Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 01. Maj 2024, 01:29:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Vase misljenje na dole potavljeno pitanje je:
Da
Ne
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potrebno vase misljenje  (Pročitano 2632 puta)
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
e karaburma nije periferija, bliza je gradu od banovog brda, ja sam se sam toliko puta vracao peske kuci iz grada, trebalo mi 45min uvek iz centra. Ako je karaburma periferija sta je onda borca ili zeleznik, itd...nije u centru al nije realno ni daleko...uopste
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
i da ponovo napomenem da ovo nisu sobe sa gazdom, vec kuca na raspolaganju sa svim dodacima dok su sobe privatni prostor osoba!!!
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Svi navedeni primeri u mom postu su imali sve sto treba, dobar namestaj, opremljenje kuhinje, kablovsku, parno grejanje, telefon, tv... nije bilo neta, ali nista strasno.

Inace, lepo kaze SF, za te pare komotno 60 kvadrata stan na NBG. Sa kraja blokova (okretnica tramvaja) si 95-icom za 15 minuta u gradu kada nije guzva i nekih 25 minuta u spicu. S tim sto imas i linije za bukvalno svaki deo grada, a po sadrzajima je NBG u poslednje 2 godine definitivno mozda i ispred svih ostali delova grada koji nisu krug dvojke.

Na kraju nije ni bitno, svaka roba ima svog kupca. Ja sam samo izneo moje misljenje posto jos uvek imam poprilicno kontakata sa velikim brojem studenata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
drugo iskljucite predrasude o karaburmi, zivim tu vec 10godina i brzo se stize do grada, vrlo! jako dobro povezan deo

Nema ja predrasude o Karaburmi, ali mogu da kazem da sam zivela na obe obale Save i Dunava, tako da znam kako izgleda putovanje npr. linije 95. Smiley

I zaista nema potrebe da pises duple poruke Wink
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 16:22:11 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
naravno, almilakse nego da izmenjujem Smile
pa dobro, al koji deo uzeg beograda danas nije zakrcen!? Smile

u svakom slucaju nebitno, ja smatram da je 150 po krevetu ok, ipaj je kuca na raspolaganju, dvoriste, stoni tenis, budimo realni, ja sam iznajmljivao stan u francuskoj kao student i kad uporedim sta se nudi (a kamoli ovde) i sta bih ja ponudio, zaista 150e nije mnogo...smatram
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Nokia onaj zajebani
ja placam kiriju za dvosoban stan u centru herceg novog znaci na moru sa pogledom 220 e
180 za studenta + rezije je mnogo...trosoban stan uzimaju za 300 eura troje likova... i imaju sve sto si ti nabrojao + rezije po 80-100e za studenta je prihvatljivo recimo 80 po osobi za dvokrevetnu sobi i 100 za jednokrevetnu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
ok 180jes mnogo al 150 smatram ok, ipak kad se setim gde samja ziveo i za koliko para, ovo je odlicno i pristupacno, al bas me zanima sta bi ljudi rekli da traze smestaj i vide ovo uzivo...
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Nokia onaj zajebani
ako oces 180 bez rezija mnogo bolja varijanta
ali i to je masu s obzirom da ih je 7 jedna sijalica osvetljava jednako sobu sa 0 ljudi i sa 10 ljudi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Nokia onaj zajebani
to ukupno izadje 1260e brate ti planiras da dignes jos jednu takvu kucu za 5 godina???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
pa ne, jedna dvokrevetna biu bila i jeftinija, u svakom slucaju hocu da budem 1000e dobar mesecno, znaci da je i 150 ok, nego htedoh da cujem misljenja posto se i meni cinilo skupo, al 150sasvim ok pomeni za takvu ponudu, jednokrevetna 160 i jedna od dvokrevetnih po140 i to je to...
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 01. Maj 2024, 01:29:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.