Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 22. Maj 2024, 00:58:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Vase misljenje na dole potavljeno pitanje je:
Da
Ne
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potrebno vase misljenje  (Pročitano 2637 puta)
04. Jun 2009, 14:16:29
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Pozdrav svima, u maloj sam dilemi pa me zanimaju vas misljena. Naime, za oko godinu dana bih eventualno otvorio mini "studentski dom" u Beogradu kuci u kojoj trenutno zivimo. Nakon selidbe bih sredio prostor koji je vec kvalitetno i lepo uradjen, u drvetu, sa dosta prostorija. Uredio bih 4 sobe za izdavanje, 3 dvokrevetne(oko 15-20m2)  i jedna jednokrevetna (manja soba). Sobe bi bile dobro opremljene, bila bi na raspolaganju zajednicka kuhinja sa trpezarijom, kupatilo kao i jedno pomocno, kao i dnevni boravak sa sve TV-om i internetom, eventualno bi u jos jednoj donjoj prostoriji bio stavljen stoni tenis, a dnevno bi dolazila osoba da opere kupatila i kuhinju. Kuca je novija, spratnog tipa a uza. Dvoriste je manje, lepo i prijatno uradjeno, sa prostorom za rostilj. Sve to se nalazi na 5min hoda od autobuske okretnice 16,23,25, znaci izuzetno povezano sa gradom.

Naime zanima me da li bi bilo previse iznajmljivati krevet u dvokrevetnoj sobi za nekih recimo 180e+mesecne rezije?? Smile


Ako mislite da je previse recite koliko smatrate da bi bilo ok cena mada se meni to cini ok +/- 10e zavisno.

Havala  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG shine
mislim da je bolje ići na varijantu cimerke /i  pa formiraš cenu , nisam baš merodavna za cene ali verujem da će ti pomoći ljudi na bureku meni su više puta rešili dileme..    srećno pozzz Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
hvala, pa zato i postavljam temu, jer svaku dilemu burek moze da resi! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da je krevet 70-100e...
Sve preko toga je za jednog studenta... apsolutno neprihvatljivo... posebno sto je u pitanju Karaburma, a dok prodjes kroz 29. novembra, ima da se otelis Smiley
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 14:36:09 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Naime zanima me da li bi bilo previse iznajmljivati krevet u dvokrevetnoj sobi za nekih recimo 180e+mesecne rezije??
Da. Sve preko 100e mesecno bi bilo previse, osim ako ne govorimo luksuznim apartmanima, a ne govorimo.
Citat
Sve to se nalazi na 5min hoda od autobuske okretnice 16,23,25, znaci izuzetno povezano sa gradom.
Ako tako gledas svaka prigradska opstina je dobro povezana sa gradom... Pancevo je odlicno povezano sa gradom...
Stvar je samo u tome sto to nije grad.. sto do grada ima da se ide...
A posto je stvar takva, onda i cene ne mogu biti takve kakve bi zeleo jer iznajmljivanje stanova u tom kraju je 200-300 evra za 40-60 kvadrata, a to je 3x vise od onoga sto ti nudis...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Slazem se sa komentarima, 180 evra je nerealno.

Znam da mi je drugarica na Vozdovcu (nazalost, gde je pozar bio prekjuce) placala garsonjeru 150e, moja devojka je bila u garsonjeri za 160e, a drugarice s faksa (njih 3) su u Vojvode Stepe (na ulici zgrada) za 350e a stan ima nekih 80 kvadrata.

Naravno da ima i onih koji zacepljuju, ali studenti ce uvek naci povoljno, tako da je sve preko 80-100 po osobi za krevet previse.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
hm mozda, ali ako gledamo stanove oni obicno nisu bas nesto opremljeni, ove sobe bi bile odlicno i prijatno opremljeno (kao sto su i sada), imali bi na raspolaganju sve navedeno sto mislim da u poredjenju sa stanom kakvi se iznajmljuju nije bas za poredjenje. A onda uzimam i u obzir babe koje izdaju oronule sobe za 100e i dzangrizaju ljudima, onda bi za ovde 150e bar bilo pristojno. Ipak racuna se celokupan prostor, i bice sedmoro ljudi sto je zanimljivo...
mislim da je posle svega sto se u bgu nudi, sve  malo iznad proseka lux, iako realno bude samo pristojno.
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
drugo iskljucite predrasude o karaburmi, zivim tu vec 10godina i brzo se stize do grada, vrlo! jako dobro povezan deo
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Sve zavisi koliki je stan i koliko dobro je opremljen...Lokacije nisu presudne, osim ako se ne radi o slabim autobiskim linijama.
Garsonjere, u zavisnosti od opremljenosti i sredjenosti idu od oko 130(sutereni, potkrovlja)-250e(luks)
Jednosobni, od 180-300, opet u zavisnosti od toga kako je namesten itd..
Sobe sa gazdom 80-120e.
120 bi bilo za tu jednokrevetnu,
po 80 za krevet u dvokrevetnoj, ne verujem da bi neko dao vise za kucu u kojoj bi zivelo puno ljudi.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
drugo iskljucite predrasude o karaburmi, zivim tu vec 10godina i brzo se stize do grada, vrlo! jako dobro povezan deo
To nisu predrasude, to su cinjenice.
Tako isto se brzo stize i iz Sremcice (bus redovan) ili Ralje (voz), i sa Umke (bus).
Daljina svakako nije ista, ali Karaburma svakako ne moze da se tretira kao nesto "u gradu".

