Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 717 718 720 721 ... 1000
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslednji film koji ste pogledali Vol. 4  (Pročitano 1360006 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
The Book Thief (2013)

Ok mi bio. Može se pogledati. Ima nekih scena za koje sam navijao da se ne dese jer bi pokvarile utisak, ali desile su se npr. kad klinac umre na pola rečenice je jedan od meni najomraženijih filmskih klišea, da imam neki uticaj smaknuo bih tih 10-tak sekundi i klinja bi bio sve vreme mrtav
Simpatično mi bilo što je narator Bog i delovi sa njim su mi godili. Nervirao me engleski sa nemačkim akcentom + poneka nemačka reč. Pa brate ako hoćeš da pričaš engleski pričaj, ja ću da zamislim da su to Nemci i voljno, ako hoćeš nemački da prikažeš daj nemačke glumce i smanji agoniju. To me u svim filmovima nervira, vole to da rade i sa nama Balkancima često. Geoffrey Rush je bio jako prijatan, voleo sam ga i u Kraljevom govoru i Najboljoj ponudi tako da sam se obradovao kad sam ga video ovde. Sviđa mi se kako je ličnost njegove žene prikazivana tokom celog filma. Deca me nisu nervirala pa dajem i njima komplimente 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95


Time Lapse

Zanimljiv film skroz. Dobar.
« Poslednja izmena: 05. Jan 2015, 02:46:05 od Farfalla Vendetta »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 34.0
 Tazza (2006)



http://www.imdb.com/title/tt0875025/?ref_=fn_al_tt_1

  Video sam u prodavnici da se pojavio nastavak, potražio sam prevod za prvi deo i odgledao ga. U najkraćem bi film mogao da se opiše kao korejska verzije Žaoke na koju malo podseća. Priča je klasična, kockar početnik izgubi celu ušteđevinu i počinje zanat kod starog majstora koji ima svog suparnika koji ima nezgodnu praksu jer rivalima amputira desnu šaku. Nevažno je da li je u pitanju prevara ili nešto drugo, važno je da rival pobedio. Biću zadovoljan ako nastavak bude bar upola dobar kao ovo što sam imao prilike da vidim.

Myeong-ryang (2014)



http://www.imdb.com/title/tt3541262/

  Myeong-ryang (2014) ili Admiral što bi rekli. Pravi film za celu porodicum jer nema mnogo krvi i odsecanja glava (samo tri koliko se sećam) i udova, istorijski spektakl koji treba videti.

Izgnanie (2007)



http://www.imdb.com/title/tt0488905/?ref_=fn_al_tt_1

  Reprizirao sam Izgnanstvo Andreja Zvjaginceva koji je do sad snimio četiri filma od kojih sam gledao tri od kojih ne znam koji mi je bolji. Sva tri su za preporuku a sve mi se čini da će tako biti i sa Levijatanom koji još nisam našao.

Day of the Mummy (2014)

http://www.imdb.com/title/tt3116438/?ref_=fn_al_tt_1

  Ovaj sam užas gledao u gostima i ovo je nešto što bih ponovo gledao samo sa uperenim pištoljem u glavu. Jadni D.Glover nije morao čak ni da se potrudi, ceo film samo sedi i recituje naučen tekst.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Stalker (1979)

Definitivno nije film koji jedeš uz kokice i da ohladiš glavu. Baš naprotiv, ostaviš sve i uložiš energiju da propratiš sve dijaloge, scene. Uočiš da se boja menja, da se zapitaš zašto. Uočavaš tri lika, znaš da nije slučajno što se zovu tako što se zovu. Uočavaš rasprave na temu života, verovanja, lepote, nade, vrednosti, cilja, svrhe. Traje previše? Traje tačno koliko treba. Prespor je? I puž je prespor u odnosu na zeca, a opet, da je brži ne bi uočili trag koji ostavlja.

Many critics disliked Stalker for similar reasons in 1979, reportedly telling Tarkovsky that the film was not dynamic or fast-paced enough. Tarkovsky replied by saying that the film needed to be “slower and duller at the start so that the viewers who walked into the wrong theatre have time to leave before the main action starts”
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
The interview
http://www.imdb.com/title/tt2788710/
Bezveze... Nije nesto. Prica ima rupa, nije smesan...

Ocena: 4/10
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Stalker (1979)

Definitivno nije film koji jedeš uz kokice i da ohladiš glavu. Baš naprotiv, ostaviš sve i uložiš energiju da propratiš sve dijaloge, scene. Uočiš da se boja menja, da se zapitaš zašto. Uočavaš tri lika, znaš da nije slučajno što se zovu tako što se zovu. Uočavaš rasprave na temu života, verovanja, lepote, nade, vrednosti, cilja, svrhe. Traje previše? Traje tačno koliko treba. Prespor je? I puž je prespor u odnosu na zeca, a opet, da je brži ne bi uočili trag koji ostavlja.

Many critics disliked Stalker for similar reasons in 1979, reportedly telling Tarkovsky that the film was not dynamic or fast-paced enough. Tarkovsky replied by saying that the film needed to be “slower and duller at the start so that the viewers who walked into the wrong theatre have time to leave before the main action starts”
jebeno remek delo odgledam ga na svake 2-3 godine iznova
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 34.0
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
The Zero Theorem (2013)

Teri Giliam ima svoj stil. Neki ga vole, neki ga ne vole. Meni se svidela ova futuristička bajka. Volim da kažem bajka, san ili slično kad je Giliam u pitanju. Može da bude i drama-apsurd poput neke ekranizovane, izmenjene, prilagođene, futurističke verzije Čekajući Godoa. Dijalozi su mi godili, pitanja koja su se provlačila, kao i odgovori, vizuelno mi je prijao, muzika se uklapala. Karakteri su u njegovim filmovima uvek specifični, tako i ovde. Svideo mi se način na koji je prikazana budućnost, svideo mi se način na koji je prikazan čovek. Nije mi se svidela pojava Met Dejmona, svidela mi se pojava Kristofa Volca. Sve u svemu ovaj film zaslužuje više po meni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Samsung GT-S7580
Simpatično mi bilo što je narator Bog i delovi sa njim su mi godili. Nervirao me engleski sa nemačkim akcentom + poneka nemačka reč.

Бог наратор?  Smile
Занимљиво, у књизи је наратор Смрт.
Скинуо сам филм и никако да одгледам. Књига је предобра.  Smile

Е, да, кул су ми твоји коментари, само настави да пишеш.
« Poslednja izmena: 06. Jan 2015, 02:15:16 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Simpatično mi bilo što je narator Bog i delovi sa njim su mi godili. Nervirao me engleski sa nemačkim akcentom + poneka nemačka reč.

Бог наратор?  Smile
Занимљиво, у књизи је наратор Смрт.
Скинуо сам филм и никако да одгледам. Књига је предобра.  Smile

Е, да, кул су ми твоји коментари, само настави да пишеш.
Jeste Smrt, finese su u pitanju. Ako je Bog svemoćan onda je on istovremeno i Smrt, kao neki njegov alter-ego, ali  definitivno je Smrt u pitanju. Hvala na primedbi. Uvažava se

Hvala puno! Nervira me kad ovde nalepe samo link filma, a ne stave bar naziv pored, zato se trudim da se uzdignem iznad toga i dodam i pokoju reč jer ako već delimo šta gledamo, možemo da podelimo i najopštiji utisak.
« Poslednja izmena: 06. Jan 2015, 02:31:19 od VonBerfel »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 717 718 720 721 ... 1000
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.