Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pozdrav za devojku koja mi je zivot uzela ...  (Pročitano 47940 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 12
Covece, ja tebe ne ne znam takvog. Moram da se zapitam da li ti to sam sebe unistavas preko svake granice. Ali mislim da se oporavljas. Mogu samo da pisem, ne i da razumem. Mislim da te razumem, skoro sam siguran, ali verovatno nisam u pravu.
Mozda je to tako odredjeno da oni koji zele da pomognu drugima prvi najebu (izvinjavam se zbog ruznih reci onima koji misle da su ruzne). To da verovatno nisam u pravu kazem zato sto znam da nikada nisam nekog sasvim voleo. Trudio sam se, ali valjda sam takav, da mrzim sebe. Jos gluplje je to sto sam sa svojih 18 godina samo jednom imao devojku. Prosto sam ih sve odbijao iz meni vaznih (sada glupih) razloga (sada shvatam da su umisljeni). Oko mene je zid od 10m koji sam samo jednom dozvolio da bude preskocen, dao sam skoro sve, nisam dobio nista. Ne mogu da lazem nekoga, ne sa takvim stvarima. Neki ne shvate da to nije zezanje, da zivot zavisi od toga. Sad da'l sam ja glup ili nenormalan da shvatim da sam samo sebe zeznuo to je druga prica. Odavno sam ja odlucio da cu da se promenim, da pokazem ko sam i sta sam, ali nesto mi ne da preko mene samog. Volim drustvo, zezanje, volim ljude, ali me uvek na kraju (ja bih rekao na pocetku) zajebu. Popustljiv sam, nekada i previse, niko to ni ne vidi. Svi misle da me razumeju, ali niko me ne zna, niko ne moze. Svi misle da me znaju, smesno je to. Ljude mogu da prepoznam kakvi su samo kad ih pogledam. Ne totalno, ali kostur je tu za par sekundi. Ne mogu da verujem da toliko njih misli da ne mogu. To su one sitnice koje su vece od oblakodera, krupne stvari koje se lako mogu oprostiti, da li neko to primecuje? Mozda gresim, ali ljubav je kad znas da volis SVE mane i vrline neke osobe i kada to ona isto oseca. Ostalo je samo varka. Govorio si da bi se ubio zbog nje? Nije to tesko, jedan trenutak i to je to. Ali zasto? Svako je sebi najvazniji na svetu, ma koliko to ponekad izgledalo da nije tacno. U stvari, moze samo jednom. Ako te je ostavila, znaci da te ne razume. Ona nije volela tebe, ali tebe takav kakav si, cak ni tebe koji zelis da budes onakav kakav ona zeli da budes. Znam da surovo pricam, ne volim da ulepsavam ozbiljne stvari. Ne znam kome nisu dolazile misli da se ubije, to je mozda 1% ljudi. Mozda zvuci glupo, ali jednom sam sanjao kako klizam rolerima po gelenderu koji je iznad zemlje nekih 20m (u stvarnosti je 4-5 i na drugom mestu, ali ovo je san), i klizim ka ponoru, ne mogu da se zaustavim... Razmisljanje u delicu sekunde: "Jebote, skidaj se, skidaj se". Nista, ne mogu da pomerim noge (poznato svima koji su pokusali da trce u snu). I nadjem se na 20m iznad, od visine, blago zamucenog asfalta. Misli koje su mi prolazile kroz glavu su otprilike:"Ne sad, ne sad, jebote, ne sad. Pa nisam nista uradio u zivotu....". Posle toga je usledilo "AAAAAA...", kao u filmovima, samo sto je ovo bilo za mene stvarno, i bilo je od muke, da sto glasniji budem jos ovih par sekundi. Hteo sam sve da uradim, ali znao sam da je nemoguce. Zato sam se zverski drao dok sam padao. Odjednom je nastao mrak. Totalni. Nista nisam mislio, nista nisam osecao. Posle 20-30 sekundi (pretpostavljam) poceo sam polako da shvatam da je to bio san, da sam zdrav, citav i sav mokar u svom krevetu. Bio je san, ali bio je tako stvaran da sam se u prvi mah pitao da li sam ziv. Od tada mi na pamet ne pada da se ubijem. Shvatio sam koliko volim zivot. Vise od svega, pa kakav je da je. Mora se ziveti. Zivot posle smrti, koja provala. Taj san me je naveo i da se setim da sam kada sam imao 3 ili 4 godine (ne secam se tacno, ne pamtim to doba zivota) bio sa mojima kod prijatelja. Ziveli su u zgradi negde oko 10-og sprata (ne secam se tacno). Kretali smo kuci i ja sam, klinac, potrcao do lifta. Moji su se pozdravljali sa prijateljima. Otvorio sam vrata od lifta. Bio je mrak. Zasto ne radi svetlo u liftu pitao sam se. Plasio sam se mraka. Razmisljao sam da li da udjem u lift. Krenuo sam da zakoracim, i predomislio se. Otrcao sam do mojih. Kad su su ispozdravljali i stigli do lifta cale je otvorio vrata. "Covece, vidi ovo" (u tom smislu, ne secam se tacno). "Sta