Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potrebna pomoc oko pitanja iz sociologije hitno!  (Pročitano 23102 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
he he prijemni...  Smile

Ja nista nisam ucio za prijemni. Jednostavno batalio sve, pobacao skripte pa kako mi Bog presudi.  Smile
hehhehehehe....pa sta da ti kazem onda nego srecno!!!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
he he prijemni...  Smile

Ja nista nisam ucio za prijemni. Jednostavno batalio sve, pobacao skripte pa kako mi Bog presudi.  Smile
hehhehehehe....pa sta da ti kazem onda nego srecno!!!!!! Smile

То је било 2008.- е...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
he he prijemni...  Smile

Ja nista nisam ucio za prijemni. Jednostavno batalio sve, pobacao skripte pa kako mi Bog presudi.  Smile

U moje vreme se polagala samo matematika  Smile Ako je stvarno istina ovo sto si napisao, Magic, faks nam je stvarno postao krs  Smile (moguce je da si se zezao  Smile )

@Sova, a zasto ne bi pomogao? Baci oko malo na tehnicke forume Wink Mozda se i tu neko registruje samo da mu se procisti komp od virusa Wink Ja idem tom linijom da ako nekome pomognem, taj ne mora pomoci meni, ali ce se mozda setiti da mu je nekad neko pomogao i tako ce on pomoci nekom drugom. I ako se to desi, ja cu biti srecan Wink

Osim toga i sam vrlo cesto pisem preko PP kada vidim da neko ima problem sa necim, iako nije trazio pomoc od mene Wink

A za Silvanusa nemam reci kolika je carina  Smile Drago mi je sto ponekad svrati na burek.
« Poslednja izmena: 27. Jun 2010, 02:29:18 od ThePhilosopher »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Пријатељу "ThePhilosopher"...  Smile Нисам се зезао.

није само математика већ тест "опште информисаности"  и математика се полажу као пријемни за ФОН.

А ово што сам написао се односило за правни факултет на који се нисам уписао. За правни је ишао тест из српског језика и историја. Мада сам солидно урадио нисам се уписао. Е сада да ли сам погријешио што се нисам уписао ни сам не знам... Сјећам се да ми је било глупо да спремам за пријемни врсте ријечи, управни говор и остале "глупости" које сам учио од "малих ногу"... Као и историју коју сам изучавао десетак година прије пријемног.

А ФОН је засебна прича. Све што ти треба да би се уписао на ФОН јесте лова.  Smile
« Poslednja izmena: 27. Jun 2010, 12:43:22 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
he he prijemni...  Smile

Ja nista nisam ucio za prijemni. Jednostavno batalio sve, pobacao skripte pa kako mi Bog presudi.  Smile

U moje vreme se polagala samo matematika  Smile Ako je stvarno istina ovo sto si napisao, Magic, faks nam je stvarno postao krs  Smile (moguce je da si se zezao  Smile )

@Sova, a zasto ne bi pomogao? Baci oko malo na tehnicke forume Wink Mozda se i tu neko registruje samo da mu se procisti komp od virusa Wink Ja idem tom linijom da ako nekome pomognem, taj ne mora pomoci meni, ali ce se mozda setiti da mu je nekad neko pomogao i tako ce on pomoci nekom drugom. I ako se to desi, ja cu biti srecan Wink

Osim toga i sam vrlo cesto pisem preko PP kada vidim da neko ima problem sa necim, iako nije trazio pomoc od mene Wink

A za Silvanusa nemam reci kolika je carina  Smile Drago mi je sto ponekad svrati na burek.
ThePhilosopher potpuno si u pravi.....neznam u cemu je bila frka sto sam se reg da bi mi pomogli oko pitanja jer i ja bih pomogao nekom da sam znao....A za silvanusa nemam reci nego jos jednom mu veliko hvala na odgovorima, a i za tebe ThePhilosopher sto me nisi okrivio sto samo se reg da bi mi pomogli  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
боки ти човјече ниси свјестан колико је то једноставан пријемни када добијеш пиатања из социологије на заокруживње.

Шта би да мораш ићи на часове припремне наставе из математике, као што се ради на електро-техничком факулетеу. И да радиш десетке задатака из математике. Како би ти онда помогао Силванус?
« Poslednja izmena: 27. Jun 2010, 15:57:38 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
боки ти човјече ниси свјестан колико је то једноставан пријемни када добијеш пиатања из социологије на заокруживње.

Шта би да мораш ићи на часове припремне наставе из математике, као што се ради на електро-техничком факулетеу. И да радиш десетке задатака из математике. Како би ти онда помогао Силванус?
Znam ali ja sociologiju nisam ucio uopste a nasosam odgovore uz pomoc knjige za 70 samo mi ostalo tih 25 bilo....mozda bilo ali nisam mogao da pronadjem...a da je lako lako je jer sam naucio svih 95 za 20 min.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ма то кажем из искуства. Гледао сам како изгледају пријемни на више факултета.  Smile Немаш чега да се плашиш.
« Poslednja izmena: 27. Jun 2010, 18:58:09 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Ма то кажем из искуства. Гледао сам како изгледају пријемни на више факултета.  Smile Немаш чега да се плашиш.
hehehehe...polazu se sociologija i informatika, inforamtiku znam ona je prosta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Iz informatike ce predostavljam biti pitanja tipa da zaokruzis sta je od ponudjenih stavki antivirus, sta je OS, sta internet browser i slicno.  Smile
« Poslednja izmena: 27. Jun 2010, 21:54:48 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.