Citat
hm mozda, ali ako gledamo stanove oni obicno nisu bas nesto opremljeni, ove sobe bi bile odlicno i prijatno opremljeno (kao sto su i sada), imali bi na raspolaganju sve navedeno sto mislim da u poredjenju sa stanom kakvi se iznajmljuju nije bas za poredjenje. A onda uzimam i u obzir babe koje izdaju oronule sobe za 100e i dzangrizaju ljudima, onda bi za ovde 150e bar bilo pristojno. Ipak racuna se celokupan prostor, i bice sedmoro ljudi sto je zanimljivo...
mislim da je posle svega sto se u bgu nudi, sve  malo iznad proseka lux, iako realno bude samo pristojno.
Babe izdaju oronule sobe za 100e u centru grada, u blizini fakulteta ili na Novom Beogradu.
Stanovi nisu nesto opremljeni, ali imaju sve sto je potrebno i ne verujem da se bitno razlikuju od toga kako izgleda to sto ti zelis da izdajes...
Svakako im neces stavljati plazme na zidove, za svakog po racunar, svakom po internet link da ne bude zagusenja, krevete sa vrhunskim dusecima i slicno... To ce biti samo nromalno opremljene sobe sa novim stvarima, na periferiji..
Realna cena takve sobe moze da bude 150e ako je stvarno lepo sredjena (mada bi i to bilo bezobrazno), ali ti pricas o 180e po krevetu + rezije... pa to dvoje mogu da uzmu stan od 60 kvadrata bilo gde u gradu za te pare...
I romanticarski pristup... 7 ljudi to je zanimljivo... posebno je zanimljivo kad veci broj njih nego sto ima toaleta nesto hoce da uradi, ili kad izbije problem za koji se ne zna ko je odgovoran...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
e karaburma nije periferija, bliza je gradu od banovog brda, ja sam se sam toliko puta vracao peske kuci iz grada, trebalo mi 45min uvek iz centra. Ako je karaburma periferija sta je onda borca ili zeleznik, itd...nije u centru al nije realno ni daleko...uopste
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
i da ponovo napomenem da ovo nisu sobe sa gazdom, vec kuca na raspolaganju sa svim dodacima dok su sobe privatni prostor osoba!!!
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Svi navedeni primeri u mom postu su imali sve sto treba, dobar namestaj, opremljenje kuhinje, kablovsku, parno grejanje, telefon, tv... nije bilo neta, ali nista strasno.

Inace, lepo kaze SF, za te pare komotno 60 kvadrata stan na NBG. Sa kraja blokova (okretnica tramvaja) si 95-icom za 15 minuta u gradu kada nije guzva i nekih 25 minuta u spicu. S tim sto imas i linije za bukvalno svaki deo grada, a po sadrzajima je NBG u poslednje 2 godine definitivno mozda i ispred svih ostali delova grada koji nisu krug dvojke.

Na kraju nije ni bitno, svaka roba ima svog kupca. Ja sam samo izneo moje misljenje posto jos uvek imam poprilicno kontakata sa velikim brojem studenata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
drugo iskljucite predrasude o karaburmi, zivim tu vec 10godina i brzo se stize do grada, vrlo! jako dobro povezan deo

Nema ja predrasude o Karaburmi, ali mogu da kazem da sam zivela na obe obale Save i Dunava, tako da znam kako izgleda putovanje npr. linije 95. Smiley

I zaista nema potrebe da pises duple poruke Wink
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 16:22:11 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
naravno, almilakse nego da izmenjujem Smile
pa dobro, al koji deo uzeg beograda danas nije zakrcen!? Smile

u svakom slucaju nebitno, ja smatram da je 150 po krevetu ok, ipaj je kuca na raspolaganju, dvoriste, stoni tenis, budimo realni, ja sam iznajmljivao stan u francuskoj kao student i kad uporedim sta se nudi (a kamoli ovde) i sta bih ja ponudio, zaista 150e nije mnogo...smatram
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Nokia onaj zajebani
ja placam kiriju za dvosoban stan u centru herceg novog znaci na moru sa pogledom 220 e
180 za studenta + rezije je mnogo...trosoban stan uzimaju za 300 eura troje likova... i imaju sve sto si ti nabrojao + rezije po 80-100e za studenta je prihvatljivo recimo 80 po osobi za dvokrevetnu sobi i 100 za jednokrevetnu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
ok 180jes mnogo al 150 smatram ok, ipak kad se setim gde samja ziveo i za koliko para, ovo je odlicno i pristupacno, al bas me zanima sta bi ljudi rekli da traze smestaj i vide ovo uzivo...
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Nokia onaj zajebani
ako oces 180 bez rezija mnogo bolja varijanta
ali i to je masu s obzirom da ih je 7 jedna sijalica osvetljava jednako sobu sa 0 ljudi i sa 10 ljudi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Nokia onaj zajebani
to ukupno izadje 1260e brate ti planiras da dignes jos jednu takvu kucu za 5 godina???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
pa ne, jedna dvokrevetna biu bila i jeftinija, u svakom slucaju hocu da budem 1000e dobar mesecno, znaci da je i 150 ok, nego htedoh da cujem misljenja posto se i meni cinilo skupo, al 150sasvim ok pomeni za takvu ponudu, jednokrevetna 160 i jedna od dvokrevetnih po140 i to je to...
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 22. Maj 2024, 00:58:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.