Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Пре и после ''референдума'' о самоизолацији  (Pročitano 9010 puta)
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
mi da postavimo ultimatum EU i Amerima?
kao da se mi nesto pitamo..
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Usvajanje rezolucije je ultimatum Eu. Ako vi poništite nezavisnost Kosova mi nećemo sa vama ekonomski sarađivati. Za uniju jedina saradja je pridružvanje uniji. Zar neko stvarno misli da će Amerika i Eu poništiti odluku o priznavanju nezavisnosti Kosova.

Нико није рекао да ће економска сарадња престати и то не пише у резолуцији. Уколико они не признају Србију са косовом и Метохијом онда ће се само обуставити процес интеграције Србије у ЕУ, што не значи прекид економске сарадње. Да ли ће ЕУ и УСА поништити одлуку или не, видећемо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Usvajanje rezolucije je ultimatum Eu. Ako vi poništite nezavisnost Kosova mi nećemo sa vama ekonomski sarađivati. Za uniju jedina saradja je pridružvanje uniji. Zar neko stvarno misli da će Amerika i Eu poništiti odluku o priznavanju nezavisnosti Kosova.
Ako neće ne moraju! Ponavljam,ne postoji samo j e d n a životna o p c i j a! Zašto vas je strah? Zaboga,veliki je svet i mnoge sile koje su u usponu neće više tolerisati,ni zbog sebe u krajnjem slučaju,ekonomski,privredni i svaki drugi monopol Amerike i EU.To je naša šansa,verovatno jedina.Ne budemo li je iskoristili gotovi smo.E onda ćemo zaista biti prinudjeni da se nekome u potpunosti predamo.
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Amerika da poništi svoje odluke na zahtev srbije, pa i Rusije, nemoguće. Na žalost , ali Amerika je najmoćnija svetska sila od kada postoji čovečanstvo. Što se tiče ekonomske saradnje, prestaće onoga trenutka kada odustanemo od Eu integracije, ne zato što mi to hoćemo , već zato što će to uraditi Eu. Eu će uraditi sa Srbijom ono što bude htela , pre ili kasnije, kasnije će biti bolnije po nas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Usvajanje rezolucije je ultimatum Eu. Ako vi poništite nezavisnost Kosova mi nećemo sa vama ekonomski sarađivati. Za uniju jedina saradja je pridružvanje uniji. Zar neko stvarno misli da će Amerika i Eu poništiti odluku o priznavanju nezavisnosti Kosova.
Ako neće ne moraju! Ponavljam,ne postoji samo j e d n a životna o p c i j a! Zašto vas je strah? Zaboga,veliki je svet i mnoge sile koje su u usponu neće više tolerisati,ni zbog sebe u krajnjem slučaju,ekonomski,privredni i svaki drugi monopol Amerike i EU.To je naša šansa,verovatno jedina.Ne budemo li je iskoristili gotovi smo.E onda ćemo zaista biti prinudjeni da se nekome u potpunosti predamo.

@bulajka
Ne bojim se ja , ali te demagogije o saradnji sa Kinom Indijom i drugim velikim svetom već sam se naslušao. Ja kad hoću da kupim hleb odem u prodavnicu u mom gradu ,a ne idem u susedni grad. Ekonomija ima neke zakone koji se ne mogu menjati.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Amerika da poništi svoje odluke na zahtev srbije, pa i Rusije, nemoguće. Na žalost , ali Amerika je najmoćnija svetska sila od kada postoji čovečanstvo. Što se tiče ekonomske saradnje, prestaće onoga trenutka kada odustanemo od Eu integracije, ne zato što mi to hoćemo , već zato što će to uraditi Eu. Eu će uraditi sa Srbijom ono što bude htela , pre ili kasnije, kasnije će biti bolnije po nas.

Поништила је у случају Тајвана. Економски односи са ЕУ неће престати јер се то пре свега њима и њиховим компанијама не исплати.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20


@bulajka
Ne bojim se ja , ali te demagogije o saradnji sa Kinom Indijom i drugim velikim svetom već sam se naslušao. Ja kad hoću da kupim hleb odem u prodavnicu u mom gradu ,a ne idem u susedni grad. Ekonomija ima neke zakone koji se ne mogu menjati.


Који су то закони?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Amerika da poništi svoje odluke na zahtev srbije, pa i Rusije, nemoguće. Na žalost , ali Amerika je najmoćnija svetska sila od kada postoji čovečanstvo. Što se tiče ekonomske saradnje, prestaće onoga trenutka kada odustanemo od Eu integracije, ne zato što mi to hoćemo , već zato što će to uraditi Eu. Eu će uraditi sa Srbijom ono što bude htela , pre ili kasnije, kasnije će biti bolnije po nas.
Sad si me,ne ljuti se,stvarno nasmejao sa tim "od kad postoji čovečanstvo".Pa jel moguće da se istorija deli od "pre Amerike" i "posle Amerike"? Nema najače sile na svetu više.To se danas ne može više meriti niti bombama niti finansijama kao finansijama.To se danas meri resursima(jedina istinska vrednost) koje jedna zemlja ima pod svojom šapom.Rusija je u tom smislu jača od svih zemalja na svetu,nema jače! pogledajte,cela Evropa drhti da li će Rusija da zavrne slavinu(što bi mogla u slučaju neke političke krize koja bi joj se nametnula)gasa i drugih energenata koje Evropa n e m a a nema je ni Amerika u dovoljnoj meri(zato i pljačka koga stigne na ovom svetu!).
« Poslednja izmena: 07. Mar 2008, 22:32:11 od bulajka »
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Reč je o Srbiji ne o Tajvanu. To je druga priča. Ta priča da Evropa luduje za nama je radikalska izmišljotina. Uostalom radikali i DSS mogu da oforme vladu i da nam odmah pokažu da li su u pravu ili ne. Za tvoju informaciju , čim krene kriza sa Eu u Srbiji se odmah drastično smanjuju investicije, ali ne samo strane već i domaće. Investitori su izuzetno oprezni ljudi , neće suludo da izgube pare.

Ko kaže da je Amerika zaradila na poštenju. Uvek su najveći lopovi i najbogatiji. Teritorija Rusije je najveća, ali koje su sve države kolonije Amerike....
« Poslednja izmena: 07. Mar 2008, 22:34:39 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Reč je o Srbiji ne o Tajvanu. To je druga priča. Ta priča da Evropa luduje za nama je radikalska izmišljotina. Uostalom radikali i DSS mogu da oforme vladu i da nam odmah pokažu da li su u pravu ili ne. Za tvoju informaciju , čim krene kriza sa Eu u Srbiji se odmah drastično smanjuju investicije, ali ne samo strane već i domaće. Investitori su izuzetno oprezni ljudi , neće suludo da izgube pare.
Naravno da Evropa nije luda za nama,to stalno tvrdim.Investitori takodje neće ni da rizikuju da im propadne ono što su već uložili(a to je ogromna novčana masa),to im je veća briga,veruj mi! Tako da neće svojim matičnim zemljama i svojim političarima tek tako da dozvole da se igraju politike!
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.