Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PPPPPPProblem!  (Pročitano 12961 puta)
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Citat: m1L1c4
Zorane, hvala Smile



Uvek sam tu kad treba akcija...... ovaj pomoc  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Drugo, nije on uzeo sestrin kompjuter - kompjuter je kupljen od mojih para, za OBOJE, znachi nash je. Samo zato shto sam ga ja platila ne znachi da on ne moze da ga koristi - slazesh li se?

Hehe.... to i meni majka kaze za mobilni ... samo zato sto ti placas racune nije to tvoje ... Tuki nije svi racuni i za stan i za ove dodatne troskove na moje ime stizu .. al "nije to moje" Smiley
Ma ok je to nego cisto ... cudno.... nemam sestru rodjenu, imam ono od tetke, strica ujaka ... ne znam bas taj odnos kako izgleda.
Citat
Shto se tiche XP-a, ne znam zashto ga je instalirao, mislim da to nije ni poenta mog javljanja uopshte, Dreamweaver mu radi odlichno [radi u njemu 24/7] a i svi ostali programi i skripte.

Pravi designeri ne rade u komercijalnim alatima vec source pisu rucno da bi bio 100% css i XHTML ispravan jer ni jedan od automatizovanih alata ne daje mogucnost cistog code-a vec uz code ide i dosta "smeca" koje se naknadno mora rucno cistiti.
Skripte ... bem li ga zasta ih koristi kad mu non stop rade , ali ako ima neku primenu, samo udri ...
Citat
Inache, pored toga shto lepo zna da pishe i crta, radi i webdizajn i prekini vishe sa time inache cu ti baciti stranice da overish!!!f Hahehehahahihii. Zezam se bre

Ma moze i to ... moze sta hoces... ako ti se overava... overi ovo recimo:
http://www.burek.co.tu/love.jpg
http://www.burek.com/dunex/
http://www.burek.com/to_remember_me.jpg
Ima toga jos ... a design mi nije ni jedina ni najvaznija oblast koju radim...
Uz sve to verovatno sam mladji od njega dosta a u svom zivotu sam imao sigurno manje uslova da napredujem na bilo kom polju...
Linkove za stranice trenutno nemam, jos su neke u izradi a ima i nekih koje mi se ne svidjaju a gotove su, ali koliko para toliko muzike...
al eto recimo screen shot necega sto bi trebalo biti ....
http://www.burek.com/YUDTUDIO.png
Mada se ne radi ozbiljno na tome, nemam vremena...
Nikad mi nije bilo zanimljivo da gledam "ciji tata je bolji" ili "kome je veci" sa bilo kojim designerom u yu posto me iskreno zanima koliko njih ima oblasti interesovanja van svoje maticne i koliko njih je recimo moderator na 12 od 20 tema na najuglednijem GSM forumu u evropi, zna pitanja hardware-a , probalo je u zivotu nesto sem windowsa i dreamweaver i sl... milsim ne tangira me to i u zbilji, a u sali posebno...
Malo se u poslednje vreme salim u svom zivotu posto bas i nemam previse razloga...
Citat
Slushaj,
Da sam ja u YU, verovatno bih odnela kompjuter u servis davnih dana, ali poshto nisam, odbijam da ga nosim. Nisam ni pokushala tebe da nazovem majmunchetom [shto nema nikakve veze sa fizichkim izgledom] - njih sam nazvala majmunchichima jer znam da ovde svaka shusha moze da dobije posao u PC servicu, PC prodavnicama i sl. Eto.

Moze i ovde, ali mislim da je vrlo jasno kad odes i vidis ko radi i kakav je servis ... i ja ne bih svoj komp dao kinezima , ali kad odem kod marka i nese i vidim kako se sve cakli uvek bi im dao da mi nesto poprave... al eto ne moram .. znam dosta toga i sam.
Citat
Puky, ti si se najvishe priblizio problemu...Npr. kad sam samo na ICQ/MSN i imam mozda dva prozora otvorena - sve je okej. Ako imam sve to i npr. otvorim Kazu i pochnem da skidam vishe od 5 fajlova - garant ce se restartovati. Znachi, chim pochnem malo da ga naprezem, odma kenja.

