Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potrebna pomoc, pokvareni Telekom ili moja greska?  (Pročitano 2019 puta)
13. Dec 2007, 17:10:45
Svakodnevni prolaznik


Sve je dobro kad se dobro svrsi !

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 221
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia C7
Mozda sam vec dosadan, ovo je moje 3-4 pitanje ali sta cu Smile Smile Smile

Problem je sledeci...

Prilikom potpisivanja ugovora i preuzimanja opreme("tomson" ISDN modem) dobio sam naravno user i pass jer se sve to desilo pre famoznog 1.Septembra kada su prestali da daju user i pass... Smile Smile , medjutim 29.11 nastaje problem... modem Thomson speedtouch pocinje da pravi probleme, ne moze da ostvari veci download od 20kb/sec i upload od 1.5kb/sec.
Kada sam pozvao ljude koji rade u Telekomu u Cacku, proverili su da nije do njih(do Telekoma) sa nekim aparatom...Ustanovili su da je problem najverovatnije u modemu, kako je decko bio ostavio je meni njihov probni huawei moden a moj odneo kod njega kuci jer on ima isti i naravno ISDN liniju, sutradan me zove i kaze da je kod njega sve ok i da radi Smile Smile Smile !

Medjutim nista nisu mogli nego da mi zameni modem, kada sam ga pitao da li ce mi ostati isti user i pass i da li su oni upisani u modemu mom starom on je rekao da ce to da radi na "bridz" konekciji i da nece praviri problem.

Naravno sve do danas se normalno konektovao na internet sa mojom PPPOE konekcijom i user-om i pass-om koji sam koristio od samog pocetka.

Ali danas evo ceo dan postavio sam na redial preko 600 puta pokusava (skoro ceo dan) i jednostavno nece da se konektuje... Smile Smile Smile

Zanima me sledece...

Da li je moguce da su tek kasnije odnosno pre 4-5 dana promenili user i pass (posto sam 4 dana neprekidno bio na internetu)?

Kada sam pozvao famozni 0800/100-100 decko mi je kazao da je moguce da su primetili da se konektujem zadnjih dana preko druge sifre (sto mi nije jasno) kao kaze user i pass su upisani u modem i tako ne mogu da se konektujem jer su mi zamenili modem, kada sam mu rekao da je preko 7 dana funkcionisalo sa mojim user-om i pass-om kojim sam dobio prilikom potpisivanja ugovora on mi jednostavno kaze moglo je tako ali vise verovatno da nece jer su videli da koristis user i pass od starog modema a sad kada si stavio na novom modemu podesavanja na pppoe koristis jedan a kada stavis "bridz" koristis drugi user i pass????

Da li su stvarno user i pass upisani u modem ili je to jednostavno kao ranije na dial up-u imas svoj user i pass i koristis ga sa bilo kog modema?????

Izvinite sto sam bio opsiran, mozda malo i dosadan ali potrebna mi je pomoc !

Hvala unapred !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Sony xperia
Pogledaj ovde, naci ces sta ti treba. Uputstva za modeme.

Link
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sve je dobro kad se dobro svrsi !

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 221
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia C7
Jednostavno nece i nece Smile Smile Smile

Hocu da izludim  Smile Smile Smile

Modem i internet radi kada nije u "bridz" modu, cim prebacim u "bridz" mod sija LINK zeleno i LAN narandzastoi naravno power zeleno, ali nece i nece da se konektuje non stop izbacuje ne velja user ili pass ???

Da li je moguce da su ***** iz Telekoma uradila sto sam gore naveo???


Edit by Lightsoft::   Smile  No, no.
« Poslednja izmena: 21. Sep 2008, 03:13:44 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Sony xperia
Jesi pogledao nesto od onog gore ??

Jel' imas ISDN ??
« Poslednja izmena: 13. Dec 2007, 22:05:16 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sve je dobro kad se dobro svrsi !

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 221
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia C7
Sve sam gledao i sve mi je ok podeseno, imam ISDN modem , naveo sam gore kompletno sta mi se desava.

Stvarno vise ne znam sta da radim, zamolio bih te pazljivo gore procitaj neke detalje koje sam naveo, mozda ces moci da mi pomognes - sta dalje da radim, probam... Smile


"[/b]Medjutim nista nisu mogli nego da mi zameni modem, kada sam ga pitao da li ce mi ostati isti user i pass i da li su oni upisani u modemu mom starom on je rekao da ce to da radi na "bridz" konekciji i da nece praviri problem.

Naravno sve do danas se normalno konektovao na internet sa mojom PPPOE konekcijom i user-om i pass-om koji sam koristio od samog pocetka, na starom modemu.[b]


Ali danas evo ceo dan postavio sam na redial preko 600 puta pokusava (skoro ceo dan) i jednostavno nece da se konektuje..."

Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Sony xperia
Da ne govoris slucajno o ADSL-u ?? Thomson je modem za ADSL, i u njemu jesu upisani parametri, user i pass.

Jesi dobio ovo ??

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Graphic1.png
(145.65 KB, 700x600)
« Poslednja izmena: 14. Dec 2007, 00:46:21 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sve je dobro kad se dobro svrsi !

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 221
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia C7
Da da , naravno da govorim o ADSL-u, ali sam samo gore naveo da imam ISDN liniju pa tako i ADSL modem koji je za ISDN linuju (Huawei MT882u)

Gore sam se lose izrazio Smile

Znaci zanima me:

Koristio sam do pre 15 dana sada vec bivsi Thomson modem na "bridzu" i naravno upisivao user i pass koji sam dobio na papiru kao sto si ti gore "okacio"..............


Ops... ne mogu da verujem Smile Smile upravo dok pisem ovu poruku zovu me ljudi iz Telekoma sto stvarno ne mogu da verujem Smile Smile i kazu posto su vam nase kolege zamenile modem Thomson koji nije bio ispravan dobili ste HUAWEI i prilikom zamene niste dobili novi user  i pass ... Ja pitam kako je moguce da sam onda 15 dana koristio stari user i pass na novom modemu covek kaze da NE ZNA  Smile Smile  I tako dobijem user i pass za novi modem.  Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Sony xperia
Kod nas je sve moguce. Na onom gore linku imas sve o podesvanju tog rutera. Nije samo modem, nego ruter.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.