Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predlog: Nova oblast na kvizu  (Pročitano 1571 puta)
31. Jan 2011, 18:10:21
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
HTC 
Poz svima, imam jedan predlog u vezi uvodjenja nove oblasti na kvizu. Na kvizu ima dosta pitanja koja ne pripadaju ni jednoj od ponudjenih oblasti kao sto su pitanja iz fizike, matematike, hemije, astronomije, biologije itd... A neko je bas u tim oblastima dobar i zeleo bi da ih igra. Ne mislim da se uvode posebne oblasti za sve ovo nego recimo jedna na primer prirodne nauke ili nesto slicno pa i razno ne bi bilo lose Smiley Unapred hvala, znam da imate dosta posla i ovako ali mislim da predlog nije los Smiley poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Vec sam objasnio... trenutno nismo u poziciji da uradimo takvu reorganizaciju baze..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
hm... ne bas... objasnjenje koje je do sad davano je da iz nauke nema dovoljno kvalitetnih pitanja a da bi razdvajanje umetnosti na pojedinacne oblasti bilo suvoparno... no dobro, lakse mi je da prihvatim ovo drugo objasnjenje - tehnicke mogucnosti, kanda je racionalnije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
U Rumuniji cini mi se postoji 11 razlicitih oblasti. Posebno sve, geografija Rumunije, geografija sveta... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
slovenci valjda kolko sam cuo negde 10ak takodje ali sta oni znaju, ovako je mnogo bolje...


ps  povlacim ironicne komentare ako je zaista u pitanju tehnicka nemogucnost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
Slovenci imaju dovoljno para da se sa time igraju, rumuni takodje...
Da bi se to uradilo kako treba, zahteva dodatna ulaganja u ljudstvo koje bi se predano i odgovorno time pozabavilo...
Ne sumnjam da ce neko sada reci kako to mogu volonteri da rade, ali cinjenicno stanje je da tako nesto moze da kaze samo neko ko u principu nikad nije iole ozbiljno radio sa vecim brojem ljudi na nekom projektu...

Da se restruktuira ovolika baza treba jako mnogo vremena i planiranja... i to jeste u planovima, ali trenutno nije realno.. Ne mozemo ni pitanja koja stizu da pokrijemo kako dolikuje, a ne ovako nesto...

Nikad nam nije bio cilj da od igre zaradimo milione, ali nije nam cilj ni da nas tera u sve vece i vece gubitke, jer ma koliko rasla, i ma koliko se ja trudio, realnost je da oglasivaci kod nas ne vide koliko je ona dobar medij za promociju...
Alternativa je da se igranje naplacuje, a ja tako nesto necu dozvoliti i to je to...
Kada bude uvedeno (a verovatno u narednim mesecima) placanje zlata, mi od toga opet necemo imati dobit jer je dogovor da to ide kreatorima igre.

Dakle, ne ponasajte se kao da ste ograniceni... da, treba da se ubaci jos par oblasti, ali trenutno nismo u situaciji da to uradimo... kada budemo, uradicemo...

I molim vas, nikad vise nemojte koristiti argumente kako nesto u drugim zemljama ima...

U Madjarskoj trziste interneta vredi 30 puta vise nego ovde...
U Rumuniji postoji trostruko vise internet korisnika...
U Sloveniji se na internet trosilo isto novca 2005. koliko se trosi u Srbiji danas...
U Francuskoj je nelegalno ljubiti se u železnici.
U Alabami su dozvoljeni incestni brakovi...
U Indoneziji se masturbacija kažnjava odsijecanjem glave...
U Švajcarskoj muškarac posle 22 sata ne sme da obavlja malu nuždu stojeci...
U Škotskoj je zabranjeno odbiti stranca ako zamoli da koristi vaš WC...

I kad god pomislite da nesto ne valja, zapamtite da nas trebate od blata praviti, jer iako nismo idealni... trudimo se i stalo nam je, dok gotovo svi ostali gledaju samo cist interes i zabole ih za zajednicu.
« Poslednja izmena: 01. Feb 2011, 01:41:25 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.