je?", pita keva. "Nema lifta, a mogu da se otvore vrata, pa to nema nigde". Keva: "Tako moze neko da upadne". Onako mali i zabunjen nisam nista odgovorio, ukapirao sam da sam mogao da odleprsam, usr'o se od straha, ali sam cutao. Sad dok ovo pisem kontam da li je to ono sto me je napravilo ovakvim kakav jesam. Da li sam zato "na zemlji" i vidim sve sa mnogo "vise godina" nego sto u stvari imam. Kazu mi da sam komplikovan. Ko bi shvatio da pocnem da mu objasnjavam da je zivot komplikovan? Svi bi da se zezaju, da uzivaju u zivotu, a ne znaju sta je zivot. Ne garantujem da znam i ja, ali znam sta sam "preziveo". Malko je i komicno, ali mnogo sam naucio iz samo jednog tripa koji sam sam smislio.
Najteze je pobediti sebe. Najgore je pobediti sebe. Kad nema druge to je jedini izlaz. To mora da bude izlaz. Pobediti sebe nije isto sto i poraziti sebe. Cale mi je pra puta, misleci da mi govori prvi put rekao: "Nemoj sine da se ubijas, to je najveca glupost na koju mozes i da pomislis" (kao iz americkih filmova, cale - sinu, prosvetljivanje, desava se i kod nas). Nisam shvatao dok nisam shvatio sta znaci kad imas jos pola sekunde zivota. Sada me niko ne moze ubiti, a ubistvo je i kada te neko natera da sam sebe ubijes.
Nadam se da nisam smorio nekoga ko je odlucio da procita ceo post, ali krace nisam mogao. Ko je razumeo, razumeo je. Ko nije nadam se da ce sto pre poceti da razume. Sve u svemu (ne zacin C) ovo je dobar deo onoga koliko moze da zna, mislim, samo jos jedna osoba.
IP sačuvana
social share
I scream,
You scream,
We scream,
FOR ICE CREAM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kazes ne znas me takvog ....
Niko ko me ne zna dobro me ne zna takvog, ti me znas sa neta .... nikad nisi pricao samnom i gledao me u oci i proziveo deo mog zivota ... makar kao posmatrac. To 99% ljudi koji me ''znaju'' nije...
Od ljudi sa mesta gde smo se upoznali znaju samo Dusko, Bubikaj, Ivopixi i Nesa koliko je dopirala prica mene i Duleta do njega. To nije bas stvar koju svuda treba reci i kojom se treba ''hvaliti unaokolo''.
Da li se oporavljam ...
Tebi to deluje tako, jer kad ne znam sta da napisem preko ICQ ili na forumu ja lupim   , ali veruj mi Dusko recimo zna da ja u poslednjih nedelju dana bukvalno nisam oka sklopio jer mi se javila na mail sva zabrinuta ... satro sanjala me 3 noci zaredom pa se zabrinula ... Nisam odgovorio ... prosli put kad se javila rekao sam da mi se nikad vise ne javi jer nije ni svesna koliko to boli i da ako mi ne zeli vec biti devojka ja ne zelim da mi bilo sta drugo bude.
Ne mogu bez nje ... mogu da probam .. i probam i probam i probam ... ali .... ne mogu protiv sebe i onoga sto glava i srce kazu ... i glavi je jasna relacija koja je tamo negde gore zapisana izmedju mene ... jedina relacija koju ja sada vidim .... A kako je krenulo ... jedina koju cu videti ....
Ma definitivno idem da je vidim cim skupim lovu za to .... ni roditelji, ni skola, ni policija ni ne znam vise ni ja ko me nece zaustaviti ...
Moramo ozbiljno face2face da popricamo ....
Do tada verovatno da kao ni do sada spavati ....  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 468
Covece, zivi,zivi i zivi !!! Poslusaj me samo. Razmisli puno o zivotu, nisi ni svestan koliko je on jedinstven i vredan. Ja sam trenutno u velikom haosu. Juce ujutru mi je poginuo drug. Najbolji drug iz osnovne skole, strava decko, pametan,lep,dobar, zezao se do jaja, pichio rolere i slicno. Te noci nisam mogao da spavam i sutra sam cuo sta se desilo- decko je pao sa 4 sprata i umro na mestu.Ja sam bukvalno u momentu prolupao. On to nije zeleo, sve je bila slucajnost i puka nesreca  Smile  ....
Sta da ti kazem, i ja sam patio za devojkom sa kojom sam bio godinu i po, ali sam se posle ovoga zapitao da li je bilo sta vredno mog zivota i svega onoga sto mogu da prozivim i ucinim na ovom svetu kakav god on da je...
Nadam se da ces uskoro skontati da nista nije vredno da ti ne zivis i ne uzivas. Aj srecno .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Citat
.........ali sam se posle ovoga zapitao da li je bilo sta vredno mog zivota i svega onoga sto mogu da prozivim i ucinim na ovom svetu kakav god on da je...
Nadam se da ces uskoro skontati da nista nije vredno da ti ne zivis i ne uzivas. Aj srecno .


