Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pozitivno mišljenje a la Cosmo je bullshit!  (Pročitano 11471 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Моје сестра је ишла на концерт и носила је неки шушкавац..Кева јој је рекла да пази да јој неко не запали цигарим и она је све време мислила о томе и пуф, ето ти га.. Оде шушкавац..

eh..pa to ti je glupost...nositi "suskavac"..svilu...mikrofiber... Smile i slicne materijale...na konc....
ili bilo gdje gdje je sve puno nevaspitanog maloumnog sebicnog derista...


tako sam ja u jednoj "rupi" sastavio sa par samarcica jednog olosa od 20tak godina...
sto je "spalio" haljince Smile jednoj mojoj poznanici...kako sam ga lijepo...sastavio samarcinom...
desnom...pa brzo...scepao za vrat istom rukom i zakuco ga uz vrata........povukao i navukao na lijevu samarcinu...(inace moja omiljena i jako ucinkovita kombinacija poteza Smile) ko vreca se srucio na patos... Smile
siguran sam sto posto da nece vise nikad da baulja sa cigarom u rukama..
po ni jednom lokalu na ovom svijetu....

to je van svake pameti...covjeeece....ispusi tu cigaru...ili je ugasi ..pa onda hodaj...
nije neko pare nasao na putu...da ih ti palis cigarom...
ko da su u sumi odrastali...doduse...to nijednom seljanu ne bi palo napamet...
nego samo olosu malom....kojem nije niko stao gojezericom na glavu...tokom odrastanja...

inace sto se teme tice..ja kad razmisljam pozitivno...onda se uglavnom i ponasam pozitivno..
i radim takve stvari..i onda mi se tesko desi nesto negativno...
mada... takve stvari.... najmanje zavise od tebe....mozes ti biti koliko hoces pozitivan..i pozitivan imati pogled na sve oko sebe....
ako naletis na kretena..sjebat ce ti vece sto posto....
ali da ima nesto u tom pozitivnom stavu...sto utice na pozitivnu energiju..oko tebe...ima....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Dragi dnevnice,
Juce sam kupila Sensu... i osecam se prljavo...
Listala sam i listala novine... i prvi put u zivotu (a volim da citam cak i deklaracije na prozivodima) nisam naisla ni na sta sto bi me privuklo bar da procitam dve recenice...
I opet sam se zapitala... sta nije u redu sa mnom kada se nikako ne povezujem sa tim iskezenim zenama sa naslovnice tog casopisa i pricama kako treba da zivimo samoispunjen zivot i kako ce prava ljubav doci... i kako treba da jedemo zdravo, trcimo bosonogi kroz prirodu i trazimo "inner self"...

I ovo nije karikiranje.. o tome se tacno radi u casopisu...

A vidim da se citam... samo mi ne ide u glavu... ko moze da guta tolike doze uljuljkujucih prica...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02

I opet sam se zapitala... sta nije u redu sa mnom kada se nikako ne povezujem sa tim iskezenim zenama sa naslovnice tog casopisa i pricama kako treba da zivimo samoispunjen zivot i kako ce prava ljubav doci... i kako treba da jedemo zdravo, trcimo bosonogi kroz prirodu i trazimo "inner self"...

Odrasla si i prestala da imas razmisljanje kako si konstantno neispunjena pa mora da juris nesto a vec znas sta si i "inner self" si vec odavno nasla. Normalna faza u zivotu svakog coveka koja jedino ne dolazi tinejdzerima i ljudima koji ostaju tinejdzeri po razmisljanju.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.92
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, izvini.. zene koji su autori teksta su u proseku starije od mene bar 5-10 godina...
Nije moguce da tako neka matorka  i dalje trazi pravu sebe... Smiley
I opet... taj casopis kupuju tako... zrelije osobe... ne klinkice... Klinkice bi se smorile... Smiley
« Poslednja izmena: 11. Okt 2012, 15:47:26 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Pa to je nazalost trend i u svetu i kod nas. Dodjes u neke "zrelije" godine i onda te pune misljenjem o konstantnom neispunjenu, kako nisi ispunjena nimalo i treba da se izivis, kako treba da nadjes unutrasnju sebe pre nego sto dodju neke stvari itd. I to i jeste tacno, samo sto, te neke faze bi trebale vec da prodju do tog nekog vremena i da postanes vec zrela individua koja zna sta je i ne mora konstantno da izmislja sebe, da zna da vec zivi dovoljno ispunjen zivot i da zna da ljubav nece sama doci vec da se mora malo potruditi oko iste. Al jbg, dosla nova vremena, tridesete su nove dvadesete itd.

Tako da, nije problem u tebi, problem je u samom magazinu i nacinu zivota koji promovise. Jednostavno si ga prerasla...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.92
Dragi dnevnice,
Juce sam kupila Sensu... i osecam se prljavo...
Listala sam i listala novine... i prvi put u zivotu (a volim da citam cak i deklaracije na prozivodima) nisam naisla ni na sta sto bi me privuklo bar da procitam dve recenice...
I opet sam se zapitala... sta nije u redu sa mnom kada se nikako ne povezujem sa tim iskezenim zenama sa naslovnice tog casopisa i pricama kako treba da zivimo samoispunjen zivot i kako ce prava ljubav doci... i kako treba da jedemo zdravo, trcimo bosonogi kroz prirodu i trazimo "inner self"...

I ovo nije karikiranje.. o tome se tacno radi u casopisu...

A vidim da se citam... samo mi ne ide u glavu... ko moze da guta tolike doze uljuljkujucih prica...
Draga Anea,
sa tobom je sve u redu. To je svojevrstan test polupanosti. Ako nisi uspela da pročitaš ništa što je tamo napisano, znači da imaš mozak. To je dobro za tebe, mada u današnje vreme baš i nije poučno, a nekad ćeš zbog toga i dobrano da najebeš. Radi dekontaminacije mozga, predlažem sledeću terapiju: uzeti najbližu Pračetovu knjigu i nasumično pročitati dva pasusa. Uspeh zagarantovan.

Vaša Bemb Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Kad smo kod Pračeta,  na zapadu mu izašla nova gnjiga Dodger, a na istoku, tj. kod nas, preveli mu jednu staru, zove se "Istina".
Pa ako je već u svrhu dekontaminacije, toplo preporučujem i jednu i drugu - a mogu i obe.

Patka
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
ja mislim da se inner-self trazi i pronalazi celog zivota, kako se menjaju prilike, uslovi zivota, razna odricanja, vaganja, gubljenja, ponovna pronalazenja, propadanja i izdizanja, obzirom da je zivot niz prilagodjavanja i uglavnom maltretiranja tela i psihe na tom putu .. osim ako bas imas puno srece.. a uglavnom nemas.

inner-self ako je karakter osobe, ili ako je dusa osobe ili ako je principijelnost osobe ili sve pobrojano i jos dosta toga.. sve je to podlozno promenama, ja bar to tako vidim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.