Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: POTRAGA Sedam dana traži ženu i ćerku: Volim vas, samo se vratite  (Pročitano 1527 puta)
28. Jan 2015, 10:40:04
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Vratite se! Ne mogu da živim bez vas. Noćima ne spavam, brinem. Bez vas mi nema života.


OPIS: Biljana Savić (27) ima crnu kosu srednje dužine. Visoka je 167 centimetara. Njena dvoipogodišnja ćerka Anastasija ima plavu kosu.

Bojan Milojević iz Paraćina već nedelju dana traga za suprugom Biljanom (27) i dvoipogodišnjom ćerkom Anastasijom. Njima dvema se svaki trag gubi u sredu, 21. januara, kada su po podne izašle iz kuće i nestale. Nestanak je prijavio policiji i Centru za socijalni rad.
 
- Biljana vrati se kući, još uvek te volim, i tebe i dete. Vrati se zbog deteta. Ništa ti neću zameriti. Nije mi dobro zbog svega što se dešava, ne spavam zbog tebe i deteta. Neću ništa da ti prigovaram. Dosad smo lepo živeli, možemo tako i nadalje. Samo se vrati kući - poručuje Bojan i dodaje da “Biljana zna da je voli i da on ne može bez deteta”.

On sumnja da je žena sa detetom otišla od kuće zbog svađe na njihovoj slavi Svetom Jovanu. Milojević navodi da je video da se žena preko društvenih mreža dopisuje sa nekim mladićem iz Apatina.
 
- Svađali smo se i gosti su čuli svađu. Nikada je nisam tukao, imali smo uobičajene bračne rasprave, ali ne znam razlog za njeno napuštanje kuće. Sutradan sam otišao na posao i čuli smo se oko 9 sati. Pitala me je koju ćemo boju pločica da postavimo u kuhinji jer su došli majstori da završe radove na obnovi kuće posle poplave. Oko 17 sati, kada sam se vratio sa posla, nje i deteta nije bilo u kući. Majstori su mi kazali da su je zatekli na ulici sa detetom i dve torbe i da su je vratili kući kako bi završili posao. Posle njihovog odlaska, ona je otišla ka autobuskoj stanici. Uzela je sve pare iz kuće od državne pomoći - jada se suprug.

Biljanina majka Ljilja i sestra Maja takođe su veoma zabrinute. Apel Bilji i Anastasiji uputile su preko društvenih mreža.
 
- Biljo, dete, gde si, da si, javi se majci. Mnogo brinem. Vreme prolazi i sumnjam da su dobro. Pitamo se gde je i šta radi. Biljana se javila porukom u petak i napisala ,,dobro smo, ne zovite”. Živela je vanbračno sa Bojanom pet godina, imaju ćerku Anastasiju, ne verujem da ju je tukao. Sada nismo sigurni šta je sa njom i detetom. Mnogo brinemo - zapomaže majka Ljiljana.
 
I Maja poručuje sestri da se hitno javi.
 
- Molim te, brinem za tebe i Anju. Ne znamo za razloge njenog nestanka, nikada mi nije kazala da će otići. U policiji kažu da postoji mogućnost da je sama otišla, ali ona bi to kazala majci i meni, bar bi se javljala da ne brinemo. Na sve sumnjamo. Svuda smo se raspitivali i išli, niko ništa ne zna. Nje jednostavno nema, kao da je propala u zemlju - navodi sestra.

Izvor
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Apple iPhone SE 2020
Eh, da je samo zbog svadje...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.93
mob
HTC Sensation
Nasla riba drugog,sa vise para i ajd zdravo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.93
А да се провери и тај дечкић из Апатина? Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.91
Izgleda da stvarno pobegla kod ljubavnika.  Smile

Žena iz Paraćina nije nestala, pobegla od muža

Policija je pronašla Biljanu Savić iz Paraćina (27) i njenu dvogodišnja ćerku Anastasiju nakon što je njena porodica prijavila nestanak i apelovala na građane da pomognu. Žena se svojevoljno preselila u drugi grad, navodi policija.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Jagodini, postupajući po objavi za nestalim licem, pronašli su ženu iz Paraćina čiji je nestanak prijavio muškarac iz istog grada, 23. januara ove godine.

Žena nije žrtva krivičnog dela i svojevoljno se sa detetom preselila u drugi grad.

Mediji su danas objavili i apel nevenčanog supruga Bojana Milojevića koji moli ženu da se vrati.

On je izjavio za "Blic" da sumnja da je žena sa detetom otišla od kuće zbog svađe na njihovoj slavi Svetom Jovanu. Milojević navodi da je video da se žena preko društvenih mreža dopisuje sa nekim mladićem iz Apatina. 

"Svađali smo se i gosti su čuli svađu. Nikada je nisam tukao, imali smo uobičajene bračne rasprave, ali ne znam razlog za njeno napuštanje kuće. Sutradan sam otišao na posao i čuli smo se oko 9 sati. Pitala me je koju ćemo boju pločica da postavimo u kuhinji jer su došli majstori da završe radove na obnovi kuće posle poplave. Oko 17 sati, kada sam se vratio sa posla, nje i deteta nije bilo u kući", rekao je muž.

"Majstori su mi kazali da su je zatekli na ulici sa detetom i dve torbe i da su je vratili kući kako bi završili posao. Posle njihovog odlaska, ona je otišla ka autobuskoj stanici. Uzela je sve pare iz kuće od državne pomoći", jada se suprug.

Biljana se navodno javila majci u petak, 23. januara i napšisala "Dobro smo, ne zovite."

Autor: mondo.rs
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
LG Nexus 5
Znaci, na kraju je samo kurva.


Sedam dana je milicija trazi, dok "jadna" i "nesretna" zena otisla kod drugog, zaposlila se, al da niko ne zna. Smiley
« Poslednja izmena: 28. Jan 2015, 14:19:09 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
А сада кривична пријава због отмице детета.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
treba prekopirati par zakona iz Irana  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
Apple iPhone SE 2020
ISPOVEST ŽENE ZA KOJOM JE TRAGALA CELA SRBIJA: Muž me je tukao četiri godine

CRNA HRONIKA10:18, 30.01.2015.


Bila sam s ćerkom Anastasijom u iznajmljenom stanu u Vršcu, ali sam se javljala svojoj majci. Najviše su me povredile izjave mog bivšeg partnera Bojana .Nijednog trenutka nije rekao da me je tri-četiri godine tukao i psihički maltretirao, ispričala je Biljana Savić


PARAĆIN - Biljana Savić (27) iz Paraćina, koja je zajedno s ćerkom otišla od svog muža i boravila u Vršcu, dok je policija tražila jer se vodila kao nestala, kaže da je muž nekoliko godina fizički maltretirao, zbog čega je odlučila da ga napusti

Biljana Savić, tvrdi da sve ono što piše u novinama o njoj nije istina.

– Bila sam s ćerkom Anastasijom u iznajmljenom stanu u Vršcu, ali sam se javljala svojoj majci. Najviše su me povredile izjave mog bivšeg partnera Bojana, koji je u novinama sve slagao.Nijednog trenutka nije rekao da me je tri-četiri godine tukao i psihički maltretirao. Zato sam otišla od njega i povela ćerku – rekla je Bojana i dodala:

- Tužiću i njega i momka po imenu Milan Minja Vraban (32) jer je rekao da sam ga spopadala, a on je meni konstantno slao poruke na Fejsbuku.

( Alo)



Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.93
Наравно...да јој одмах поверујемо Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.