Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pravoslavni vernici sutra slave Badnji dan i Badnje veče  (Pročitano 9940 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
Smile
strava i uzas. Baulja po ovom forumu i vredja svakoga ko se razlikuje od njega i levo i desno. Nema saosecanja cak ni za decu, i njih napada.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Smile
strava i uzas. Baulja po ovom forumu i vredja svakoga ko se razlikuje od njega i levo i desno. Nema saosecanja cak ni za decu, i njih napada.

ne vređam već kako piše vadi one koji su namenjeni ognju. više ih volim od tebe. ginu u ovakom idolstvu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
ne vređam već kako piše vadi one koji su namenjeni ognju.
Ti uopste nisi svestan sta ti govoris.Ti si obican covek, kao i svaki drugi, nijedan covek na ovoj Planeti
nema vlast i moc da ostale ljude razvrstava na " one koji su namenjeni ognju i one koji nisu ".

Tebi je potpuno nepoznat koncept religiozne tolerancije po kojem ljudi treba da postuju jedni druge bez obzira na duhovno opredeljenje. Sto u ovom primeru znaci da svi ljudi ( odrasli ili deca ) koji imaju pravoslavno hriscansko verovanje imaju zakonom garantovano pravo da izvode sve rituale i ceremonije koji su u skladu sa
tim verovanjem.
Citat
više ih volim od tebe. ginu u ovakom idolstvu.
Ti nemas pojma sta je ljubav, sem jedine koju imas prema samom sebi. Lazes i lupetas da bilo ko gine zbog idolopoklonstva.....
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
ne vređam već kako piše vadi one koji su namenjeni ognju.
Ti uopste nisi svestan sta ti govoris.Ti si obican covek, kao i svaki drugi, nijedan covek na ovoj Planeti
nema vlast i moc da ostale ljude razvrstava na " one koji su namenjeni ognju i one koji nisu ".

Tebi je potpuno nepoznat koncept religiozne tolerancije po kojem ljudi treba da postuju jedni druge bez obzira na duhovno opredeljenje. Sto u ovom primeru znaci da svi ljudi ( odrasli ili deca ) koji imaju pravoslavno hriscansko verovanje imaju zakonom garantovano pravo da izvode sve rituale i ceremonije koji su u skladu sa
tim verovanjem.
Citat
više ih volim od tebe. ginu u ovakom idolstvu.
Ti nemas pojma sta je ljubav, sem jedine koju imas prema samom sebi. Lazes i lupetas da bilo ko gine zbog idolopoklonstva.....
ja ne govorim svoje već Božje reči. poznato je dragi moj prijatelju da ti ne veruješ u tu Reč.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
ja ne govorim svoje već Božje reči. poznato je dragi moj prijatelju da ti ne veruješ u tu Reč.
Ovo moras da objasnis psihijatru, meni su tvoje reci kristalno jasne.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
ja ne govorim svoje već Božje reči. poznato je dragi moj prijatelju da ti ne veruješ u tu Reč.
Ovo moras da objasnis psihijatru, meni su tvoje reci kristalno jasne.
ovo nije domen psihijatrije već onih koji su Božji i izabranici za nebo. u vreme noja ludošću propovedanja Bog je uzeo slavu sebi. ono što je ljudima mudrost za Boga je to ludost, A  opet što je za ljude ludost za Boga je mudrost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
ovo nije domen psihijatrije već onih koji su Božji i izabranici za nebo. u vreme noja ludošću propovedanja Bog je uzeo slavu sebi. ono što je ljudima mudrost za Boga je to ludost, A  opet što je za ljude ludost za Boga je mudrost.
Psihijatrija se bavi iskljucivo ljudima koji tvrde da jesu ono sto nisu. A to ti tvrdis.
Na psihijatriji se nalaze ljudi koji su umislili da je mudrost - ludost, a da je ludost - mudrost.

Tvoje izmisljotine o Bogu su legendarne.

Price 3:13 "  Blago čoveku koji nađe mudrost, i čoveku koji dobije razum. "
Propovednik 2:26 "  Jer čoveku koji Mu je po volji daje mudrost i razum i radost, a grešniku daje muku da sabira i skuplja da da onome koji je po volji Bogu. I to je taština i muka duhu.


Biblija je prepuna stihova koji govore da Bog coveku daje mudrost, ali kome da ih citiram - tebi ?!?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
ovo nije domen psihijatrije već onih koji su Božji i izabranici za nebo. u vreme noja ludošću propovedanja Bog je uzeo slavu sebi. ono što je ljudima mudrost za Boga je to ludost, A  opet što je za ljude ludost za Boga je mudrost.
Psihijatrija se bavi iskljucivo ljudima koji tvrde da jesu ono sto nisu. A to ti tvrdis.
Na psihijatriji se nalaze ljudi koji su umislili da je mudrost - ludost, a da je ludost - mudrost.

Tvoje izmisljotine o Bogu su legendarne.

Price 3:13 "  Blago čoveku koji nađe mudrost, i čoveku koji dobije razum. "
Propovednik 2:26 "  Jer čoveku koji Mu je po volji daje mudrost i razum i radost, a grešniku daje muku da sabira i skuplja da da onome koji je po volji Bogu. I to je taština i muka duhu.


Biblija je prepuna stihova koji govore da Bog coveku daje mudrost, ali kome da ih citiram - tebi ?!?
citiraj ih sebi. to što si pisao ne razumeš. Bog daje svojima mudrost ali koju? pa svoju  o kojoj ti pisah. a Božja mudrost je za nevernike ludost!  ne smeta da čovej bude tamo gde je volja Božja,sve je bolje nego u paklu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.