Ok, slazem se sa Zovnkom ...
Ali ...
U USA i CA preko 80% kupljenih konfiguracija us sto zapecaceni sto odpecaceni barebone systemi ili ti sto bi srbi rekli brand.
E ti sistemi imaju takvu konfiguraciju unutra da mozes slobodno da ga stavis i da se kuva sve ce biti ok. Da XP opterecuje vise od ME to je evidentno, ali mislim da je uz to jako cudno da toliko slabo napajanje ima da ne moze da podnese to ... pa sta bi bilo da bacis da renda neku reklamu ... spalio bi se... Ne daj boze da ga ja bacim na muke mojim benchamr testrovima koji su pakao i za moj racunar Smiley
Uz svako ATX kuciste ide koliko toliko odgovarajuce napajanje cak i od ovihnasih malezijaca i tajvanaca koje koliko toliko ok radi... Skoro sam jurio ortaku neko napajanje dosta jace od standardnih jedva smo nasli, ali je imalo jednu malu manu, kad ga ubacis u kuciste hermeticki zatvori dovod vazduha do coolera, pa smo ga varili na kuciste sa druge strane i sad komp izgleda ... pa ... zivopisno Smiley
Nekoliko prozora ICQ-u , otvornem msn i mirc nisu maltene nikakvo opterecenje [mada gledam juce stats, msn messenger vuce oko 12mb rama...] tako da je to prilicno cudno...
Ne znam koja je makina, ali stvarno bilo koji barebone system nikad ne bi problem pravio.. siemensi stari i po 5-6 godina rade u nekim domacim firmama kao bombone...
E sad, ako je to nesto sklapano s brda s dola .... jebiga... nadjite neki servis u kome znaju da spoje ono sto ide jedno sa drugim Smiley
@zoki
Citat
Uvek sam tu kad treba akcija...... ovaj pomoc

Kids ....

@all
Designeri, ko ima sansu neka prelazi na APPLE i na sekundu se nece pozaliti ni na kakav problem ...
Vrlo uskoro ... prvi veci posao i kupujem g4 lapic ... bruka...
Treba kupim jos rada da imam giga ddr, digitalni fotoaparat, novi stampac i g4 ... okrpice me oko 5000dm .... znaci ceka se neki veliki posao Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 240
Kakve su ovo slichice?  Ja sam mislila da razgovaramo o webdizajnu Smile

Nikad nisi voleo da se raspravljash chiji je tata jachi ili ko ima veci?  Ni ja ali prvi si pocheo, zar ne?

Inache ne verujem da si neshto mladji od njega [on je '79] i ne znam bash da li si imao manje uslova od njega [s'obzirom da ste napravljeni od istih govana, ako smem tako da se izrazim].  On je oduvek bio genije shto se tiche umetnosti [muzika, crtanje, sklapanje boja, dizajn, pa samim tim i webdizajn] ali daj molim te da se okanemo toga, pliiiiiiiiiizzzzz Smile

A shto se tiche foruma sa.....ne znam ni shta si rekao, svaka chast, ali svako ima neku svoju stvar, a ja znam da forumi i "chatanje" nije njegova stvar uopshte.

Nego sad onako jedno pitanje....Jel si ti malo obsednut ochima, a? Malo?

Inache shto se tiche mashine...Errr...It's deLL, p4
i reshila sam da nabacim Win ME i onda cu videti shta cu dalje [jer firma nece nishta da mi pomogne ako kompjuter nije u originalnom stanju - tj. kao shto je bio kad sam ga dobila - a NIJE! :mad:]

Okejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, odoh na spavanjac!
IP sačuvana
social share

___________
.::Ako pare ne kupuju srecu onda ih vratite::.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa vidi, stariji je od mene 6-7 godina, a zivi u CA tako da nikao ne mozemo biti isti ...
Sto se webdesigna tice, zasniva se na grafickom designu i malo osnovnog znanja cssa i html-a, koga zanima webdevelopment to je druga prica.... a mene mrzi da radim nekomercijalne sajtove, a za komercijalne me ne placaju dovoljno, videcemo sad sa novom firmom kako ce biti.
Ono http://www.burek.com/dunex/ su splashevi i ne vidim sto oni ne spadaju u web design, al ajd...