E brate, ovo si dobro reko !!!! Ja to pokusavam da mu objasnim od kad ga znam, ali ne vredi. Nece da kapira pa nece. u stvari, mozda bi ON i kapirao to, ali treba malo da odvoji mozag od srca, jer kad to dvoje zajedno razmisljaju i osecaju u isto vreme, onda dolazi do situacije u kojoj je on sada.

Ja sam mu veceras reko, da sam stigo na kraj, da dizem ruke od savetovanja, jer stvarno neznam kako vise da mu objasnim. Dao bih sve da mogu da mu pomognem i da mu preuzmem te muke, jer ja znam da rukujem s tim, ali to je ono sto ne moze, bar za sada jos ne, ko zna dokle ce nauka da stigne za jedno 1000 godina, pa mozda i to bude moglo nekad.

Reko sam mu lepo, ne ludi i ne ubijaj se TI zbog ZENE, nego to ZENA treba da radi ZBOG TEBE !!!!!
A ako nece, nece, mars u..... imaju i druge majke cerke, nisi ti jedina. Njegova NAJVECA greska do sada je bila, sto je on patio i tugovao i jurio za njom, a to i javno radio pisajuci neke pesmice i pismanca po forumima i to. To nije trebao da radi. Trebao je da joj okrene hladnu stranu i kad je bila na EXITU, onda je trebao lepo da zbari i to DVE ribe i da hladno proseta pored nje, mozda, ali mozda da joj se javi, ali samo ono :

- E cao, desi kako si

i da nastavi sa ribom u ruci dalje, pa da vidis kako bi pojurila. Ako ga nebi nazvala sutradan na fon, secem.......... sta god oces secem.

Ali sad je kasno. Sta da se radi.

