Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 131 132 134 135 ... 815
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslednji film koji ste pogledali ~ Nova Tema  (Pročitano 1069655 puta)
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
The Loved Ones... sick... али на добар начин... Мешавина свега и свачега, ал` је све на свом месту... Вреди погледати!!!
« Poslednja izmena: 12. Okt 2010, 01:53:47 od lordvejder »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Сле
Ово се наравно и за тебе односи...него јел си ти гледао онај Корејски што сам ти некад препоручио?  Smile
Ne mogu da se setim sta si mi bese preporucio. . . Gledao sam jedan korejski(shi gun) i nisam toliko odusevljen, a sad bih mogao da pogledam http://www.imdb.com/title/tt0374546/ pa cu da javim utiske. . . ili cu ipak da pogledam jos jednu epizodu The Wirea  Smile

E da sinoc sam pogledao 500 Days of Summer. . . Nije los... Bas da ga pogledas sa devojcicom i to je to, cak ne znam koju ocenu da mu dam . . .

I ponovo sam odgledao Green Mile. . . Carski film
« Poslednja izmena: 12. Okt 2010, 01:59:27 od Sle Jr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung S8
"30 days of night" 7/10

Филм је одличан, али могли су барем да објасне како су оне наказе дошле у град, ко су уопште...крај мало клиначки...мислим да је прича одлична, могло је то много боље.

Рађен је иначе по стрипу, па ћу погледати и стрип, да видим да ли исти као филм...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

30-days-of-night-2007.jpg
(190.19 KB, 918x1329)
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
  Japanski film o Džingis Kanu (The Blue Wolf: To the Ends of the Earth and Sea 2007) koji me je dosta razočarao.Kao da je sniman u Diznilendu,toliko je sterilan,čist i okupan.Japanska kinematografija je bar poznata po idejama i po tome da sve može da prikaže bez foliranja i sve to što je čini tako dobrom i prepoznatljivom ovaj film nema.Slobodno može da se zaobiđe ili da se bez problema u nedostatku nečeg boljeg pusti deci.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Contact (1997)  5/10



http://www.imdb.com/title/tt0118884/ Bah, mislio sam da ce biti bolji, kraj mi je, malo vise glup, al' dobro.Iskreno, mislim da sam trebao da pogledam Dan Nezavisnosti, opet,  a ne ovo. Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2977
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia 300
"30 days of night" 7/10

Филм је одличан, али могли су барем да објасне како су оне наказе дошле у град, ко су уопште...крај мало клиначки...мислим да је прича одлична, могло је то много боље.

Рађен је иначе по стрипу, па ћу погледати и стрип, да видим да ли исти као филм...
Meni je ovaj film najjaci horor u poslednje vreme ! Ali stoji ovo napisano.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Machete - 6.5/10



Ko shvata ovaj film ozbiljno, totalno je profulao smisao filma. Čista zajebancija, puna klišea, pretjerane glume i glorifikacije meksičke nacije. Svi se u filmu dobro zezaju, sve u cilju da naprave visokobudžetni trash film. Mada zna na trenutke bit naporan, al sve u svemu simpatičan.

Perrier's Bounty - 4.5/10



Totalno prosječna krimić drama, sa ni jednijm posebnim elementom. Dobri glumci, dobra gluma, ali priča je tako prožvakana i forsirana da je dosadna za gledanje.

The Other Guys - 8/10



Meni se mnogo svideo. Trebala mi je ovakva akcijska komedija. Film koji se gleda sa društvom uz alkohol i kokice. Humor mi je dobar, glumačka postava koju su okupili mnogo jaka, a Will Ferrell nije uopšte naporan koliko zna bit , čak sna bit i zabavan. Totalno opuštena buddy cop komedija na fazon filmova iz 90tih.

Resident Evil: Afterlife - 2/10



Mislio sam da ne može da izađe deo gori od RE2, al majku im, nekako su uspjeli. Sve je pogrešno u ovom filmu. Priča atmosfera, likovi, ma ništa ne valja. Naravno u ovakvim filmovima se to ni ne traži dok god je akcija dobra - a akcija je ovde pretjerivanje, uz MNOGO nepotrebnih slow-mo scena. Često su scene dosadne, a likovi toliko loši da želite da svi umru.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung S8
Contact (1997)  5/10



http://www.imdb.com/title/tt0118884/ Bah, mislio sam da ce biti bolji, kraj mi je, malo vise glup, al' dobro.Iskreno, mislim da sam trebao da pogledam Dan Nezavisnosti, opet,  a ne ovo. Smile

Да ли је крај тог филма када онај мали црнац као искриви ноге и отрчи у непознатом правцу? Тако нешто? Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
SonyEricsson k 850i
Placenici,mogao je da bude bolji
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
HTC Smart
Contact (1997)  5/10



http://www.imdb.com/title/tt0118884/ Bah, mislio sam da ce biti bolji, kraj mi je, malo vise glup, al' dobro.Iskreno, mislim da sam trebao da pogledam Dan Nezavisnosti, opet,  a ne ovo. Smile

Да ли је крај тог филма када онај мали црнац као искриви ноге и отрчи у непознатом правцу? Тако нешто? Smile
nije, to je ovaj film Smile
http://www.imdb.com/title/tt0115571/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 131 132 134 135 ... 815
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.158 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.