Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:50:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PowerPlay Manager projekat  (Pročitano 8437 puta)
18. Okt 2008, 18:16:12
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Interesantan projekat je predstavljen početkom 2007. godine – PowerPlay Manager, onlajn sportski menadžer. Osnivači PowerPlay Manager-a su hteli da lansiraju hokej kao prvi sport , tako da je projekat praćen, posebno od hokej fanova, od samog početka. Mi smo takođe pratili ovaj projekat i sada kada je PowerPlay Manager spreman za lansiranje želimo da Vam pružimo kratak pregled razvoja i budućnosti ovog projekta.

Prvo, korisnicima je dozvoljeno da naprave korisnički nalog i imaju mogućnost da vide razvoj projekta u razvojnim vestima, koje periodično objavljuju osnivači projekta. Tužno je to što su neki registrovani korisnici izrazili svoje mišljenje na forumu o tome da razvoj projekta traje mnogo dugo.

U avgustu Pre Beta verzija je konačno lansirana. Dostupna je za stotine pravih hokej fanova, koji su hteli da probaju ovu novu igru po svaku cenu. Glavni zadatak Pre Beta verzije je da testira servere na izdržljivost pritiska korisnika. Sve je izgledalo dobro, tako da je igra unapređena na Beta verziju. Beta verzija je dostupna svima koji žele da igraju. Prema osnivačima PowerPlay Manager-a, ova faza bi trebalo da traje oko 6 meseci. Njen glavni zadatak je da se poprave sve greške i dodaju nove opcije koje bi trebalo da rade u konačnoj verziji igre.

Pitanje je: „Da li se hiljadama fanova isplatilo čekanje?“ Mislim da jeste. Prve sugestije su pozitivne. Grafika je vrlo originalna, slike su kul. Razvojni tim je doneo neobičnost kada je stavio sliku jednog od osnivača na jednoj od strana igre.

Za sada prijateljske utakmice i ligaške utakmise (uključujući i plejof) se mogu igrati. Možete namestiti taktike, linije za bilo koju utakmicu unapred. Možete graditi Vaše objekte i arenu. Dokle god se ljudski resursi brinu, novi igrači će dolaziti iz sportske akademije i kandidati za posao koji žele da postanu članovi osoblja iz ljudskih resursa i ekonomije. Tržište igrača je već u funkciji, tako da možete naći nove igrače tamo. Igra se već igra čak i u ovoj nepotpunoj verziji, tako da će biti odlično kada sve planirane opcije budu uključene.

Naravno, kao i sve nove stvari, PowePlay Manager takođe ima neke nedostatke. Ali osnivači nisu izolovani od ideja menadžera, koji prijavljuju greške i daju nove ideje kroz mejlove i forume. Na taj način „obični“ menadžeri imaju ulogu u razvoju projekta.

Na kraju, jedan broj koji pokazuje da PowerPlay Manager već ima jaku menadžersku zajednicu. Trenutno više od 10 000 menadžera iz celog sveta ima svoj hokej tim u igri. Dakle ukoliko volite hokej, ukoliko volite da se takmičite i želite da imate svoj hokej klub, možete ga napraviti na www. powerplaymanager .com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
igra je odlicna, mnogo jednostavna i za svaku generaciju je...treba probati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5;MEG
mob
Nokia 
Evo proslo je dugo vremena od kako nisam pisao za ovaj menadzer. Dosta novih stvari je dodato u samoj igri i sve vise ljudi je odusevljeno kako sve funkcionise. Znamo da hokej nije toliko kod nas popularan ali bi trebalo svakako probati igrati ovu igru i uvideti da nije nimalo teska, jedno 10 min. citanja vodica sve ce vam biti jasno. Naravno preko toga se mora prijaviti za tim u hokeju. Nemojte oklevati, samo probajte i sigurno cete ostati... Smile

Naravno ako vam nesto nije jasno tu je forum na kome ce vam sigurno neko odgovoriti na pitanje, tu su pomagaci koji ce vas uputiti na pravi put kako poceti sa ekipom i sve ostale stvari.

Poz i neka je svima Srecna Nova 2009. godina

PowerPlay Manager tim Srbije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson P990i
Blizi se pocetak finalne verzije! Imamo svakim danom sve vise menadzera. Trenutno iz Srbije ima oko 1200 registrovanih korisnika.       
Ovim putem pozivam sve Srbe koji vole online menadzerije, da nam se pridruze i bar probaju igru. Retko ko je probao,a da je odustao kasnije.       
Fudbal je u razvoju.  Nece se dugo cekati on da startuje. Finalna verzija Hokeja startuje najkasnije do Aprila. Sada se uveliko igra beta i trenutano je igra 130000 menadzera sirom sveta.     

Evo i malo skrinova :








IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Tel.Me Your.Number
Podržavam vas... ali ja niđe veze sa hokejom Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson P990i
Citat: LaserXP link=topic=390524. msg6500969#msg6500969 date=1231806497
Podržavam vas. . .  ali ja niđe veze sa hokejom :?
Slican tebi bio.  Ali su uradili veoma dobro menadzer.  50% iz Srbije sto sada igraju nisu znali pravila hokeja.  Naucili smo zajeno.  Postao nam je zanimljiv.  Kao sto sam rekao, retko ko je odustao.
Treba probati, to je bar lako. . .  :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
SonyEricsson P990i
Menadzer sa najvecim potencijalom! PPM obuhvata ukupno 9 sportova:Hokej, Fudbal, Kosaraka, Tenis, F1, Odbojka, Rukomet, Bejzobol i Bailton. Trenutno se zavrsava Hokej, a u fazi razvoja je fudbal. Posle fudbala, sledi kosarka. Trenutno imamo 1350 registrovanih iz Srbije. Aktivno igra 150 betu hokej, mada ocekujemo veci broj pri pocetku finalne koja je za nedelju dana. Svako ko voli online sportove i Srbiju neka nam se pridruzi, da stvorimo jaku zajednicu koja ce se suprostaviti ostatku sveta koji broji 160000 clanova. Igra je potpuno besplatna, prevedena na Srpski cirilicom.
Svako ako imate pitanja, slobodno me kontaktirajte.

Sve najbolje vam zelim

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma igra je odlicna. prikljcio sam se jucer ali sam vec poceo da idem na transfere namjestam formacije. jedva cekam 19. april. igram 1. utakmicu. svaka cast. pregled je odlican. nema nikakvih dodataka samo tabele,transfer i ostalo. svaka cast igra je odlicna. jos vise me odusevilo kada sam oznao da ce se gledat 3D.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


www.powerplaymanager.com

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
I-mate 
Menadzer je extra, ljudi tamo su extra, ima gde da se popije pivce, gde da se osecas postovano, cuo sam da ce da dodju sve ribe iz IV-2 Kragujevacke gimnazije, kao i brucoskinje iz "Vere 2" u obilazak, pa su rekle ako bude dovoljno clanova da ce ih podrzati kako najbolje znaju i umeju.  "Vera 1" salje samo prvi sprat :(
:help:
IP sačuvana
social share
Ja sam ovde zbog Nazgula
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


www.powerplaymanager.com

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
I-mate 
Pocela je nova sezona, Finalna verzija. Cist start i odmah ulazis u grupu povlascenih.
Evo review igre ako te zanima, a ako ti engleski i nije jedna od jacih strana, slobodno pitaj Srbende pomocnike   Smile

IP sačuvana
social share
Ja sam ovde zbog Nazgula
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:50:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.