Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:13:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Povezivanje racunata sa TV-om...  (Pročitano 3516 puta)
05. Maj 2009, 11:25:38
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Imam problem sa povezivanjem racunara sa tlevizorom. . .  Procitao sam vec sve savete koji su navedeni na forumu, ali negde ja problem.  Imam graficku  ATI Radeon™ HD 3400 Series.  Povezao sam je kablom (sa jedne strane tri cinca, a sa druge skart).  
Ovako izgleda podesavanje(koje sam ja pokusao da namestim)

http://i198.photobucket.com/albums/aa284/tombika/1-1.jpg

ako neko ima neki savet kako da resim ovaj problem. . .  Hvala u napred!!!
« Poslednja izmena: 05. Maj 2009, 11:26:26 od tombika »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko bi reko da nisam normalan?? 0_o

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1851
Zastava Far Far Away
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 
sta fali ovome?
IP sačuvana
social share




| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgòrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 3120c
a ja imam tv samo sa tri cinca beli,crveni,zuti i video izlaz iz graficke...kako onda
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko bi reko da nisam normalan?? 0_o

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1851
Zastava Far Far Away
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 
ja se kapi ne razumijem u ovo.. ali je meni sve to povezano i hvala bogu radi.. a ja sam povezivao.. nego me interesuje u vezi vas zar nema okolo prodavnica sa tim kablovima i ostalim tim elektronikama dje vam je lakse da pitate? ako je samo povezivanje u pitanju? i uz graficku ti je morao (valjda ) doc kakav - takavc kabal? meni je povezano sa ovim nekim kablom u televizor otpozadi taj kabal je na kraju ko za sony i dvd-ove sto su mi.. u nekoj sam ga prodavnici racunarske opreme nasao...
IP sačuvana
social share




| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgòrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia No kašlje
a ja imam tv samo sa tri cinca beli,crveni,zuti i video izlaz iz graficke...kako onda

Zuti je video ulaz. Tako da ti treba klasicni video kabal, kojim ces da spojis cinc na compu, sa cincom na TV-u. A za audio ti treba audio kabal. Na jednoj strani je bananica 3.5mm, a na drugoj dva cinca (crveni i bijeli). Bananicu ukopcas u comp(izlaz za zvucnike-zeleni), a cinceve u TV. To je sva matematika...


Edit:
Tek sad vidim koja je graficka u pitanju... Smile Smile

Posto ti nemas klasicni TV izlaz, nego S-Video izlaz, onda ti treba kabal koji sa jedne strane ima S-Video dzek, a sa druge skart cinceve(Zuti, bijeli crveni)...
ili samo onaj konvertor iz S-Video u Video, pa onda u njega ukopcas zuti i ispratis gore navedenu proceduru...
« Poslednja izmena: 05. Maj 2009, 13:15:03 od Mega_Byte_Me »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Sve sam povezao...bio mi je problem u kablu  Smile...poso je uz graficki isao neki dodatak koji ne moze da udje u nju ?????!!!!!!
Ali imam nov problem slika na tv-u mi je crno bela... Povezao sam sa jende strane skartom(tv), a u kompu mi je s-video ulaz...

http://akamaipix.crutchfield.com/graphics/infolib/homelib/hSVideoConnector.jpg

ovako izgleda moj s-video ulaz... (kabal radi, pokusao sam da ga ukljucim sa dvd-jem i emituje boju)

da li je moguce da mi je potreban iskljucivo ovakav s-video da bih dobio sliku u boji?

http://img.alibaba.com/photo/205216880/7_Pin_S_Video_to_RCA_AC_Cable_Adapter_Converter.jpg


Ako treba da okacim neki screenshot da bi bilo jasnije, samo recite... Ako iko zna u cenu je problem...od juce se petljam oko ovoga
« Poslednja izmena: 05. Maj 2009, 18:41:55 od tombika »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia No kašlje
Koji je TV u pitanju?
Jel LCD?
Ima li kompozitne ulaze?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
nije, stariji je tv, samo imam varijanu skarta, ne mogu da ga vezem na cinceve

pogledao sam neke tutorijale, pominje se promena formata signala

http://i198.photobucket.com/albums/aa284/tombika/2.jpg

ni jedan ne menja nista, sve sam isprobao...
Uzeo sam kabal, sa jedne strane skart, a sa druge s-video i bananica za zvucnu... to je to...
« Poslednja izmena: 05. Maj 2009, 19:37:09 od tombika »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia No kašlje
Moguce da je do drajvera. Ne vidim sta bi drugo moglo da bude.
Probaj malo da cackas to, vjerovatno je neka od opcija nekompatibilna sa TV-om
Mislio sam da je problem u kompozitnom signalu, kao kod mene, jer meni je LCD davao CB sliku, sve dok nisam prikljucio na kompozitni.
Al sacekaj malo, ima ovdje dosta znalaca, koji su bolje od mene upuceni u ovu tematiku, tako da, siguran sam da ces dobiti odgovor...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
OK! Hvala ti! Znaci, kabal radi, provereno, povezivao sam ga sa dvd-jem i boja je prisutna... treba nesto da podesim na grafickoj, ali ne znam sta...

Na wikipediji govore o nekakvom spajanju(lemljenju zicicom) 15. i 20. ulaza na skartu... Ima li sanse da se to ne radi...posto ja to definitivno necu izvesti kako treba

Ako neko zna u cemu je problem... Hvala mu do neba!
Kartica je ATI Radeon HD 3400 Series

« Poslednja izmena: 05. Maj 2009, 21:00:45 od tombika »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:13:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.