Svako ima svoju stvar, sem devojaka, a i one su mogu sluziti nasom ...

Sto se tice foruma, sreca pa ne znas sta sam rekao... a forumi mi nisu neka pasija ...

Sto se tice ociju... da, obozavam ih, na svakom radu moraju biti neke jer cekam jedne da mi se vrate i samo na njih mislim...

Sto se tice DELL-a ... ne verujem da on ima lose napajanje....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 240
Okej...Kakve veze ima to shto je stariji od tebe?  Ili imash talenta za neshto ili nemash - zar ne?  Jel se secash onog nasheg malog shahiste shto je razbijao sve redom, imao IQ od 180 - a imao 8-9 godina?

I kakve veze ima shto je u Kanadi?  Shta on to ima a ti ne?  A i nije ovde dugo, svakako.  Mislim, oboje imate pristup PC-u, pristup istim programima i sl.

On ne radi na nekomercijalnim sajtovima, radi komercijalne ali za dzabe, tj. iz razonode, da ne kazem "ljubavi" Smile

Shta si to rekao u vezi foruma a ja nisam razumela?

Ono u vezi ochiju je bila sarkastichnost, znala sam odgovor Smile [a i ko ne bi kad na maltene svim radovima imash ochi xexe, ali fine su slike, nije da nisu].

Eto, znam da je dELL dobra mashina, da nije ne bih kupovala i zato me i zabrinjava da moze da bude problem u kompu a ne ne znam chemu...

Joj...zar se nismo mi malo udaljili od originalne teme ili...?
Nema veze.

Aj' uzdravlje Smile
IP sačuvana
social share

___________
.::Ako pare ne kupuju srecu onda ih vratite::.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sahista je bio jedan u 6 milijardi, a ni ja ni tvoj burazer toliko posebni nismo ...  Sto se IQ tice ja po zvanicnom testu imam 156+ rezultat jer samo do 156 kad nas postoje zvanicni testovi, ostalo mozes da radis ali rezultati nisu priznati, jedan taj sam i radio pre nekih 4 godine imao 192. Od tada se rezultat vrlo verovatno smanjio jer sam veliki broj mozdanih celija konstantno unistavao alkoholom i problemima licne prirode, no, racunam na oko 180 sada, pa i ako je manje dovoljno je da dva puta budem predsednik USA Smiley Smiley Smiley
Postoje dve skale kao sto je poznato, ali rezultati su priblizno isti. Koja je korist od inteligencije? Geinus is 1% inspiration and 99% perspiration! .Tako da talenat ne znaci previse, moze da pomogne, ali nije kljucan. Naprotiv mnogo su vece sanse da ce neki klinac koji uci photoshop ili ilustrator 5 sati dnevno za godinu dana mnogo bolje crtati od mene, ali me isto tako nikako ne moze stici na svim poljima na kojima sam aktivan i uspesan. Taletnovani ljudi u vecini slucajeva ne uspevaju iz razloga ne zainteresovanosti , lenjosti ili nemogucnosti da materijalno isprate svoje potrebe.

Oboje imamo pristup PC-ju jedino sto ja radim kao konj da bih mogao jednom godisnmje da ga sredim, imamo pristup istim programima, ali ja zivim u Srbiji pa nemam ni vremena ni uslova da crtam po ceo dan vec kao priznati expert za GSM moram svaki jebeni dan da citam vesti pisem i komentarisem terstove, pisem komentare na 3 velika developerska foruma, odrzavam ovaj i jos jedan, pomazem matorima, radim da bi imali od cega da zivimo i sl... a mislim da on to ipak ne mora, pa cak i da mora sada, nije isto kad da sve to mora sa 17 godina jos plus ima i skolu i "drustveni zivot".  Jedina prednost i sreca u nesereci je cinjenica da ja ne spavam vec 9 meseci pa umesto ostalih imam 24[-6 za skolu] casa da radim i ispunjavam svoje duznosti. Imamo PC ali ja za moj krvavo radim 6 meseci pa skupim neke pare da ga sredim, a vi imate kako kazes 3 komada...

