Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predlog...  (Pročitano 14601 puta)
09. Maj 2003, 03:30:58
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Ovako...dragi moji i drage moje,dat je predlog by Laslo & Car Dusan Silni,da se naprave znackice za svakog buregdziju koji dodje na okupljanje...Potreban nam je odgovoran buregdzija koji ce da uzme stvar u svoje ruke i da se raspita sve oko toga,koliko ce da kosta pa da svako da svoj doprinos koliko moze...Znackice ce biti uradjene samo za buregdzije koji ce doci na okupljanje,tako da molimo sve buregdzije koji znaju da ce moci da dodju da se prijave kako bi znali broj ljudi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Bedzeve izradjuje Fast Print u BGD i ja mogu da se raspitam jer se poznajem sa vlasnikom firme.  Samo sto ja mislim da necu dobiti dozvolu da dodjem na okupljanje, ali dacu sve od sebe da vam pomognem na neki nacin:)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
To nije nikakav problem odraditi, bedzeve ili name cards, nije ni skupo....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
OK ali ko ce da se prihvati te odgovornosti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Odradicu ja sliku eniac nek sazna cene pa cemo se dogovoriti...
Ja sam mislio da za leto radim majce ali jebiga, to nije tako jeftino...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Nismo mi misli na bedzeve ili name-cards, vec je predlog bio da napravimo znackice ili neke male medaljice za svakog ko dodje na okupljanje kako bi to imali kao uspomenu, a nije sanjica napisala da je glavni predlog bio u tome da se do okupljanja ovde na forumu glasa za NAJ-BUREKDZIJU koji bi pored tepsije bureka (mislim onog pravog bureka da ga pojede) dobio i neki peharcic u vidu bureka, znaci kao pokal za fudbal samo sto gore nije fudbaler vec burek, nista veliko ili u zlatu, srebru ili bronzi, vec cisto nesto lepo da nam okupljanje bude sto zanimljivije i veselije.

Da pokrenemo temu negde i da se daju predloGi za svakog ko dolazi u obzir za taj cin i onda glasanje.
Laslov predlog je bio da tu u izbor ne spadaju administratori posto je njima i poso da se angazuju na forumu, vec da se izabere za to neko od clanova. Znam da je to malo teze posto ovde ima vise administratora i moderatora nego aktivnih clkanova Smiley al mislim da ce ipak biti dovoljno ljudi za izbor NAJ-BUREKDZIJE.

A medaljice ili znackice ili sta vec, to dobiju SVI koji dodju i to se moze lepo postaviti negde u vitrinicu ili pored monitora da se uvek kad pogledamo u to setimo kako nam je bilo na okupljanju Smiley.

Laslo je (pored toga da je jako pametan Smiley) dao i predlog, da ako se to bude sve odradilo i usvojilo i imalo TAJ efekat koji bi TREBALO da ima, mozemo to da napravimo i tradicionalno jedanput godisnje Smiley Smiley Smiley

Na taj nacin bi malo i animirali clanove koji nisu bas toliko aktivni da se aktiviraju sto vise kako bi dosli u obzir za izbor NAJ-BUREKDZIJE za sledecu godinu Wink.

Znaci, neka neko od beogradskih Burekdzija preuzme ovo u svoje ruke i nek se raspita po BG-u koliko ce to kostati. Najboloje je otici negde u neku sportsku prodavnicu koja prodaje pehare da se raspoita koliko bi kostao da se napravi jedan peharcic sa burekom, nesto  malo, ne mora biti veliko, i takodje da se raspita za medaljice ili znackice za sve koji se prijave za okupljanje.

Oticicu i ja ovde u nemackoj da se raspitam pa mozemo videti gde je jeftinije, mada kao prvo mislim da je dole jeftinije a kao drugo ovi neznaju sta je burek pa mozda naprave neku pitu ili gibanicu umesto bureka Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@Dusko
eeee... jebiga Smile
nema ovde nigde da neko moze da ti odradi pehar po zelji, mozes samo gotove da kupis.... trazio sam ja pre nekog vremena trebalo nam za neko takmicenje... nema... mozes da stavis na njega natpis koji zelis, ali samo standardni pehari postoje Smile
Medalje isto mogu biti problem ako bismo ih hteli iole kvalitetno napraviti [od nekog metala a ne od plastike ili keramike] tako da je to prilicno problematicno Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Zna li se ko dolazi na okupljanje?
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
E onda znacke su najbolje resenje,ja mislim... Smile:

A pehar...pa bice dovoljno i ako se napise na njega BUREK,datum i SF (sa ostalim komandosima)  :wink:

Ariana odprilike ovi dolaze,koliko ja znam...

SF
Dusko
Nenad
SAnja
Laslo
Killer
Odin
GrofNS
Puky
Jox
Zoki
moja malenkost Smiley pogledaj u temi "za sve Buregdzije"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
'ajd, najverovatnije cu i ja skoknuti do beograda tog 9.-10. avgusta
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.