Samo, znam ja njega, tvrdo je to, tvrdo spolja a mekop iznutra Smile, pa znam da ce preci skoro preko svega ovoga, pa ce da kaze

- Hvala vam, bili ste svi u pravu

Samo polako. Najbolji nacin da sve to prodje i nestane iz njegove glave je, da nadje devojku i stvar je resena Smile

Sad ce on meni ovde da odgovori na vse ovo, znas bre Dusane da to ne mogu, ne mogu i ne mogu, ona je jedna, ona je jedina ona mije zivot, ona mi je sve i sta znam jos sta nece sve da napise, ali JA ti kazem brate, TO i SAMO TO ti je jedino resenje. Veruj mi.

A sve ovo ti govorim iz iskustva i sve samn ti to pricao kad smi bili zajedno u BG-u na terasi onog restorancica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Poznajem sebe toliko ... i bicu vulgaran jer sam takav...
Mogao bih da nadjem devojku da imam gde da se ispraznim, ali ja ne mogu da se osecam srecno u takvoj (im) vezama. Znas i sam da nisam retardiran , da izgledam pristojno i da mogu da nadjem ako to zelim. Ali niti hocu da budem sa devojkom samo da bi je jebo... to nije nesto sto ce mene uciniti srecnim , pa cak ni onaj sekund dok to radimo kada bi trebao da se osecam bogovski ... klasicno pitanjw koje bi bi mi sada postavili : a kako znas? da li si probao? Jebigfa ljudi jesam jer sam i sam bio svestan da je to jedini nacin da nju zaboravim ... ali ne mogu .. osecaj je samo jos gori ...
Idem na to da cu je uskoro opet videti i da cu probati nesto da uradim oko toga ... ako ne ... razmisljacu posle ... i ovako mi je mozak preopterecen.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 58
SF,

Vreme leci rane :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Anonymous
Gost


E-mail
Bas sam slusao ovu pesmu dok sam citao pa mi se ucinilo da se odlicno uklapa.

Time, it needs time
To win back your love again
I will be there, I will be there ...
Love, only love
Can bring back your love someday
I will be there, I will be there ...
Fight, baby I fight
To win back your love again
I will be there, I will be there ...
Love, only love
Can break down the walls someday
I will be there, I will be there.

If we'd go again all the way from the start
I would try to change things that killed our love
Your pride has built the wall so strong that I can't get through!
Is there really no chance to start once again?
I'm loving you.

Try, baby try
To trust in my love again
I will be there, I will be there ...
Love our love
Just shouldn't be thrown away
I will be there, I will be there ...

If we'd go again all the way from the start
I would try to change things that killed our love
Your pride has built the wall so strong that I can't get through!
Is there really no chance to start once again?

If we'd go again all the way from the start
I would try to change things that killed our love
Yes I hurt your pride and I know what you been through
You should give me a chance, this can't be the end

I'm still loving you ...
I'm still loving you ...
I'm still loving you ...
I'm still loving you ...

Still Loving You Baby

:twisted:
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Pazi kad sam opet zaboravio da se prijavim,stvarno mi mozak nije u redu.
P.S. pesma je Still loving you od Scorpions-a
:twisted:
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A ko ne zna tu pesmu .... Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
"Nista vise nije isto, nikad nece biti kao sto je bilo ranije,
ostaje nam samo borba, borba i secanje
na neko srecnije vreme, kada sno zajedno bili svi,
koje ni jedna slika, ni jedna pesma ne mogu vratiti..."


Univerzalna pesma za bedacenje... E sad sam i ja u bedaku k'o ti ortak, i jebiga, koristim moj nacin da odmorim mozak. Kad mi dodje u blavu ja navalim da mislim o njoj, pa me brzo prodje... Probaj, mozda pali... Kad sledeci put posetim forum (nece biti skoro) da ga sredis koliko god znas i umes!!! I sad je super ali znam da ga ti mozes napraviti da bude fenomenalan!!! Uzdravlje i da nam Bog pomogne.
                                                                            Branko Trifunovic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.