Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predlog za ukidanje tzv. Nacionalne Sluzbe za zaposljavanje  (Pročitano 4820 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dragi moj prijatelju i sapatnice, sve sto si rekao i ja mislim. Dakle sve to moze raditi i Zavod za statisiku.
To sto je kolega rekao da nemam ja problem sa ustanovom nego sa osobom, nije da polemisem nego moram da ponovim, ta zena radi u gore navedenoj ustanovi i sve sto kaze upravo kaze u ime te iste ustanove a ne u svoje licno.
A rekla je : "Mi ne mozemo da Vam nadjemo posao".Dakle vrlo jasno i glasno kao i to da u tom slucaju razmislim da li da se uopste prijavim na biro???????

Dakle, ja imam problem sa drzavom!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Dragi moj prijatelju i sapatnice, sve sto si rekao i ja mislim. Dakle sve to moze raditi i Zavod za statisiku.
To sto je kolega rekao da nemam ja problem sa ustanovom nego sa osobom, nije da polemisem nego moram da ponovim, ta zena radi u gore navedenoj ustanovi i sve sto kaze upravo kaze u ime te iste ustanove a ne u svoje licno.
A rekla je : "Mi ne mozemo da Vam nadjemo posao".Dakle vrlo jasno i glasno kao i to da u tom slucaju razmislim da li da se uopste prijavim na biro???????

Dakle, ja imam problem sa drzavom!!!!!


Нисмо се разумели. То није званичав став нсз-а без обзира шта је она теби рекла и без обзира што је нсз само пијавица која сиса паре са буџета и без обзира на то што нсз вероватно треба укинути. Ја сам такође својевремено био на бироу на некаквом разговору и девојка која је држала тај ''састанак'' јасно је рекла следеће, ''ми нисмо у обавези да вам нађемо посао'' а не ми не можемо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
zar nismo u "demokratskoj" drzavi
u pravu si. mi jesmo u demokratskoj drzavi. samo sto demokratija kao i komunizam ne postoji.
Citat
E pa NECU da se predam!!!!!! Zvacu Studio B da ih pitam da li ih zanima moja prica, zvacu Beogradsku Hroniku, pitacu Kurir, Blic. . . . .
da citiram ono sto sam vise puta cuo: "i ja sam mislio da mogu da promenim svet".
dakle  Smile da ne bi bila dozivotno diskriminisana od strane drzave. ili proglasena ne uracunljivom (sto mozda i nije lose, mozda dobijes invalidsku penziju za par decenija  Smile  )
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1166
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC one m7
podrzavam neke stvari se nece ovde promeniti sa milion godina
IP sačuvana
social share

sponzor seksualnog odnosa ... Omega Smile
Pogledaj profil Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ajde molim Vas, objasnite mi: Kako je moguce da se svi slazete sa mnom a da vecina Vas misli da je to nemoguce promeniti???????????????????????????????????????????
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
Dakle, ja imam problem sa drzavom!!!!!

wrong....ti imas problem sa sobom

ne znam kako ti zamisljas duznosti nacionalne agencije za zaposljavanje i kakva je tvoja situacija ali cu ti a reci dve cinjenice:
ti sama treba da trazis posao a ne da ti ga neko trazi ili da ti ga da
i...meni nije normalno da neko sedi na birou 24 godine...cudno,niko se nije osvrnuo na tu cinjenicu...da sam zlonameran rekao bih da ti i ne zelis da radis nego koristis kao izgovor nesposobnost agencije za zaposljavanje Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ajde molim Vas, objasnite mi: Kako je moguce da se svi slazete sa mnom a da vecina Vas misli da je to nemoguce promeniti???????????????????????????????????????????
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
a kako mislis da promenis ?
doduse moze ako svi uzmemo po kalasnjikov i upadnemo u institucije kao onaj hrvat pre neku godinu. e a onda nema stajanja do kraja, u protivnom odosmo na robiju od oko 40 godina. mozda nam ucine i tu cast pa za nas izmisle i neku od oko 80 godina.
Citat
kako ti zamisljas duznosti nacionalne agencije za zaposljavanje
Citat
ti sama treba da trazis posao
a cemu sluzi ta agencija ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
a cemu sluzi ta agencija ?

ta agencija sluzi da ti pomogne i da te savetuje a ne da ti sve dostavi na tacni.....nema vise komunizma Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 85
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
mob
Nokia 6610
Imaš moj glas za ukidnje NSZ a isto tako mislim da nam i 250 neradnika u skupštini nije potrebno, sasvim dovoljno je 100 . Inače broj poslanika se može promeniti samo ustavom što opet znači da birači predlažu a oni ( neradnici ) odlučuju . Malo sam zašao van teme, ali eto da kažem šta još treba ukinuti odnosno smanjiti .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala dragi prijatelju na podrsci kao i svima koji su odgovorili na moju ideju, pozitivno ili negativno.
A kolegi samo da objasnim (ako je to moguce Wink nisam ja na birou 24 godine, trazila posao a molila Boga da ga ne nadjem,
vec sam ga sama pronalazila i radim upravo toliko godina. Moguce da to misli kolega iz licnog iskustva.

Sve u svemu,

Srecna Vam Nova Godina i Bozicni praznici!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.