Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:48:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pozicioniranje antene  (Pročitano 2681 puta)
29. Dec 2007, 20:12:45
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam skystar2 i ostalu potrebnu opremu osim elektromotora.  Pokusala sam da pronadjem neki satelit ali nisam uspela.  Pokusala sam i da nadjem nekoga da to uradi ali opet bez uspeha.  Procitala sam da je potrebno podesiti vert.  i horiz.  precizno, sto ja ocigledno ne umem.  Da li moze neko da mi kaze koje su to vrednosti, recimo, da pronadjem astru? Ustvari znam jednu vrednost (npr.  za astru 19,2), ali ne znam drugu (sever-jug).  Skinula sam sa int.  fastsatfinder ali se opet nisam snasla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 418
Zastava I sprat
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
HTC HD7
Ja sam gledao u komsiluku kako su okrenute antene,pa sam moju okrenuo sto pribliznije njihovim Smile.
Nakon toga sam ukljucio neki analogni reciver sa kojim sam (uz malo muke) uspeo da nadjem Astru.Kasnije je bilo lako Smile.
« Poslednja izmena: 30. Dec 2007, 11:45:33 od vladomil »
IP sačuvana
social share
   
Zivi bili,zdravi i debeli.   .   .

Vrhunac opreznosti je kada hodas na rukama da ti cigla ne bi pala  na glavu!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple IPhone 3GS,
moras da imas ledja. svi sateliti koji mogu da se uhvate kod nas nalaze se na ljestvici. ako ledja uradis dobro to ide bez problema. Ja sam to uradio prije nekih 6 godina, znam da sam semu nasao nedje na internetu kako da se naprave i postave. znam da je trebalo da se ledja podese tako da trougao koji dobijes bude na sredini, tj sjever jug da ti se poklope u liniji. malo prelistaj google nacises sigurno semu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 284
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
ako imaš svu opremu a pod tim se podrazumevaju leđa naravno najlakše ti je da nađeš neki minimatik i neki resiver nije bitno koji pa lepo sedni i okreći dok ne nađeš ja sam se zezao sa vrednostrima pa smo našli i busolu ali to ti veruj mi ništa ne znači najlakše ćeš ga naći ovako samo neki mali minimatik TV i neki resiver bilo kakav i nalaziš ga za manje od sat vremena
Jer one vrednosti nisu za svaku antenu iste tako da ti je ovo najbezbolnije i najjednostavnije a za sve ostalo imaš specijalizovane sajteve za satelitske programe tako da ćeš tamo naći sve što ti treba
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol
Poruke 133
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ukucaj www.satelitskiforum.com pa tamo nadji sve sto ti treba. Antenu okreni prema suncu u 12 sati. To ti je jug. i onda malo dole, malo gore. Na onome sforumu imas poseban podforum za ss2 karticu.

Vlado
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple IPhone 3GS,
ako imaš svu opremu a pod tim se podrazumevaju leđa naravno najlakše ti je da nađeš neki minimatik i neki resiver nije bitno koji pa lepo sedni i okreći dok ne nađeš ja sam se zezao sa vrednostrima pa smo našli i busolu ali to ti veruj mi ništa ne znači najlakše ćeš ga naći ovako samo neki mali minimatik TV i neki resiver bilo kakav i nalaziš ga za manje od sat vremena
Jer one vrednosti nisu za svaku antenu iste tako da ti je ovo najbezbolnije i najjednostavnije a za sve ostalo imaš specijalizovane sajteve za satelitske programe tako da ćeš tamo naći sve što ti treba
Do nekle si bio upravu. ali jako tesko.
@BKKB
Ne znam kolko si upoznat sa programom koji si dobio uz karticu, ali evo da ti pomogne.
Program DVBViewer udjes u servise podesis koju signal zelis da primas i postavis da dobijas zvuk kada nadjes dati satelit. Lagano pomjeraj antenu i dobices nedje signal.
Mada ako ti ledja nisu dobro postavljena tesko da ces ista uspjeti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
  Pomocu analognog risivera smo nasli astru i dr. satelite. Hvala svima na pomoci! Srecna nova godina! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:48:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.