Ako je ovo sto si rekla oko komercijalnih sajtova tacno onda je on budala, ali ako si se pogresna izrazila ja se izvinjavam. Ako nisi, ovo znaci da on dzabe radi nesto za sta je neko drugi debelo placen ... to moze samo ludak ... ne zaljubljenik, nego ludak.

Sta sam to rekao oko foruma a da ti nisi razumela ... to je bio citrat tvoje recenice iz predhodnog posta:
A shto se tiche foruma sa.....ne znam ni shta si rekao, svaka chast,
Forumi jesu jedno od mesta na kojima provodim vreme , ali ni u kom slucaju nisu jedina i nisu svi forumi opusteni kao burek, 90% foruma je potpuno drugacije i nije cafe-like koncipirano vec je strkitno vezano za neku temu i nema mesta za zezanje. Ali bas zato sam i napravio burek Smiley Forum kao struktura ni u kom slucaju po defaultu nije mesto opusteno kao icq ili irc.

Hm... svako na svojim radovima na kojima se pojavljuju ziva bica ima oci ... samo zavisi kako ih ko postavi ... ja ...pa ... recimo da mi je to zastitni znak od kad mi se desila jedna tragedija vecih razmera koja me prilicno razara na psiholoskom planu a na fizickom i da ne pricam... od tada volim oci... ma ne volim ih ... samo zelim jos jedne da vidim ponovo...

Dell je fini, al ipak ... asus i compaq prave najbolje brandove, mada je delll medju prvima sa time pooceo... U svakom slucaju vise je nego neocekivano takvo ponasanje racunara....

Udaljili se od teme? Dobila si odgovore koji mogu biti u pitanju, ne znam sta ockujes da dodjemo mi da vidimo to sto treba? Smiley mislim moze i to, samo treba da nam sredis vize i platis avion Smiley Obicno kada nekom das savet podrazumeva se da ce on otici poslusati te i izvestiti o rezultatima... e sad ... oces? neces? nemoras Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 240
Ahahahahaaaahhha...
<< Taletnovani ljudi u vecini slucajeva ne uspevaju iz razloga ne zainteresovanosti , lenjosti ili nemogucnosti da materijalno isprate svoje potrebe.  >>

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Ne da si ga ub'o nego ne zna se!
Heeehehehe, i dalje ne mogu da dodjem sebi!

To je njegov glavni problem...

On tvrdi kako ne zeli da mu profesija bude vezana za komp tj. da bulji u komp 24/7.  Ja sam ga pitala zashto barem ne uzima lovu dok radi sajtove a on mi je odgovorio da [poshto radi sajtove ljudima u YU] da ne zeli od njih da trazi pare niti misli da oni imaju para da daju za sajt koliko isti uopshte i vredi.

Moze sad punchline?  Hehe...On takodje placa i za ime+server.  Jedno vreme su ovi jedni placali za spejs, ali evo sad opet on tj. ja Smile

LOL!

Shto se tiche IQ, moj je oko 120 - can you tell? Smile Smile
IP sačuvana
social share

___________
.::Ako pare ne kupuju srecu onda ih vratite::.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da li mislis da sam ja dosao dokle sam dosao bez ubadanja takvih stvari?? Ne budi luda Smiley

a to sto radi za nase .... ja znam nase koji placaju i po 5000e za gluposti kakve je mene sramota i a pogledam ...

a to sto placa svoje sve, tj ti placas ... no comment ...imam 60gb asp servera, 3x100 mb mysql php i uopste ne razmisljam o placanju Smiley
pa i ovaj host i domen su bili poklon Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Izvinite sto prekidam "raspravu" ali da li moze i meni tvoj brat da uradi sajt za Dz.  Smile   Smile:  :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nja.... i ja ponekad radim ...
Mogu da ti uradim grafiku, naslovnice dugmice i sl, ali ako ti se jebava sa sadrzajem i serverom to ces sam.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.