteli i da me brišu sa evidencije 3 meseca!  Smile


Па нек ти нађу још 6 локација да будеш домар и за то ти дају укупно 7 плата.  Smile Шалу на страну чињеница је да они тамо млате празну сламу и за до дангубљење примају плату али је такође чињеница и да велики број људи на бироу виси а да ни сами не знају зашто. Другар је за кафић небројено пута ишао на биро да тражи особље, шанкере и конобаре и још ни један једини пут није преко њих нашао радника. Дакле није само да нема посла него многи и извољевају, мисле дошао сам на биро сад ће да ме запосле у кабинету министра.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svedok stvaranja istorije BRE

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 726
Zastava novi sad
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson tamo neki
Знам да моја струка није нешто тражена - машински инжењер (+ ја са јакооо мало искуства), и да је мала плата, и да су скоро све фирме из области машинства пропале...

НЕ тражим ја много... Радио сам ја свакаве послове за које некад трба и два човека, а ја сам + ме плаћао као да сам 4 степен стручне спреме...

Ма само нешто да се ради, да не крадем богу дане...

Највише сам киван на разноразне самопрокламоване приватнике код којих ем радиш као коњ, плаћају те минимално, а траже максимално...

Радио сам и прековремено -> а кад сам питао хоће ли ми то бити плаћено, он се само насмешио и питао ме: Деране , па где ти живиш!? није ти ово Америка...  Smile
IP sačuvana
social share
Neki veliki dr, mr... Dobro ja nesam ništa radio, ja sam učio škole neke...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.