Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potrebno 3500 evra za operaciju devojcice kojoj je ocuh pucao u oci  (Pročitano 496 puta)
06. Apr 2013, 13:37:13
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Čika mi je pucao u oči i ubio mi celu porodicu!
DRUŠTVO, 07:55, 06.04.2013.Autor: Dijana Tadić


Kristina Ristić iz sela Krševica, kojoj je očuh ubio majku, baku, brata i sestru, a njoj oštetio mozak i oslepio je na desno oko, mora na operaciju, koja košta 3.500 evra, ali staratelji novca nemaju


VRANJE- Tuga najtužnija...

Kristina Ristić (9) iz sela Krševica kod Vranja ne vidi na desno oko. Izgubila ga je pre pet godina, kad je ostala bez cele porodice. Njen očuh Boban Mitić je 2008. godine ubio celu njenu porodicu - brata, sestru, majku i baku. Kristina je jedva preživela, s trajnim oštećenjem mozga i desnog oka, i s traumama za ceo život.

- Taj čika mi je pucao u oči! Ostavio me je bez majke, bake, bratića i sestre. Samo sam ja ostala živa. Više ne vidim na desno oko, ali imam ovo drugo. Moja druga mama Violeta je mnogo dobra. Ona kaže da mi je ujna, ali ja želim da mi ona bude majka.

Na mamu Suzanu, koja je ubijena, mnogo sam ljuta, jer me je ostavila samu i povela brata i sestru. Mnogo sam ih volela i zato svaki dan idem na groblje i ljubim njihove slike - kaže Kristina, koja u junu mora da ide na operaciju oka, ali za to joj je neophodno 3.500 evra, koje njena ujna i deda, s kojima devojčica živi, nemaju.

Ujna Violeta kaže za Kurir da oni veoma teško žive i da svakodnevno pate za najmilijima.
- Iako je imala samo četiri godine kad se to desilo, ni dan-danas ne može da se oporavi od stravične tragedije! Kristina ne ume lepo da govori, zbog traume koju je preživela stalno muca.

Dajem sve od sebe samo da joj izmamim osmeh na lice, ali najviše nas brine novac koji moramo da skupimo za operaciju. Doktori su rekli da očna proteza mora se menja, a za to nam je potrebno 3.500 evra za operaciju u Beogradu - kaže Violeta, koja sa sestričinom i njenim dedom živi od socijalne pomoći.

Podsetimo, Kurir je pisao o tragediji koja je zadesila porodicu Ristić, a sada apelujemo na sve ljude koji su u mogućnosti da pomognu malenoj Kristini kako bi mogla da ode na operaciju oka u junu.


Ujna Violeta trudi se da kristini nadoknadi izgubljenu ljubav

19. mart 2008.
Ubica pucao zbog ljubomore

Boban Mitić, koji je ubio celu Kristininu porodicu, osuđen je na 40 godina zatvora. Violeta, Kristinina ujna, kaže da bes koji oseća prema njemu ne jenjava.
- Ništa meni ne znači to što je on iza rešetaka, on i dalje jede i pije, on ne zna šta je bol. Rekao je da je sve ubio zbog toga što je bio ljubomoran. Zamislite, svima je pucao u glavu, monstrum - kroz suze priča Violeta.
Pomozimo

Ukoliko ste u mogućnosti da pomognete Kristini Arsić da dobije novu očnu protezu, broj žiro računa u

Banci Intezi je 160-5410200035137-19, na ime njenog dede Blage Ristića.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.