Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:15:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Povratak dizelaša  (Pročitano 19636 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
slazem se, ali oni sad nisu tema  Smile
pa,i jesu,zato sto svi ovde oce da iskorene ovu vrstu muzike,a niko ne obraca paznju na seljobere.
ja nikada nisam furao taj neki stil dizelasa(ili pokusavao da ga furam),nikada me nije to zanimalo.necu patiti ako se iskoreni ova muzika.slusam uglavnom jazz,blues i stare stvari od pre par decenija,ali,ostavljam svoj um otvoren za sve sto mi se svidi,iz ma kog zanra(osim,naravno seljoberskog...).iz istog razloga mi se i svidjaju neke pesme iz 90ih,i iz istog razloga ih slusam ponekad.i zato ne vidim cemu ta hajka protiv muzike.stil oblacenja,ponasanja,razmisljanja,kulture...i sve ostalo sto je povezano sa time je nesto drugo,i za to se slazem da treba iskoreniti.ali,protiv ove muzike nemam nista.pobogu,pa moja generacija je i odrasla uz tu muziku.to ne znaci da treba bezuslovno da je volim(o) i ne znaci da je dobra,ali,mislim,svako je,zeleo ili ne,od mojih vrsnjaka,odrastao uz neke od tih pesama.ko je pametan,shvatice to samo kao muziku iz odredjenog doba,i slusace je kad i ako zeli,i kad i ako mu se svidja.ko nije,taj ce da uzme pa da imitira dizelasa i ne znam ni ja sta i to je i meni glupo.i isto smatram ne samo za one koji slusaju ovu muziku i oblace se ko klosari,nego i za one koji slusaju bilo koju vrstu muzike i imaju neki patoloski poriv da se i oblace u skladu sa njom.metalci koji se oblace isto kao klosari,ili spodobe iz pakla(valjda su im to uzori  Smile),reperi koji se oblace kao da su crnci i kao da zive u getu,seljoberi koji se oblace kao neki fenseri... generalno,meni su oduvek bili smesni ljudi koji ceo svoj zivot,stil oblacenja,stil ponasanja,stil razmisljanja,stil rezonovanja,stil komunikacije,sve,sve... poodredjuju muzici koju slusaju.  Smile sta sad,ja kao neko ko slusa jazz i blues,treba na faks da idem u smokingu?  Smile ili da se ponasam kao... Maska(ono sa Jim Carryjem...)?  Smile naravno da ne.  Smile
 sem toga,ako nista drugo,ova muzika(90') se,za razliku od seljoberske,bar ne nabija ljudima stalno na nos.to sto sadasnji klinci zale sto su jos bili u pelenama kad se ta muzika slusala(jer su budale koje misle da su 90te bile mnogo lepe... ),pa ice da izigravaju nesto,i to sto pojedini ljudi oce putem vracanja te kulture u narod da uticu i na mentalitet i politicko misljenje naroda,e,to je drugo.
« Poslednja izmena: 06. Dec 2009, 17:02:52 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N-shurnaest
Bash te proganja taj zarez,ha,a,a,a ? Jebem mu chiniju ...  Smile

Vetj imash temu na forumu o muzichkim ukusima , "anti grand club reloaded" i slichno .Kako ne bi ishao u offtopic ,poseti je, to je htela da ti kaze...  Smile
« Poslednja izmena: 06. Dec 2009, 17:21:51 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
uf,sto volim ove wanna-be-moderatore,sto skacu odma cim neko kaze jednu rec koja nije direktno vezana za temu...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N-shurnaest
Ja sam preneo shta je ona htela da ti kaze a ti eto ,tako mlad (student) ,sa tako podrobnim analizama  Smile pa propustio da vidish. Meni krajlnje nije zabavno da klasifikujem tvoje postove u off ili ne ...  Smile
 Nekim nesretjnim sluchajem , bacio sam oko na tvoj i video da se koljesh sa zarezima kao poslednji kasapin malo poznatih dogadjaja u Somaliji ... Na toliko mogu da ukazem.
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
A zato ce svi redom da nose transparente "J...te se devedesete!". Nismo mi nikad ni izlazili iz tog vremena, narocito muzicki (cast izuzecima kojih je sve manje).

Fandki dji i Ochibojeduge su mi bili zanimljivi kad sam imao 7 ili 8 godina, to se jednom preraste i to je to, shvatis da je trash.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Qtek 小米
Из моје перспективе деведесете су биле златно доба.
Наравно да не мислим на српску и балканску музику него на страни хипхоп, као и гранџ покрет који је био актуелан баш тих деведесетих година.
Да се ја питам вратио бих деведесете, Тупака, Бигија, Кобејна, Изија, и све хитове који су обележили то време, јер ово данас је тешко ђубре.

Када је у питању турбо фолк, деведесете су биле дно дна, а сада је тај исти турбо фолк ''само'' дно или исто ђубре које има само мало боље паковање.

Ја данас слушам претежно хип хоп деведесетих, фанк и соул седамдесетих и за разлику од ових клинаца могу рећи да сам имао среће, јер нисам одрастао уз болесни и пластични звук 21 века.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15

Да се ја питам вратио бих деведесете, Тупака, Бигија, Кобејна, Изија, и све хитове који су обележили то време, јер ово данас је тешко ђубре.
Ti kao "srpski nacionalista" Smile bi trebao da znas da je pokretac inicjative, da se na jednom od Nirvaninih albuma (ne znam tacno koji) stavi natpis "Zabranjeno za pse i Srbe", bio Kris Novoselic, pripadnik naroda, tvoje rak-rane  Smile Zar vam to nisu rekli u CK?

Posto sam muzicki zaludjenik, dosta dobro poznajem 90-te  Smile Koliko je bilo loseg u muzici, toliko je bilo i dobrog. Usotalom kao i uvek. Godine i periodi mogu da uticu losije ili povolnije samo na odredjen muzcki pravac, nikako na muziku u celini  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
čekaj bre, ja sam "srpski nacionalista"  Smile

on je "pro-ruski"
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
a sad se lepo vratite na temu  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Qtek 小米

Да се ја питам вратио бих деведесете, Тупака, Бигија, Кобејна, Изија, и све хитове који су обележили то време, јер ово данас је тешко ђубре.
Ti kao "srpski nacionalista" Smile bi trebao da znas da je pokretac inicjative, da se na jednom od Nirvaninih albuma (ne znam tacno koji) stavi natpis "Zabranjeno za pse i Srbe", bio Kris Novoselic, pripadnik naroda, tvoje rak-rane  Smile Zar vam to nisu rekli u CK?

Posto sam muzicki zaludjenik, dosta dobro poznajem 90-te  Smile Koliko je bilo loseg u muzici, toliko je bilo i dobrog. Usotalom kao i uvek. Godine i periodi mogu da uticu losije ili povolnije samo na odredjen muzcki pravac, nikako na muziku u celini  Smile

Крис је ку$ац на бицикли, што је и показао у даљем музичком раду (после распада) који нико никада није чуо. Иначе ону горе паролу никада нисам видео и то је плод усташа.
У крајњем случају тај покрет сам споменуо као једина светла тачка белачке музике деведесетих, коју иначе приватно не слушам, али могу да чујем као и још неке правце.

Моја основа је хип-хоп, а пошто тај правац је у основи ништа друго него фанк, соул итд, слушам те музичке правце искључиво.
Ето.

п.с. не кажем да није било лоше музике деведесетих, али није било оволико смећа.
Заправо запад је данас доживео наше деведесете са дизелашима.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:15:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.